تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

مواد کاشت پودر ناخن

در این مقاله قصد درایم شما را با مهمترین مواد کاشت پودر ناخن که شامل انواع پودر، ضد قارچ، پرایمر،لیکوئید میباشد به طور کامل آشنا کرده و به معرفی بهترین برند پودر کاشت ناخن و چگونگی خرید آن بپردازیم.

خرید مواد کاشت پودر ناخن با قیمت ویژه 

با وجود افزایش روز به روز طرفداران کاشت ناخن توجه ناخن کارها را به خرید مواد کاشت پودر ناخن مقرون به صرفه بیشتر شده است. همانطور که می دانیم برای داشتن مشتری های ثابت تنها کارکاشت خوب کافی نیست شما باید در کنار اینکه ماهرانه کارتان را انجام می دهید، از بهترین مواد کاشت پودر ناخن هم استفاده کنید. نگران نباشید ما در فروشگاه نیروان مواد کاشت پودر ناخن اصل را با قیمت ویژه برایتان تهیه کردیم تا به راحتی بتوانید وسایل ناخن را خرید کنید.

مهمترین مواد کاشت پودر ناخن

خیلی از خانم ها فکر می کنند که با داشتن چند ابزار و مواد می توانند به راحتی در خانه کاشت ناخن را انجام دهند. اما من با این موضوع موافق نیستم. شما فکر کنید که همه ی ابزارهای مانیکور و پدیکور را نداشته باشید. پس کوتیکول های ناخن شما دور ناخن باقی می ماند در نتیجه زمینه ی ناخن برای کاشت اماده نیست و کارکاشت بی کیفیت خواهد بود. مهمترین مواد کاشت پودر ناخن وجود پرایمر، ضدقارچ، لیکوئید و پودر ناخن می باشد. هر کدام ازاینها را اگر حذف کنیم کار کاشت پودر به بدترین شکل ممکن انجام خواهد شد. قبل از کاشت ناخن مطمئن باشید که خرید همه مواد کاشت پودر ناخن را انجام داده اید.
 
مهمترین مواد کاشت ناخن
 
 

معرفی انواع پودرکاشت ناخن

همانطور که گفتیم وقتی طرفداران ناخن روز به روز بیشتر میشود در نتیجه متدهای ناخن در حال بروزرسانی هستند در کنار اینها مواد پودرکاشت ناخن هم روز به روز جدید تر از قبل وارد بازار می شود.در ذیل به توضیح انواع پودر کاشت ناخن می پردازیم.

 

پودرهای غیر پوشاننده یا کریستالی:

پودرهای پوشاننده مثل پودر کلیر پوشانندگی ندارند یعنی جزئیات ناخن بعد از کاشت هم مشخص می باشد و کلا شفاف هستند. پودر کلیر در حالت خشک به رنگ سفید می باشد اما بعد از اینکه با لیکوئید ترکیب می شود حالت شیشه ای رنگ به خود می گیرد و بسیار جذاب می شود چون همه چی در ان قابل رویت است. شما در کاشت ناخن و هم چنین کاور ناخن می توانید پودر کلیر را خریداری کنید.

پودرهای پوشاننده یا کاور: 

پودرهایی که تمام ناخن را کاور می کنندو کاملا غیر شفاف هستند و بعد از ترکیب با لیکوئید و خشک شدن همچنان حالت پوشانندگی به خود دارند را پودرهای پوشاننده می نامیم. پودر هلویی، پودر صورتی، پودر کرم و پودر سفید جزو این دسته هستند که تمامی این ها برای کاشت ناخن و کاور ناخن استفاده می شوند.

پودر های رنگی:

این پودرها از نظر جنس و بافت همانند پودر های اکرلیک می باشند و در تمام رنگ ها وجود دارند .موارد استفاده این پودر ها در طراحی ناخن و ... می باشد.

پودر های طبیعی یا پینک:

این پودر ها که به پودر نچرال نیز معروف هستند در حال خشک رنگی صورتی و ملایم دارند و بعد از ترکیب با لیکوئید و استفاده بر روی ناخن و پولیش شدن با داشتن رنگ صورتی ملایم حالت شفاف و طبیعی به کاشت ناخن می دهد.

پودر های پینک همچون پودر کلیر خاصیت پوشانندگی ندارند و سطح زیرین ناخن را نشان میدهند.

دامنه رنگ های صورتی در پودر های نچرال بسیار گسترده است و با کم و زیاد شدن تن صورتی، نام آنها متفاوت است.

انواع پودر کاشت ناخن
 
 

معرفی بهترین برند پودرکاشت ناخن: 

پودر کاشت ناخن  برند ان بی آی NBI
پودراکرلیک کاشت ناخن مصنوعی برند نوباراکس
پودر کاشت ناخن برند پارفیکس
پودر اکرلیک کاشت ناخن برند نوباراکس
پودر کاشت برند آی ان ام INM
پودر کاشت برند اسنس
پودر کاشت ناخن برند IBI
 
ضد قارچ: همانطور که از اسمش پیداست از این محصول برای جلوگیری از ایجاد قارچ و میکروب در روی ناخن استفاده می شود. حتما استفاده از ضد قارچ را فراموش نکنید چون با این کار خود را از هر میکروبی در امان نگه می دارید.
 
پرایمر: پرایمر یکی از مهمترین مواد در خرید مواد کاشت ناخن می باشد. چون قبل از گذاشتن مواد ناخن واجب است که زیر ناخن از چسبی استفاده شود که مواد کاشت ناخن به خوبی به ناخن بچسبد.
 
لیکوئید: برای استفاده از پودر ناخن واجب است که ان را با محلولی مخلوط کنیم تا حالت خمیری به خود بگیرد و ان لیکوئید میباشد.برای خرید لیکوئید ناخن میتوانید با بهترین قیمت به فروشگاه نیروان سربزنید.
 
خرید مواد کاشت ناخن
 
 

قیمت مواد کاشت پودر ناخن

برای خرید مواد کاشت  پودر ناخن باید همیشه مواردی را در نظر گرفت.اگر بخواهم یک حقیقتی را با شما به اشتراک بگذارم آن هم این است که ارزش و قیمت هر موادکاشت پودر ناخن با توجه به ارزش مواد سازنده ی آن تعیین می شود. پس به جرات می توان گفت محصول هایی که قیمت آنها بالاست پس از مواد سازنده ی گرانی ساخته شده اند.اما  به این معنی نمی باشد که تمامی مواد کاشت پودر ناخن را به قیمت بالا خریداری کنیم. شما می توانید مواد کاشت ناخنی را پیدا کنید که هم از کیفیت بالا برخوردار باشد و هم از لحاظ قیمت مناسب باشد.برای اطلاع از قیمت مواد کاشت پودرناخن به فروشگاه آنلاین نیروان مراجعه کنید.
 

خرید مواد کاشت پودر ناخن از فروشگاه آنلاین نیروان

همه آنچه یک ناخن کار برای خریدمواد کاشت پودر ناخن برایش اهمیت دارد اینست که مواد مورد نیازش هم اورجینال باشد هم کیفیت بالا داشته باشد هم قیمت مناسب داشته باشد در کنار این ها به راحتی درب منزل شما بیاید و حتی نیاز به اینکه لباس بپوشید و به بازار بروید و از این مغازه به اون مغازه دنبال برند مورد علاقه تون بگردید نباشد. همه این موارد با خرید مواد کاشت پودر ناخن از فروشگاه آنلاین نیروان به یکباره میسر خواهد شد و شما در وقت و هزینه صرفه جویی کرده اید.