تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

اکسیدان

خرید اکسیدان مو اصل  برای کسانی که می خواهند از رنگ مو استفاده کنند ضروری و لازم است، در صورت عدم خرید اکسیدان مو اصل و استفاده از اکسیدان های بی کیفیت نه تنها رنگ موی شما به خوبی تثبیت نخواهد شد بلکه ممکن است که موی شما نیز با عوارض جدی روبرو شود.این محصول جزو دسته ملزومات رنگ مو محسوب میشود. بر همین اساس در این مقاله قصد داریم به ارائه اطلاعاتی در رابطه با خرید اکسیدان مو اصل اشاره داشته باشیم تا با آگاهی و شناخت کامل بتوانید اکسیدان مورد نیاز موی خود را خریداری کنید.

خرید اکسیدان مو اصل

انواع مختلفی از اکسیدان های مو وجود دارد که در، درصدهای مختلف ارائه می شود و با توجه به هدف و نیازی که دارید می توانید خرید اکسیدان مو اصل را انجام دهید. علاوه بر این، اکسیدان مو توسط برندهای مختلف تولید می شود که می توانید خرید این محصولات را انجام دهید. اکسیدان های مو با کیفیت را برندهای ایرانی و خارجی تولید می کنند لذا از طریق فروشگاه ما می توانید خرید اکسیدان مو اصل ایرانی و خارجی را در مدت زمان کوتاهی انجام دهید.

اکسیدان مو

اکسیدان مو چیست؟

اکسیدان از جمله مواد ضروری در حین رنگ آمیزی مو به حساب می آید، اکسیدان نقش اساسی در ترکیبات رنگ مو و رنگ گیری موها دارد. اکسیدان در واقع موجب فعالسازی رنگ مو می شود و در صورتی که شما خرید اکسیدان مو اصل را انجام دهید می تواند سلامت موهای شما را نیز حفظ کند. هر اندازه که درصد اکسیدان ها بالاتر باشد، روشن کنندگی مو نیز بیشتر خواهد شد. از اکسیدان می توان به عنوان یک کاتالیزور نام برد که تثبیت رنگ موها را به دنبال دارد. اکسیدان هایی که درصد بالایی دارند، سولفورهای مو را پاک کرده و با کم کردن قطر مو، موجب سفت شدن مو خواهند شد. طریقه عمل کردن اکسیدان بدین شیوه است که آمونیاک موجب جدا شدن کوتیکول مو شده و باعث نفوذ رنگ به درون مو خواهد شد.

اکسیدان مو

همان طور که گفته شد، اکسیدان از اجزای اصلی رنگ مو به حساب می آید. نکته ی مهمی که در مورد کاربرد اکسیدان مو وجود دارد این است که باید به مقدار مورد نیاز مورد استفاده قرار بگیرد در صورتی که مقدار زیادی از آن در ترکیب رنگ مو استفاده گردد مو صدمه خواهد دید و همچنین حالت بد رنگی در مو بوجود می آید. هر کدام از رنگ های مو نیاز به استفاده میزان مشخصی از اکسیدان دارند که به طور معمول بر روی آن ها درج شده است.

 هر اندازه که دارای موی ضخیم و تیره تری باشید باید اکسیدان موی انتخاب شده نیز درصد بالایی داشته باشد تا موی شما رنگ مورد نظر را با کیفیت بالا بگیرد. رنگ و اکسیدانی که برای موهای خود مورد استفاده قرار می دهید عوامل مختلفی از قبیل رنگ مو، جنس و به پایه اصلی رنگ مو وابسته است.

ترکیبات اکسیدان چیست؟

اکسیدان مو دارای ترکیبات گوناگونی است، از مهم ترین ترکیباتی که در انواع اکسیدان های مو وجود دارد می توانیم به کلر، فلوئور، کربن، هیدروژن، ید و سایر مواد ترکیبی اشاره داشته باشیم که میزان ترکیب این مواد در اکسیدان ها با درصد های مختلف می تواند، متفاوت باشد.

خرید اکسیدان مو اصل

قیمت اکسیدان بزرگ

در صورتی که به دنبال خرید اکسیدان مو اصل  هستید، توجه به این نکته ضروری است که اکسیدان ها در درصد ها و حجم های مختلف عرضه می شوند. قیمت انواع اکسیدان مو با توجه به عوامل مختلفی، متغیر است که می توانیم به حجم آنتی اکسیدان، درصد و نوع برند نیز اشاره داشته باشیم. خرید اکسیدان مو اصل را با قیمت مناسب می توانید از سایت ما انجام دهید. به طور معمول اکسیدان های بزرگ که حجم بیشتری دارند قیمت بالاتری در قیاس با اکسیدان های کوچک دارند و برای استفاده در مصارف بالا، مناسب است.

خرید اکسیدان مو بیول

یکی از برندهای مشهور اکسیدان مربوط به برند بیول است، برند بیول از برندهای ایرانی است که محصولات آن از کیفیت بالایی برخوردار هستند. اکسیدان مو بیول را با توجه به نیازی که دارید با درصدهای گوناگون می توانید خریداری کنید. هر کدام از این درصدها کارآیی و عملکرد خاص خود را دارند. خرید اکسیدان مو اصل  را با قیمت بسیار مناسب می توانید از طریق سایت ما انجام دهید.

قیمت اکسیدان مو خارجی

اکسیدان های مو توسط برندهای مختلف تولید می شوند. هم برندهای داخلی و هم برندهای خارجی اکسیدان های با کیفیت و مناسبی را تولید می کنند. این اکسیدان ها دارای ترکیبات و فرمولاسیون استانداردی هستند که می توانند برای موهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرند. اکسیدان مو خارجی نیز توسط برندهای مختلف تولید می شود، به دلیل این که این نوع از اکسیدان ها قیمت شان با ارز خارجی تعیین می شود، لذا قیمت آن ها بالاتر از اکسیدان های داخلی است. خرید اکسیدان مو اصل خارجی را می توانید با قیمت مناسب از سایت ما خریداری کنید.

قیمت انواع اکسیدان مو

خرید اکسیدان مو اصل لیزانو

اکسیدان مو لیزانو، از جمله اکسیدان هایی است که کیفیت بسیار بالایی دارد و از جمله اکسیدان های پرطرفدار به حساب می آید. در تولید این اکسیدان از فناوری های به روز جهانی استفاده شده است. با استفاده از اکسیدان لیزانو، شاهد موهای درخشان، با دوام و مقاومت بالا در مقابل شست و شو خواهید بود. این اکسیدان همچنین از مواد نرم کننده تشکیل شده است که حالت خوبی را به موی شما می دهد. در صورتی که به دنبال خرید اکسیدان مو اصل لیزانو هستید این اکسیدان را با قیمت مناسب می توانید از سایت ما خریداری کنید.

قیمت اکسیدان مارال

از جمله اکسیدان های ساخت ایران که همواره از کیفیت بالایی برخوردار است، اکسیدان مارال می باشد. این اکسیدان توسط آرایشگران بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مختلفی از اکسیدان های مارال وجود دارد که با درصد های گوناگون تولید می شود. همچنین اکسیدان مارال در چند حجم تولید و عرضه می شود که برای استفاده خانگی و همچنین استفاده در آرایشگاه ها بسیار مناسب است و شما بر اساس نیازی که دارید می توانید این نوع اکسیدان را خریداری کنید. اکسیدان مارال با قیمت بسیار مناسب در دسترس است.

اکسیدان والانسی

از دیگر برندهای مشهور اکسیدان، اکسیدان والانسی است است این اکسیدان در ترکیبات خود دارای پروتئین نرم کننده است که موجب تقویت و نرم شدن موها می شود. این اکسیدان از خشکی، شکنندگی و حساسیت موها نیز جلوگیری بعمل می آورد.

اکسیدان مو چیست؟

قیمت اکسیدان پرستیژ

از برندهای مشهور اکسیدان می توانیم به اکسیدان پرستیژ اشاره داشته باشیم. در ترکیب این نوع اکسیدان منحصر به فرد می باشد که موجب بالا رفتن سرعت رنگ گرفتن مو می شود و همچنین رنگ طبیعی مو را نیز حفظ می کند. از دیگر خاصیت های این اکسیدن جلوگیری از بوجود آمدن هاله بر روی مو است. در ترکیبات پرستیژ، مواد مغذی بکار رفته است که موها را در برابر صدمه های احتمالی حفاظت می کند.

قیمت اکسیدان مو 6 درصد

اکسیدان ها به طور کلی در چهار دسته تولید می شوند که با توجه به نوع مو می تواند مورد استفاده قرار  گیرد که به ترتیب از ضعیف به قوی شامل اکسیدان های 3 درصد، 6 درصد، 9 درصد و 12 درصد هستند که با قیمت مناسب می توانید از سایت ما خریداری کنید. قیمت اکسیدان 6 درصد در صورت تعلق داشتن به یک برند و با وزن ثابت در قیاس با 3 درصد بیشتر و در قیاس با 9 درصد و 12 درصد کم تر است.

قیمت اکسیدان

خرید اکسیدان مو در نیروان

خرید انواع محصولات مو اعم از محصولات مراقبتی مو، رنگ مو، اکسیدان مو، ملزومات و دیگر لوازم آرایشی و بهداشتی را از فروشگاه نیروان با بهترین قیمت و بهترین کیفیت  انجام دهید و دغدغه صرف وقت در مغازه دنبال محصول مورد نظر نباشید!مشخصات هر محصول را مطالعه بفرمایید  به راحتی مقایسه کنید و خریدی ایمن و راحت را تجربه کنید.