تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

براش و پد آرایشی

براش آرایشی

همانطور که می دانید ما تنوع زیادی از براش آرایشی موجود داریم که ممکن است کسانی باشند که طریقه ی مصرف آن را ندانند. در این قسمت می خواهیم شما را با انواع براش های آرایشی و کاربردشان آشنا کنیم. شما می توانید بعد از آشنایی با انواع مدل براش و دانستن نیاز خود از فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی نیروان بهترین برندهای به روز دنیا را خریداری کنید و از آرایش کردن لذت ببرید.
 
براش آرایشی
 

براش کانسیلر

 معمولاً شبیه یک قلم مو است اما کمی متراکم تر با موهای سفت می باشد و معمولاً از الیاف مصنوعی ساخته می شود. این نوع براش آرایشی برای کانسیلر زیر چشم و همچنین سایه چشم استفاده می کنند.
 
 

براش ابرو

براش ابرو مشابه براش کانسیلر، اگرشما به دنبال موهای سفت و متراکم هستید از این براش می توان برای پرکردن جاهای خالی ابروها و همچنین برای کشیدن خط چشم ژلی استفاده کرد.
 
 

براش ترکیبی 

مورد علاقه ترین براش برای زدن سایه در پشت چشم می باشد. به طور کلی، هرچه نوک آن گردتر و بزرگتر باشد، نرم تر و ترکیبی تر خواهد بود، این یک براش عالی برای مبتدیان و همچنین یک براش عالی برای ترکیب کردن رنگ های سایه است، از این رو به نام "براش ترکیبی" نامیده می شود.
 

براش چین دار

 نسخه دیگری از براش ترکیبی، این براش به جای موی گرد، موی زاویه دار دارد برای زدن سایه در پشت چشم بسیار مناسب می باشد. اینکه شما  کدام را ترجیح می دهید بسته به راحتی خود شماست، اما هر دو یک کار را انجام می دهند. این نوع براش کمی دقیق تر است.
 

براش قلم مو مدادی 

اگر به یک سایه ملایم و دودی علاقه دارید و دوست دارید خط چشم و سایه چشم را در قسمت پایین مژه های خود مانند خط چشم  بزنید، این براش برای ایجاد این مدل آرایش بسیار مناسب است. این براش نسبت به مداد ظاهری نرم تر و جذاب تر ایجاد می کند چون قلم موی کوچکی دارد و به شکل نوک مداد است.
 
 

براش سایه چشم تخت 

برای یک آرایش چشم عالی و یکی از معدود براش هایی است که واقعاً به آن نیاز دارید براش تخت می باشد. این براش برای ایجاد یک پایه صاف برای هر سایه چشم بسیار مهم است.
 

براش ابرو

این براش اسپولی کوچک و دستی برای فرم دادن ابروها و پاک کردن ریمل های ریخته شده ی شما پس از استفاده عالی است. در بسیاری از مداد ابرو ها در انتهای مداد براش ابرو طراحی شده است.
 
 

براش خط چشم تخت 

این براش مورد علاقه و مناسب برای کسانی که به خط چشم کشیدن عادت دارند. برای کشیدن خط چشمی که بی عیب و نقص است و در تمام طول روز ماندگاری دارد از این براش استفاده کنید.
 

براش لب

 برای دقیق زدن رژلب گاهی ما نیاز به یک براش ظریف داریم که مانند خط لب عمل کند براش لب برای این گزینه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
 

براش فونداسیون

براش فونداسیون برای پخش کردن یکنواخت کرم بسیار مناسب می باشد. نسخه های مختلف زیادی از این براش وجود دارد که با توجه به نوع کرم پودری که استفاده می کنید باید آن را انتخاب کنید. همه فونداسیون ها با براش خوب کار نمی کنند، بنابراین در اینجا واقعاً به نوع فونداسیون شما بستگی دارد. 
 

براش استپیپلینگ 

این نوع براش، پایه ای بی عیب و نقص دارد  که می توان از آن برای اعمال فونداسیون، رژگونه، برنز کننده، پودر و هایلایتر استفاده کرد. همچنین برای استفاده از محصولات مایع و کرم بسیار موثر است. در بالای براش موهای فیبر دوتایی وجود دارد که کاربرد سبک و ملایمی را ایجاد می کند که بسیار طبیعی به نظر می رسد.
 

براش پودری/ براش کانتور/ براش رژگونه

به دلیل سایز بزرگ و حجم موی بالای این براش میتوان برای زدن هایلایت، کانتور و  رژگونه از مدل براش استفاده کرد. کانتورینگ روشی عالی برای ایجاد ظاهری طبیعی به صورت است، اما برای انجام آن به یک براش عالی نیاز دارید. انواع مختلفی از براش های آرایشی وجود دارد که می توان از آنها برای کانتورینگ استفاده کرد، اما در حالت ایده آل، شما باید به جای استفاده از رژگونه یا براش فونداسیون، براشی را خریداری کنید که به طور خاص برای این کار طراحی شده است. یک براش کانتور تقریباً به اندازه یک براش رژگونه است، اما دارای موهای بسیار متراکم و زاویه‌دار است که کاربرد کانتور دقیقی ایجاد می‌کند.  
 
اگر از رژگونه پودری استفاده می‌کنید، استفاده از براش برای داشتن ظاهری طبیعی و زیبا هنگام استفاده از آن بسیار مهم است. براش رژگونه همان طرح کرکی براش پودری را دارد، اما برای جا دادن روی گونه ها کوچکتر است اگر از رژگونه پودری استفاده می کنید، بهتر است از سیب های گونه شروع کنید و به آرامی برس را به سمت شقیقه های خود بکشید .هنگام استفاده از رژگونه، همیشه بهتر است با مقدار کمی شروع کنید زیرا این موضوع ظاهر را طبیعی ترایجاد می کند.
 

نگهداری از براش آرایشی

مطمئن شوید که براش های خود را تمیز نگه دارید. شما می توانید از اسپری در بین براش های آرایشی استفاده کنید تا آنها را ضد عفونی کنید بهتر است هفته ای یکبار آن ها را تمیز کنید. اگر به طور روزانه از براش های خود استفاده می کنید، تمیز کردن عمیق آنها برای یک بار در هفته به افزایش طول عمر براش تاثیر گذار است همچنین بدانید که  تمیز نکردن براش ها می تواند منجر به جوش بر روی پوست شما شود و طول عمر براش های شما را کوتاه می کند. اگر براش آرایشی را خوب نگهداری کنید، 20 سال برایتان باقی می ماند و زمانی که یک براش شروع به ریزش کرد، وقت آن است که یک براش جدید بخرید.
 
انواع براش آرایشی

قیمت و خرید براش آرایشی

یک قانون  در مورد خرید لوازم آرایشی این است که بهترین چیزی را که می توانید بخرید را بخرید. اگر شروع به کار آرایشگری کرده اید و به همه براش های جدید نیاز دارید، پیشنهاد می کنیم یک مجموعه مقرون به صرفه  از براش های آرایشی بخرید که در فروشگاه نیروان موجود می باشد.
این تنوع براش آرایشی از وسایل آرایشی به شما در نقطه شروع حس خوبی می دهد همچنین، متوجه خواهید شد که کدام براش آرایشی بیشتر استفاده می کنید و کدام براش در آرایش بیشترین تاثیر را می گذارد. هنگامی که موی سر براش شروع به ریزش کرد می توانید آنها را یکی یکی با نسخه های بهتری جایگزین کنید.
 
پد آرایشی چیست؟