تا
تومان
از
تومان
 • مشاهده بر اساس :

خرید وسایل رنگ مو و ملزومات | انواع لوازم رنگ مو اصل

امروزه رنگ مو و ملزومات کاربران بسیار زیادی با انواع مدل ها و رنگ ها را شامل می شود. رنگ مو با پوشش دادن هر رشته یا تار مو صورت می گیرد که به آن (رنگ غیر دائمی) گفته می شود، یا با نفوذ به هر کوتیکول مو و وارد شدن به قشر مو و اتصال به مو عمل می کند که به آن (رنگ دائمی) می گویند. در حالی که رنگ موی غیر دائمی را می توان در نهایت با شامپو های مخصوص و دیگر محصولات برگرداند، رنگ دائمی همانطور که از نامش پیداست به طور دائمی مو را رنگ می کند. در ادامه شمما را با انواع لوازم و وسایل مورد نیاز برای رنگ کردن مو آشنا خواهیم ساخت.

رنگ کردن موی سر یعنی تغییر دادن رنگ طبیعی مو ها. این کار با انواع لوازم آرایشی و محصولات رنگ مو صورت می گیرد و معمولا بیشتر مردم به دو دلیل کلی مو های خود را رنگ می کنند: تغییر رنگ مو های سفید و یا خاکستری، تغییر رنگ مو به رنگی که مورد علاقه خود فرد است. رنگ مو و ملزومات آن دنیای بزرگی از انواع محصولات مو را شامل می شود.

رنگ مو را می توانید به صورت تخصصی توسط آرایشگر و یا به صورت مستقل در منزل با انواع لوازم و وسایل رنگ مو انجام بدهید.

خرید وسایل رنگ مو و ملزومات

انواع رنگ مو

رنگ مو ها دارای 4 نوع کلی و متداول هستند: دائمی ، نیمه دائمی، موقت ، جایگزین.

 • رنگ های دائمی مو: رنگ مو دائمی از طریق ساقه مو نفوذ کرده و به قشر مو می رسند. آنها باید حداقل هر دوازده هفته یک بار لمس شوند. بیشتر رنگ های دائمی از آمونیاک برای نفوذ به ساقه مو و افزایش سطح pH استفاده می کنند.به طور کلی حاوی آمونیاک است و برای تغییر دائمی رنگ مو باید با یک ماده سازنده یا اکسید کننده مخلوط شود. آمونیاک در رنگ دائمی مو برای باز کردن لایه کوتیکول استفاده می شود تا سازنده و رنگ کننده با هم بتوانند به داخل قشر مو نفوذ کنند. زمان مورد نیاز برای رنگ کردن مو به صورت دائمی ممکن است با دیگر روش های رنگ کردن مو متفاوت باشد، اما معمولا 30 دقیقه یا 45 دقیقه برای کسانی که مایل به دستیابی به حداکثر تغییر رنگ هستند طول خواهد کشید.
 • رنگ های نیمه دائمی مو: کوتیکول ساقه مو را می پوشانند در حالی که تا حدی به قشر مو و پوست نیز نفوذ می کنند.
 • رنگ موی موقت: آنها به قشر و ریشه مو نفوذ نمی کنند و به دلیل موقتی بودن آن نیاز است که هر چند هفته یکبار باید مجددا از این مدل رنگ مو استفاده نمائید.
 • روشن کننده: برای روشن کردن موها و رنگ کردن موهای تیره مانند سیاه و قهوه ای تا رنگ های روشن تر مانند بلوند یا قرمز استفاده می شود.
 • رنگ موی بدون آمونیاک: به آنها رنگ موی نیمه دائمی نیز می گویند. آنها حاوی آمونیاک نیستند، اما شامل پراکسید هیدروژن، پارا رنگ ها و رزورسینول هستند. اینها روی موها نرمتر هستند.

راهنمای انتخاب و خرید رنگ مو اصل و اورجینال

انواع رنگ مو در بازار به طور گسترده و گوناگون موجود است. بهتر است قبل از خرید رنگ مو و ملزومات آن از ویژگی ها و جنس نوع مو های خود اطلاعات کافی داشته باشید و با توجه به آن انواع رنگ مو ها و ملزومات آن را تهیه نمائید. برای خرید انواع کیت رنگ مو می توانید از طریق فروشگاه آرایشی و بهداشتی نیروان اقدام نمائید.

 

خرید وسایل و لوازم رنگ مو

رنگ کردن مو ها نیاز به داشتن وسایل و ابزار مختلفی است. لوازم رنگ مو شامل: برس رنگ مو، کلاه مش، کاسه رنگ، تیوپ رنگ مو، دکلره، پودر دکلره مو، اکسیدان و... می باشد. تمامی وسایل رنگ مو را می توانید از طریق سایت نیروان تهیه نمائید.

خرید وسایل رنگ مو و مبزومات

رنگ مو همیشه مورد توجه خانم ها بوده است. برای خرید لوازم رنگ مو در ابتدا باید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس وسایلی را که باید از آن استفاده کنید را تهیه کنید. در خرید لوازم رنگ مو حتما باید از اصل بودن رنگ مو اطمینان حاصل کنید. زیرا رنگ موهای تقلبی می تواند اثرات مخربی بر پوست سر و مویتان داشته باشد. رنگ های تقلبی علاوه بر اینکه رنگ مورد نظر شما نیست، می تواند موهایتان را دچار ریزش کند. بنابراین بهتر است برای خرید لوزام رنگ مو از سایت های معتبر اقدام به خرید نمایید.

لیست ابزار و لوازم مورد نیاز به هنگام رنگ کردن مو

 • رنگ مو
 • اکسیدان
 • کاسه رنگ
 • برس رنگ یا اپلیکاتور
 • دستکش
 • پیشبند
 • کلاه رنگ
 • شانه دم باریک
 • شانه دندانه درشت
 • گیره پلاستیکی نگهدارنده مو
 • روپوش رنگ مو
 • دکلره یا بی رنگ کننده مو
 • فویل آلومینیومی برای مش های تیکه ای
 • قلاب برای مش سوزنی
 • کلاه مش سوزنی

رنگدانه فولیکول های مو به دلیل دو نوع ملانین است. اینها یوملانین و فئوملانین هستند. به طور کلی، هر چه یوملانین در مو بیشتر باشد، رنگ آن تیره تر خواهد بود. اگر یوملانین کمتر باشد، رنگ مو روشن تر می شود. سطح ملانین می تواند باعث تغییر رنگ موی افراد در طول زمان شود و ممکن است فولیکول های مو در بیش از یک رنگ در افراد وجود داشته باشد. رنگ موهای خاص اغلب با گروه های قومی مرتبط است، در حالی که رنگ موهای خاکستری یا سفید با سن مرتبط است. رایج ترین رنگ های مو عبارتند از: موهای مشکی، موهای بلوند، موهای طلایی، موهای قهوه ای، موهای قرمز، رنگ موهای تیتان. در خرید لوازم رنگ مو بهتر است به رنگ چهره و پوست خود نیز توجه کنید.

رنگ مو و ملزومات

رنگ موهای، متناسب زیادی وجود دارد که شما از هر کدام که بخواهید می توانید استفاده کنید. با مشاوره از ما می توانید حتی از رنگ های ترکیبی نیز استفاده کنید. رنگ مو و ملزومات آن شامل: انواع پودرهای دکلره، انواع واریاسیون ها، کیت های رنگ مو و اکسیدان است. که می توان همه ی این وسایل را در مارک های متفاوت و با توجه به نیاز افراد خریداری نمود. 

برس های رنگرزی، کلاه و ست های رنگرزی از جمله لوازمی هستند که ممکن است هنگام رنگ کردن موهای خود به آن نیاز داشته باشید. شما می توانید با استفاده از رنگ مو و ملزومات موهای خود را رنگ کنید. رنگ مو یکی از محصولات مراقبت از مو است که تقریباً همه خانم ها از آن استفاده می کنند. نحوه رنگ کردن و نوع رنگ برای خانم ها بسیار مهم است و اگر موهای خود را اشتباه رنگ کنید به زمان نیاز دارید تا آنها را اصلاح کنید. شما می توانید با خرید لوازم رنگ مو، انتخاب اکسسوری های رنگ مو، فرصت کاربردی عملی پیدا کنید تا هیچ گونه کاربرد اشتباهی نداشته باشید و موهای خود را راحت رنگ کنید.

خرید پک لوازم و وسایل رنگ مو و ملزومات

انواع وسایل رنگ مو 

از جایی که رنگ مو بر چهره و جذایبت تاثیر مستقیمی دارد و بعضی از افراد دوست ندارند به آرایشگاه بروند. می توانید با خرید لوازم رنگ مو، در خانه موهایتان را رنگ کنید. انواع وسایل رنگ مو شامل: فرچه، کاسه، اکسیدان، رنگ و برای گذاشتن مش استفاده از کلاه مش و استفاده از قلاب برای در آوردن مو ضروری است.

با خرید لوازم رنگ آمیزی مو به راحتی می توانید موهای خود را در منزل با ظرف رنگ مو و برس رنگ مو رنگ کنید و به این ترتیب رنگ موی خود را تهیه کنید. از رنگ موهایی که به صورت پک تهیه شده، رنگ موی مناسب موی خود را بردارید و طبق دستور مصرف داخل ظرف رنگ مو بریزید و با کمک برس رنگ، آن را مخلوط کرده و به موهایتان بزنید. پس از تکمیل اینکار می توانید با استفاده از کلاهک مو منتظر زمان اثرگذاری رنگ باشید. شما می توانید انواع محصولات مورد نیاز خود را در دسته لوازم رنگ آمیزی مو در سایت ما پیدا کنید. و انواع خرید لوازم رنگ مو را داشته باشید.

استفاده از چه ابزاری برای گذاشتن رنگ مو لازم است؟

استفاده از کلیپس، فویل مخصوص لایت، سوئیت مش برای هایلایت، برد بالیاژ وتخته مش، شانه دم فلزی، وازلین و پنبه جزئی از ابزار و تجهیزات رنگ مو هستند. استفاده از رنگ مو منوط به بکارگیری ابزار مختلفی است. ابزار و تجهیزات رنگ مو مانند: از فویل ها برای لایت کردن موها استفاده می شود. شانه دم فلزی که از آن برای جدا کردن موها استفاده می شود. از کلیپس برای موهایی که قرار است آنها را رنگ کنیم استفاده می کنیم. از وازلین برای اینکه قسمت های دیگر پوست رنگ نگیرد استفاده می کنیم. از کلاه مش هم برای مش کردن موها استفاده می کنیم که باید با قلاب موها را از داخل آن رد کنیم.

انواع پک،تجهیزات و وسایل مورد نیاز رنگ مو را شما می توانید از سایت خریداری کنید. پک های زیادی با توجه به نیاز افراد وجود دارد. پک های کامل رنگ مو شامل لوسیون آماده سازی مو قبل از رنگ کردن، کرم محافظت از رنگ، اکسیدان، رنگ، ثابت کننده رنگ بعد از شستشو، اسپری مراقبت از مو یا کرم محافظت از مو، شنل، برس و دستکش است. برای خرید لوازم رنگ مو بهتر است ما را انتخاب کنید.

وسایل مورد نیاز برای دکلره مو(پک لوازم رنگ مو)

پک لوازم رنگ مو برای دکلره شامل؛

کاسه رنگ مو: برای ترکیب کردن رنگ مو، اکسیدان، دکلره اگر بخواهیم از آن استفاده کنیم. برای اینکه واکنش های شیمیایی در آن بوجود نیاید بهتر است جنس آن از پلاستیک باشد.

براش مو: از آن برای گذاشتن رنگ به تمام قسمت ها استفاده می شود.

دستکش: برای جلوگیری از رنگی شدن دست ها استفاده می شود.

فویل رنگ مو: برای هایلایت و بالیاژ کردن موها باید از فویل استفاده کنید. موها بعد از رنگ باید در فویل گذاشته شوند تا به رنگ مورد نظر دست یابید. 

دکلره یا مواد بی رنگ کننده مو

بسته بندی اصطلاحی است که به فرآیند رنگ آمیزی مربوط می شود. در فرآیندهایی مانند ombre و balayage استفاده می شود. در عین حال رنگ ها به کمک بسته بندی در فرآیند رنگ آمیزی مو در بیش از یک رنگ استفاده می شوند که به آن راپیر می گویند. فرآیند بسته بندی مو در هنگام سفید کردن مو نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به طور خاص، پودرهای روشن کننده (پودر بلیچینگ با نام اوریال یا انگلیسی آن) هنگام استفاده روی مو واکنش نشان می دهند و گرما ایجاد می کنند. این گرما به پودرهای روشن کننده اجازه می دهند تا کارایی بیشتری داشته باشند. زمانی که فرآیند باز کردن برای رنگ مو اعمال شده با این تکنیک با تولید شدن گرما باعث افزایش راندمان بازکننده های مو می شود.

فرآیند بسته بندی مو اساساً با قرار دادن مو روی فویل های ساخته شده از فلزات انعطاف پذیر مانند آلومینیوم، استفاده از رنگ یا پودر روشن کننده و بستن فویل است. با این حال، بسته به اینکه کدام مدل رنگ اعمال شود، تکنیک اعمال نیز تغییر می کند. برای بسته بندی مو در خانه، ابتدا باید موهایی که باید رنگ شوند، آماده شوند. 

انواع فویل رنگ مو

از انواع فویل رنگ مو می توان به فویل آلومینیومی اشاره کرد. شرط استفاده از فویل آلومینیومی این است که به موهای خود روشن کننده بزنید یا از رنگ روشن برای آن استفاده کنید. حتی اگر از روشن کننده استفاده نشده باشد. پوشش فویل آلومینیومی در کاربردهایی که موها به رنگ تیره هستند ضروری است. هدف از پیچیدن مو با فویل آلومینیومی در هنگام رنگ کردن، قطع تماس مو با هوا و حفظ حرارت داخل آن است. به این ترتیب هدف کوتاه نگه داشتن زمان باز شدن موهاست. بازکردن رنگ مو در زمان کوتاه، تا حد زیادی از آسیب دیدن موها جلوگیری می کند. در عین حال، از آنجایی که رنگرزی متناوب در کاربردهایی مانند: آمبره، هایلایت و بالیاژ انجام می شود، استفاده از فویل آلومینیومی تنها برای رنگ آمیزی نواحی مورد نظر ترجیح داده می شود.

برای این کار باید تصمیم بگیرید که در چه رنگی آمبره، بالیاژ یا سامبر را به موهایتان بزنید. از محصولات روشن کننده مو نیز می توان به جای رنگ استفاده کرد. فرآیند روشن کردن مو با تکنیک بسته بندی می تواند توسط افرادی که موهای تیره دارند ترجیح داده شود.

 

استفاده از فویل رنگ مو(فویل های آلومینیومی در رنگ مو )

استفاده از فویل های رنگ مو که برای جلوگیری از باز شدن موها در مدت زمان کوتاه و در نتیجه برای جلوگیری از آسیب دیدن مو کمک می کند. عملکرد فویل آلومینیومی بسیار زیاد است. در صورت استفاده آگاهانه، هیچ مشکل یا آسیبی وجود ندارد. بنابراین اگر بخواهید از روشن کننده در فرآیند رنگ کردن موهای خود استفاده کنید، فویل آلومینیومی کار شما را آسان می کند. برای خرید لوازم رنگ مو می توانید سایت ما را ترجیح دهید. فویل آلومینیومی نه تنها برای مصارف خانگی است، بلکه آرایشگران حرفه ای نیز آن را ترجیح می دهند، اما می توانید آن را با توجه به اندازه موهای خود کوتاه کرده و استفاده کنید. این واقعیت است که موها به ناچار پس از اعمالی مانند روشن کردن، حالت طبیعی خود را از دست می دهند. با درمان های مختلف، اطمینان حاصل می شود که موها مانند قبل قوی می مانند. 

کیفیت رنگ اعمال شده پس از پیچیدن مو با فویل های رنگ مو تنها یکی از اقدامات انجام شده برای به حداقل رساندن آسیب است. موهای رنگ شده، به خصوص بعد از رنگ شدن، باید با دقت نگهداری شوند. توصیه می شود به جای شامپو، موهای خود را با لوسیون ها و مشتقات مخصوص موهای رنگ شده و درمان شده بشویید و تغذیه کنید. به لطف این محصولات فرموله شده خاص، از حفظ ساختار و رنگ سالم مو اطمینان حاصل می شود.

هر آنچه باید درباره رنگ مو بدانید!

کالیته رنگ مو بسیار مهم است. بنایراین خرید کالیته رنگ مو نیز دارای توجه ویژه ای است. وقتی از رنگ هایی که کالیته کمی دارند استفاده کنیم موها دچار ریزش شده و حساسیت ایجاد می شود و در نتیجه پوست کف سر دچار زخم می شود. اما زمانی که کالیته رنگ خوب باشد بهترین نتیجه را از آن خواهید گرفت.

رنگ مو از انواع مختلفی تشکیل شده است. که انواع رنگ مو شامل: رنگ موی غلیظ و رنگ موی رقیق می باشد. رنگ مو ها شامل رنگ های موی نیمه موقت، موقت و دائمی هستند. استفاده از رنگ های گیاهی را اکثر خانم ها به دلیل طبیعی بودن مواد آن ترجیح می دهند. اسپری رنگ مو نوعی رنگ موقت است. واریاسیون ها نیز جزو رنگ های موقت هستند. که از آنها در ترکیب رنگ ها برای جلوگیری از قرمزی و زردی مو استفاده می شود. رنگ های گیاهی ، متالیک ، صناعی نیز از انواع رنگ مو می باشد. که می توان به رنگ های قهوه ای، زیتونی، نسکافه ای، قهوه ای تیره، قهوه ای طلایی، بلوند عسلی، شکلاتی، شرابی، بلوند دودی، یاسمنی، بلوند ابریشمی، بلوند پلاتینه، بلوند فندقی، بلوند دودی، دودی ساده، دودی طلایی، عسلی، بژ، بلوند کاپوچینو، استخوانی و ... اشاره نمود.

برای خرید اینترنتی رنگ مو ارزان می توانید با ما در ارتباط باشید. فروشگاه اینترنتی لوازم رنگ مو نیروان این امکان را فراهم آورده تا برای خرید بدون اینکه از منزل خارج شوید نیاز خود راجامه عمل بپوشانید. علاوه بر آن ممکن است افرادی باشند که نتوانند به بیرون از خانه خود بروند. به این دلیل شما می توانید خرید لوازم رنگ مو را از سایت نیروان انجام دهید. ما بهترین ها را برای شما ارائه می دهیم.رنگ مو، اکسیدان، فرچه، کاسه رنگ، شانه، کلاه پلاستیکی، شنل پلاستیکی، کلیپس همه و همه در نیروان موجود و آماده اضافه کردن به سبد خرید لیست لوازم رنگ مو شما میباشد.