تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

قیمت انواع پرایمر چشم و نحوه استفاده از پرایمر چشم

حتما با پرایمر تصحیح کننده رنگ آشنا هستید. یکی از پرکاربردترین لوازم آرایشی و بهداشتی که تاثیر فوق العاده ای بر جذابیت پوست صورت شما می گذارد. در ادامه این مقاله درباره انواع پرایمرها و کاربردهای آنان با شما صحبت می کنیم. با ما همراه باشید.

پرایمر تصحیح کننده رنگ و انواع آن چیست؟

پرایمر تصحیح کننده همان طور که می دانید برای تصحیح رنگ پوست و رفع نواقص پوستی و آماده سازی آن برای استفاده از لوازم آرایش استفاده می شود. پرایمر یا زیرسازها، پوستی صاف و یکدست بدون لکه های پوستی را برای شما ایجاد می کنند. تنوع رنگی پرایمرها بسیار زیاد است و برای خرید بهتر است به رنگ پوست خود توجه داشته باشید. همچنین باید با توجه به نوع پوست خود بهترین پرایمر را انتخاب کنید. اگر شما دارای پوستی تیره هستید باید با توجه به رنگ پوست از پرایمرهای تیره برای صورت خود استفاده کنید. همچنین این موضوع باید به نوع پوست چرب، خشک خود دقت کنید در غیر این صورت ممکن است استفاده از پرایمر مشکلاتی را برای شما به همراه داشته باشد. کاربرد پرایمرها یکسان است و تنها تنوع آنان در رنگ و نوع پوست شما خواهد بود. البته باید علاوه بر پرایمر پوست صورت به انواع دیگر آن از قبیل پرایمر چشم برای زیرسازی آرایش چشم اشاره ای داشته باشیم.

پرایمر چشم

کاربرد پرایمر تصحیح کننده رنگ در آرایش چشم و تاثیر آن بر رنگ چشم چیست؟

یکی از انواع محبوب پرایمر تصحیح کننده رنگ، پرایمرهای مخصوص چشم است. این نوع از پرایمرها سبب رفع نواقص و تیرگی ها در اطراف چشم می شود و به حفظ آرایش چشم های شما کمک می کند. همچنین با تصحیح رنگ نواحی چشم باعث جذابیت و شادابی چشم ها خواهد شد. اگر در هنگام آرایش متوجه می شوید به نتایج دلخواه خود در اطراف چشم دست پیدا نمی کنید، شما نیازمند استفاده از پرایمر چشم هستید. با استفاده از پرایمرها می توانید چین و چروک ها و لکه های پوستی اطراف چشم را اصلاح کنید.  البته پرایمرهای چشم را باید با توجه رنگ سایه و آرایش چشمانتان خریداری کنید. از دیگر کاربردهای پرایمر تصحیح کننده رنگ چشم می توان به عدم پخش سایه چشم اشاره کرد. همچنین کیفیت آرایش چشم های شما افزایش پیدا خواهد کرد.

خرید پرایمر چشم

طرز استفاده از پرایمر تصحیح کننده رنگ چیست؟

بعد از انتخاب پرایمر تصحیح کننده رنگ مناسبتان باید بدانید به طور کلی از پرایمرها به مقدار بسیار کم استفاده خواهد شد. در صورتی که دارای پوست خشک هستید بهتر است اندازه یک قطره از پرایمر استفاده کنید و اگر دارای پوستی چرب هستید باید از این مقدار کمتر برای پوست صورت خود استفاده کنید. شما باید با استفاده از پرایمر به کاوری ملایم برسید و به دنبال کاور کامل صورت خود نباشید. بهتر است کاور مناسب را از میانه های صورت آغاز کنید. سعی کنید پرایمر را با انگشت بر روی پوست صورت خود پخش کنید زیرا این کار باعث جذب پرایمر به پوست می شود و استفاده از قلم های آرایشی پرایمر را بر روی پوست صورت شما نگه می دارد.

نحوه استفاده از پرایمر چشم

بهترین پرایمرهای تصحیح کننده رنگ چه ویژگی هایی دارد؟

اما شاید ندانید که پرایمر تصحیح کننده رنگ مناسب دارای چه ویژگی هایی باید باشد؟ در اولین گام باید به تاثیری که پرایمر بر روی نوع پوست شما می گذارد دقت کنید. پرایمر باید مرطوب کنندگی لازم را داشته باشد و به هیچ عنوان باعث خشکی یا چربی بیش از حد پوست شما نشود زیرا سلامت پوست شما اولویت اول را دارد. همچنین باید به کاور پرایمر و اصلاحاتی که بر روی پوست صورت شما می گذارد دقت کنید، پرایمر مناسب با رفع نواقص پوستی شاداب و جوان را برای شما به همراه خواهد داشت. به طور کلی پرایمرها علاوه بر خواص زیرسازی آرایشی دارای خواص دیگری همچون جوانسازی و ضد پیری، نرم کنندگی، بستن منافذ باز پوست صورت، پوستی شاداب و یکدست، و روشن کنندگی را برای شما به همراه خواهد داشت. اگر بعد از استفاده از پرایمرها دچار مشکلات پوستی از قبیل تیرگی پوست، افزایش عوارض پوستی و... بودید حتما در انتخاب پرایمر مناسب تجدید نظر کرده و به دنبال پرایمر مناسب برای پوست صورت و ناحیه اطراف چشم خود باشید.

بهترین پرایمر چشم

مزایا و معایب استفاده از پرایمرها چیست؟

مهم ترین مزایای استفاده از پرایمر تصحیح کننده رنگ می توان به تاثیرات شگفت انگیزی که بر زیبایی پوست می گذارد اشاره کرد. همچنین معایب پرایمر را می توان بستن منافذ پوست صورت و جلوگیری از تنفس پوست، در بعضی از پوست های حساس ایجاد حساسیت و عوارضی، ایجاد چربی بیشتر بر روی پوست اشاره کرد. به همین دلایل است که ضرورت انتخاب پرایمر مناسب پوست مطرح می شود. اگر نمی دانید نوع پوست صورتتان چیست و در انتخاب درست سردرگم هستید توصیه می کنیم به پزشک متخصص پوست مراجعه کرده و یا از آرایشگران حرفه ای در این باره مشورت بگیرید. نکته دیگری که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید این است که حتما قبل از خرید به نتایج کار بر روی پوست صورت خود توجه داشته باشید. اگر نتیجه کار بر روی پوست صورت شما مناسب نیست و به نتایج دلخواه خود نمی رسید حتما در نوع پرایمر دلخواه تجدید نظر کنید و به دنبال پرایمر مناسب دیگری برای پوست صورت خود باشید.

انواع پرایمر چشم

فروشگاه آرایشی بهداشتی نیروان برای فروش محصولات آرایشی و بهداشتی از جمله لوازم آرایشی چشم از انواع برند های خارجی و ایرانی به صورت شبانه روزی و آنلاین استفاده می کند تا شما عزیزان محصول مورد نظر خود را بدون محدودیت زمانی و مکانی و با خیال آسوده خریداری کنید.