تا
تومان
از
تومان
 • مشاهده بر اساس :

خرید انواع مژه مصنوعی و چسب مژه اصل

صفر تا صد مژه مصنوعی و چسب مژه:

در ابتدا لازم است بدانید از جمله عوامل و عناصر تاثیرگذار در زیبایی چهره، داشتن مژه های بلند و پرپشت است که امروزه با استفاده از مژه مصنوعی و چسب مژه با کیفیت امکان پذیر می باشد. عمده ترین کاربرد مژه مصنوعی، پرپشت و حجیم کردن و بلند تر کردن مژه به صورت موقت است که امروزه در بین محصولات آرایشی و بهداشتی، آریش و بهداشت مژه و ابرو نزد همگان دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد.

پیرامون مژه مصنوعی و چسب مژه لازم است بدانید که مژه مصنوعی در انواع و اشکال متعدد مورد استفاده قرار میگیرد که رایج ترین آنها دو نوع کامل ( به صورت یک نوار) و نیمه ( به صورت یک نوار کوتاه تر) مورد استفاده قرار می گیرد و به واسطه چسب مژه با کیفیت بر روی پلک نصب می شود.

نکته قابل توجه این است که در زمان انتخاب مژه مصنوعی و چسب مژه مناسب باید مژه های خود را مورد بررسی قرار دهید. در واقع باید به این نکته توجه کنید که اگر شما دارای مژه های طبیعی و نازک هستید از مژه های مصنوعی ضخیم و بلند استفاده نکنید چرا که دوام و ماندگاری آن ها کوتاه بوده و به مژه های خودتان آسیب جدی وارد می شود.

خرید انواع مژه مصنوعی و چسب مزه

خرید انواع مژه مصنوعی:

مژه مصنوعی تاثیر فوق العاده ای در هر چه زیباتر دیده شدن حالت چشم دارد به همین سبب خانم ها اغلب با این هدف مژه ها را خریداری می کنند. این در صورتی امکان پذیر است که فرد در زمان انتخاب و خرید انواع مژه مصنوعی به درستی و با دقت عمل نماید. انواع مژه های مصنوعی ایرانی و خارجی را با بهترین قیمت از فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی نیروان تهیه نمائد.

مژه مصنوعی دارای انواع  مختلفی است که پرکاربردترین و مهمترین آنها عبارتند از:

 • مژه مصنوعی کامل و نواری
 • مژه مصنوعی نیمه
 • مژه مصنوعی دانه ای یا شاخه ای

نکته: امروزه مژه های مصنوعی در انواع مختلف در بازار موجود است و به هنگام خرید مهمترین اصل، توجه به حالت چشم می باشد.

انواع مژه های مصنوعی

لازم به ذکر است بدانید یکی از نکات مهم در زمان خرید مژه مصنوعی، توجه به کیفیت و کارایی محصول است به گونه ای که با پوست ما سازگاری داشته باشد. تنوع در این محصول و تولید آن، انتخاب و خرید را برای افراد اندکی دشوار کرده لذا برای حفظ اطمینان از این محصول باید آن را در برندهای معتبر تهیه نمایید.

خرید چسب مژه:

یکی از عوامل موثر در دوام و ماندگاری مژه مصنوعی، انتخاب چسب مژه مناسب و با کیفیت است که در انواع مختلف در بازار موجود می باشد. این محصولات، مایعی بی رنگ است که زیبایی چشم ها را دو چندان می کند.

لازم به ذکر است بدانید چسب مژه باید دارای برخی شاخصه ها و ویژگی ها باشد که مهمترین و برجسته ترین آنها عبارتند از:

 • رعایت استانداردهای لازم در تهیه آنها
 • حساسیت زا نبودن
 • عدم وجود مواد و ترکیبات شیمیایی و مضر در آن
 • فاقد بو
 • مقاومت بالا

نکته: در زمان انتخاب مژه مصنوعی و چسب مژه، به همان اندازه که خرید مژه امری مهم و اساسی است انتخاب چسب مناسب و با کیفیت نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. به همین سبب باید افراد پیش از خرید مژه های مصنوعی اطلاعات کاملی را پیرامون این محصولات در اختیار داشته باشند.

چسب مژه مصنوعی چیست؟

مایعی بی رنگ است که به واسطه آن مژه های مصنوعی بر روی مژه های اصلی متصل شده و دارای مقاومت زیادی می باشند. باید در زمان انتخاب این محصول به کیفیت و قابلیت خشک شدن سریع آن توجه شود. 

بهترین و پرکاربردترین انواع چسب مژه برای مژه مصنوعی عبارتند از:

 • توپوینت در مدل های مختلف
 • جویل
 • دان
 •  پیرن
 •  نوپو
نکته قابل توجه این است که هر یک از چسب ها در برندهای مذکور، با کیفیت متغیر و متفاوت تهیه و تولید شده لذا افراد باید برای خرید این محصولات به مراکز خرید مطمئن و سایت های معتبر مراجعه نمایند.
 

خرید بهترین مژه های مصنوعی:

با توجه به اینکه مژه مصنوعی یکی از پرطرفدارترین لوازم میکاپ است انتخاب و خرید آن نیز برای افراد امری مهم و اساسی تلقی می شود. خرید بهترین مژه های مصنوعی در صورتی امکان پذیر است که از برندهای معتبر این محصول با درجه کیفیت بالا استفاده شود.

برای اینکه فرد بتواند بهترین مژه مصنوعی را انتخاب کند باید فرم و حالت چشم خود را در نظر داشته باشد. به عبارتی، افرادی که چشم آنها ریز و کوچک است باید مژه ها را در سایز مناسب تهیه کنند و افرادی که دارای چشم درشت هستند می توانند مژه های نسبتا بلند انتخاب کنند و با این کار بر جذابیت و گیرایی چشمان خود بیفزایند.

نکته قابل توجه این است چنانچه برای تهیه و خرید مژه های مصنوعی مناسب به مراکز معتبر و با سابقه مراجعه کنید آنها میتوانند شما را به درستی راهنمایی کنند به گونه ای که محصول مناسب خریداری کنید.

طرز چسباندن مژه مصنوعی:

چسباندن مژه مصنوعی به صورت دقیق و صحیح مستلزم رعایت اصول و نکاتی است و در خلال مراحلی امکان پذیر می باشد:

·        ابتدا مژه ها را با دقت و با استفاده از موچین یا انگشت و بدون فشار به آن بلند کنید.

·        دو سر انتهایی مژه را گرفته و به سمت پایین متمایل کنید.

·        آن را بر روی چشم قرار دهید و در صورتی که بلند باشد اضافه آن را با قیچی قطع کنید.

·        مقداری از چسب مژه را بر روی یک سطح تمیز ریخته و از آن به آرامی و به مقدار اندک با استفاده از خلال دندان یا موچین به مژه ها بزنید.

·        با موچین مژه را بلند کرده و آن را وسط قرار دهید و آن را بچسبانید.

·        پس از هم تراز شدن مژه مصنوعی با مژه های خودتان، ابتدای مژه را گرفته و به پلک فشار دهید.

مژه مصنوعی

قیمت مژه مصنوعی:

مژه مصنوعی که در برندهای ایرانی و خارجی در بازار موجود است در انواع متعدد با کاربردهای متفاوت تولید و به بازار عرضه شده است. یکی از عناصر مهم و تاثیرگذار در انتخاب و خرید مژه ها، قیمت مژه مصنوعی است که به فاکتورهای متعددی بستگی دارد.

برخی از عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت مژه های مصنوعی:

 • کیفیت و مرغوبیت
 • برند سازنده آن

نکته: برای خرید انواع مزه با مناسب ترین قیمت توصیه می شود به سایت های معتبر مراجعه کنید و آن را به صورت آنلاین تهیه کنید.

مژه مصنوعی و چسب مژه

کاشت مژه:

کاشت مژه به عملیات چسباندن مژه بر روی مژه های واقعی یا به عبارتی اقدامی فراتر از نصب مژه مصنوعی اطلاق می شود که در گذشته به واسطه جراح و امروزه در سالن های زیبایی صورت می گیرد. به عبارتی، در خلال کاشت مژه، مژه های مصنوعی به صورت تک به تک به مژه های شما چسبیده و ضخامت و طول و رنگ و حجم مژه ها را بهبود می بخشد.

کاشت مژه دارای انواعی است:

 • تار به تار
 • کلاسیک
 • نچرال
 • عروسکی
 • سه بعدی
 • ابریشمی
 • هیبرید یا ترکیبی یا میکس

نکته: دوام و ماندگاری کاشت مژه نسبت به نصب مژه های مصنوعی بیشتر است و به همین سبب این تکنیک مورد استقبال بی نظیر زیباجویان واقع شده است.