تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

پرایمر کاشت ناخن

پرایمر کاشت ناخن جزو مواد اصلی کاشت ناخن محسوب می شود که برای ماندگاری مواد کاشت روی ناخن استفاده می شود. انواع بهترین پرایمر کاشت ناخن (اسیدی و غیر اسیدی) از برندهای معتبر در فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی نیروان قابل خرید و دسترسی است.

پرایمرناخن

برای آماده سازی و زیرسازی صفحه ناخن ما ازپرایمر ناخن استفاده می کنیم پرایمر دقیقا نقش چسب را اعمال می کند و مانع از ایجاد حباب هوا در زیر کاشت می شود و ناخن را از احتمال هرگونه بلند شدن مواد ایمن نگه می دارد. با این حال، استفاده نادرست از پرایمر ممکن است بر کیفیت کاشت ناخن های شما یا مشتری شما تأثیر بگذارد. بنابراین، شما واقعا باید مطمئن شوید که  محصول مناسبی را برای آماده سازی سطح ناخن خود وچسبندگی بیشتر مواد کاشت ناخن بدون آسیب رساندن به ناخن ها خریداری می کنید.
 
با این حال، ممکن است به استفاده از پرایمر برای تمام کاربردهای ناخن نیازداشته باشید یا نباشید. این همه به برندی که می خواهید استفاده کنید و همچنین ترجیحات شخصی شما یا مشتری بستگی دارد. پرایمرها سطح ناخن را حکاکی می کنند تا پوشش ناخن بهتر روی آن بچسبد. پرایمرناخن به مواد پوشش دهنده ناخن اجازه می دهد تا عمیق تر در سطح ناخن فرو برود. شما می توانید قبل از استفاده از پرایمر چسبنده به سادگی سطح ناخن ها را با یک بافر خوب صاف کنید.
 
پرایمر ناخن مانند بسیاری از محصولات ناخن در ابتدا در دندان پزشکی برای استفاده از مواد باندینگ دندان یا کلاه استفاده می شود در واقع منابع نشان می‌دهند که پرایمر برای چند دهه قبل از استفاده در صنعت ناخن در صنعت دندان‌پزشکی مورد استفاده قرار گرفته است.
 
پرایمر ناخن چیست؟
 

کاربرد پرایمرناخن

یک پرایمر، صرف نظر از اینکه در چه صنعتی استفاده می شود، به عنوان اولین پوشش برای کمک به چسبیدن محصول به سطح دیگری طراحی شده است. پرایمرها در بسیاری از صنایعی مانند رنگ خودرو، رنگ دیوار،نجاری و آرایش استفاده می‌شوند. پرایمر در صنعت کاشت ناخن برای چسبیدن مواد به صفحه ناخن طراحی شده است.
 

انواع پرایمرهای ناخن

پرایمرغیر اسیدی 

اغلب می توان از پرایمر غیراسیدی به عنوان یک چسب دو طرفه برای ژل و پودراستفاده کرد که حالت چسبنده ی خود را باقی نگه می دارد. اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی استفاده می کنید، زیرا مقدار بیش از حد محصول باعث کاهش اثرات چسبندگی می شود.
 
پرایمر بدون اسید حاوی ماده‌ای است که باعث تغییر موقتی در pH ناخن طبیعی (کمی اسیدی) می‌شود تا آن را از نظر pH به محصول (بسیار قلیایی) نزدیک‌تر کند. این تغییر pH به چسبندگی محصول کمک می کند. ناخن در نهایت پس از حدود 20 ثانیه به سطح pH طبیعی خود باز می‌گردد و قدرت چسبندگی پرایمر کاهش می‌یابد، بنابراین اگر موادگذاری شما بیشتر ازحد طول می‌کشد، هر بار یک دست را پرایمر کنید.

پرایمر اسیدی

هدف اصلی پرایمراسیدی از بین بردن روغن های اضافی سطح ناخن می باشد. مناسب ترین پرایمرناخن برای مشتریان که دارای صفحات ناخن روغنی هستند پرایمر اسیدی می باشد. پرایمر سنتی با اسید متاکریلیک ساخته می‌ شود. همیشه اطمینان حاصل کنید که فقط از حداقل مقدار مورد نیاز پرایمر استفاده می‌کنید. پرایمر بدون اسید پرمصرف ترین پرایمر است.
پرایمر

طریقه ی استفاده از پرایمر ناخن

یکی از مراحل مهم در موادگذاری، زدن پرایمر ناخن می باشد که پرایمر را بعد از ضد قارچ بر روی ناخن می زنیم. پرایمرغیر اسیدی را با یک برس تقریبا خشک روی هر ناخن بزنید و بگذارید حدود 40 تا 60 ثانیه خشک شود. پرایمر غیراسیدی به طور کامل تبخیر نمی شود و اگر هنوز کمی مرطوب ماند، کاشت روی آن اشکالی ندارد.

اگر در کاشت ناخن پرایمر نزنیم چه می شود؟

همانطور که گفته شد نقش پرایمر ناخن همان چسب می باشد. مواد به خودی خود به راحتی بر روی ناخن نمی چسبد پس اگر قبل از موادگذاری سطح روی ناخن به پرایمر آغشته نشود افتادن ناخن کاشت شما صد در صد است.
 
وقتی شما پرایمر ناخن را می زنید تنها چند ثانیه فرصت دارید تا مواد را بر روی ناخن بزنید پس مکث نکنید چون بعد از گذشت زمان پرایمر خاصیت چسبندگی خود را از دست می دهد. بیشتر ناخنکار ها بهترین زمان بین پرایمر زدن و مواد گذاری را بیست ثانیه اعلام کرده اند.
 
برای اینکه پرایمرناخن را فراموش نکنید درست ترین کار این است که ظرف پرایمر خود را در نزدیکی پودر و لیکوئید قرار دهید تا قبل از هر مواد گذاری به شما زدن پرایمر ناخن یادآوری شود.

فرق بین بیس کات و پرایمر ناخن چیست؟

پرایمرناخن می تواند هرگونه رطوبت، روغن یا چربی را از سطح ناخن شما پاک کند . اگر بعد اززدن پرایمر کاشت ناخن انجام دهید، نتایج خوب و طولانی مدت خواهد بود . هدف پرایمر این است که ناخن های شما را خشک کند تا اکریلیک یا لاک شما بهتر بچسبد. شما باید در مواقع ضروری از پرایمرها استفاده کنید، مانند زمانی که از پودر کاشت استفاده می کنید.
 
بیس کت یک لاک شفاف است که برای ماندگاری بیشتر ژل یا لاک ناخن معمولی روی ناخن های شما استفاده می شود. آنها کمک می کنند لاک شما راحت تر به ناخن بچسبد و همچنین از ناخن ها در برابر لک شدن سطح آن محافظت می کند. نرم کننده های موجود در پوشش های بی کات باعث افزایش انعطاف پذیری و چسبندگی لاک به ناخن می شوند. اگر ناخن‌های طبیعی شما زرد به نظر می‌رسند، باید یک لایه بیس کات را روی ناخن بزنید که از تغییر رنگ در سطح ناخن طبیعی خود جلوگیری کنید. بیس کات های پایه با تشکیل یک لایه محافظ روی ناخن ها از یکپارچگی ناخن های شما محافظت می کنند. در واقع این کار از ناخن های شما در برابر هرگونه مواد شیمیایی مضر در لاک یا ژلی که استفاده می کنید محافظت می کند.
 
دسته بندی های ناخن اکریلیک ، مانیکور ، مراقبت از ناخن ، لاک ناخن
کاربرد پرایمر ناخن

قیمت و خرید انواع پرایمر ناخن

همانطور که گفته شد هر کدام از وسایل مربوط به ناخن اگر کم و یا زیاد کنیم در کیفیت کاشت می توان تاثیر بگذارد و یا حتی می تواند سبب افتادن ناخن کاشت شد شود. پس در کنار همه ی این مسائل دقت کنید که چقدر اصل و اورجینال بودن این لوازم در کاشت ناخن مهم می باشد. ما در فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی بهداشتی نیروان بهترین قیمت ها را برایتان مهیا کردیم تا به راحتی بتوانید همه ی لوازم کاشت ناخن را، چه پرایمرناخن چه لیکوئید ناخن و غیره را در کمترین زمان و در محیطی امن خریداری کنید.