تا
تومان
از
تومان
 • مشاهده بر اساس :

مشخصات، قیمت و خرید انواع موچین اصل

با خرید موچین می‌توانید از هر موی زائدی که دارید، خلاص شوید، اما به طور کلی در این قسمت با انواع موچین ها و کاربردشان آشنا می کنیم تا بدانید برای موهای صورت و موهای نوک تیز و یا موهای زیر پوستی چه موچینی را باید استفاده کنید.

نگران خرید و پیدا کردن مدل موچین دلخواه خود نباشید بعد ازانتخاب مناسب خود ما در فروشگاه اینترنتی نیروان منتظر شما هستیم تا را درخرید اینترنتی شما را کمک کنیم و مجموعه ای از انواع مدل های موچین را به شما عرضه کنیم.

موچین چیست؟

موچین ها در کیف لوازم آرایشی جزء مهم ترین ابزارهای آرایشی و بهداشتی هستند ، اما ممکن است شما متعجب شوید وقتی که بدانید چنین ابزار ساده ای در انواع مختلفی وجود دارد. چه هدف شما فرم دادن به ابروها و کندن موهای ظریف صورت باشد چه هدف شما کندن تارهای سرکش چانه یا موهای سرگردان بینی باشد، موچین به طور خاص برای این کار در مدل ها و سایزهای مختلف ساخته شده است.

موچین حرفه ای

انواع موچین ها

 • موچین سر صاف
 • موچین گیره ای
 • موچین نوک تیز
 • موچین گیره ای و تیز
 • موچین سر گرد
 • موچین نیزه ای
 • موچین سر پهن

انواع موچین

کدام موچین را نباید استفاده کرد؟

موچین هایی که نوک آن ها صاف، گرد و مربعی هستند به شکل دسته ای از تارهای مو را بر می دارند پس ممکن است شما به داخل خط ابرویتان بروید و مدل ابروی خودتان را به هم بزنید پس بهتر است از این مدل موچین ها برای برداشتن ابروها استفاده نکنید.

عملکرد موچین نوک تیز چگونه می باشد؟

اگر می‌خواهید دقت بالایی داشته باشید و دوست دارید هر دفعه یک مو را مشخص کنید و از پوست بیرون بکشید، این دسته از موچین ها بسیار مناسب هستند همچنین برای موهای واقعاً ضخیم، کوتاه و سرسخت که بیرون نمی آیند، بسیار کارایی دارند چون چسبندگی محکمی دارند.

اگر موهایی دارید که کج رشد کرده اند یا زیر پوستی هستند و بیرون نمی آیند نگران نباشید چون ما با کمک موچین نوک تیز همه ی آن ها را بیرون می کشیم. درهنگام استفاده از موچین های نوک تیز مراقب باشید زیرا می توانند آنقدر تیز باشند که پوست را سوراخ کنند و به پوست آسیب برسانند همچنین می توان از آنها برای برداشتن خرده ها و سایر کارهای دقیق استفاده کرد.

عملکرد موچین سرصاف چگونه می باشد؟

اگر می خواهید هم زمان چندین مو را باهم بکنید این مدل موچین گزینه ی مناسبی می باشد. آرایشگرهای حرفه ای از این مدل بهتر است استفاده کنند یعنی اگر شما در خانه می خواهید خودتان فقط زیر ابرویتان را بردارید استفاده از مدل موچین سرصاف توصیه نمی شود چون ممکن است فرم ابرویتان را خراب کنید.

عملکرد موچین نوک گرد چگونه می باشد؟

این مدل از موچین ها معروف به ایمن ترین موچین هایی هستند که می توان از آنها استفاده کرد، زیرا به اندازه موچین های نوک تیز، تیز نیستند. اگربه تازگی کار با موچین را شروع کرده اید و مبتدی هستید این مدل از موچین برای شروع خوب می باشد.

آنها برای دقیق اصلاح کردن عالی هستند، اما به خوبی و دقت موچین نوک تیز مناسب نیستند. اگر مرتباً دچار موهای زیر پوستی می شوید و از این موضوع رنج می برید، به جای خرید موچین نوک گرد بهتر است به خرید موچین نوک تیز فکر کنید.

نکات مهم برای مراقبت از موچین و نگهداری از آن

 • مطمئن شوید که موچین خود را به طور منظم استریل می کنید تا از تجمع مو، روغن و کثیفی بین نوک آن جلوگیری کنید.
 • سعی کنید موچین خود را زمین نیندازید زیرا این کار باعث از بین رفتن تراز نوک موچین  می شود و احتمال اینکه موها به درستی چنگ بزنند کمتر می شود.  
 • بسیاری از افراد موچین خود را در کیسه لوازم آرایش خود می اندازند، جایی که احتمالاً با سایر لوازم آرایشی ساییده می شود. این به دو دلیل بد است:
  • یک: تماس نزدیک موچین با مواد شیمیایی آرایشی با فولیکول های بازپوست پس از کندن، خطر عفونت را افزایش می دهد.
  • دو: نوک موچین را با سرعت بیشتری صاف می کند و طول عمر مفید محصول را کاهش می دهد و صاف شدن نوک موچین می تواند موها را بشکند یا خم کند یا به سادگی نکند.
 • بهتر است موچین خود را به سمت بالا در یک ظرف کوچک یا در یک کیسه نگهداری نگهداری کنید.

موچین ها باید بعد از هر بار استفاده به طور مرتب تمیز شوند. موچین خود را با پنبه آغشته به الکل پاک کنید سپس بگذارید خشک شود. از آنجایی که موچین به طور مکرر روی صورت استفاده می شود، بهتر است هفته ای یک بار آن را ضدعفونی کنید تا از تجمع باکتری جلوگیری شود.

موچین ابرو و صورت

راه حلی برای کاهش درد هنگام کار با موچین؟

متأسفانه هیچ راهی برای جلوگیری از درد و سوزش هنگام کندن مو وجود ندارد، اما برای به حداقل رساندن آن تا جایی که می توانید همیشه بعد از حمام یا دوش آب گرم که فولیکول های  پوست شما شل شده اند، موها را بچینید و از موچین استفاده کنید.

از برداشتن پشت سر هم و روزانه ی ابروهایتان جلوگیری کنید چون به مرور زمان پوستتان شل و افتاده می شود. ابروها را در همان جهتی که رشد کرده اند بردارید و هرگز موهای ابرو را به سمت پایین نکشید که این کار سبب درد بیشتر و نامنظم شدن تارهای ابرو می شود.

از تیغ زدن ابرو بعد از هر بار استفاده از موچین خودداری کنید چون موجب کلفت شدن تارهای ابرو میشود و درد را بیشتر می کند هم چنین سبب ایجاد موهای زیر پوستی می شود.

قیمت و خرید موچین ها

موچین های اصل اگر درست نگهداری شوند برای یک عمر کار می کنند و نه زنگ می زنند و نه فرم نوکشان عوض می شود پس برای یک بار موچین اورجینال را خریداری کنید تا یک عمر راحت باشید.

ما در فروشگاه آنلاین نیروان کلیه لوازم آرایشی و بهداشتی مثل قیچی آرایشی، موچین، ناخنگیر و غیره را برایتان به بهترین قیمت فراهم کردیم تا به راحتی خرید کنید و در کمترین زمان درب منزل از ما محصول سفارشی خود را تحویل بگیرید.