ثبت نام / ورود

وسایل ناخن

مقالات برندها پیگیری خرید تماس با ما درباره ما

مواد کاشت پودر ناخن

خرید مواد کاشت ناخن با قیمت ویژه 

با وجود افزایش روز به روز طرفداران کاشت ناخن توجه ناخن کارها را به خرید مواد کاشت ناخن مقرون به صرفه بیشتر شده است. همانطور که می دانیم برای داشتن مشتری های ثابت تنها کارکاشت خوب کافی نیست شما باید در کنار اینکه ماهرانه کارتان را انجام می دهید، از بهترین مواد کاشت ناخن هم استفاده کنید. نگران نباشید ما در فروشگاه نیروان مواد کاشت ناخن اصل را با قیمت ویژه برایتان تهیه کردیم تا به راحتی بتوانید وسایل ناخن را خرید کنید.
 

مهمترین مواد کاشت ناخن

خیلی از خانم ها فکر می کنند که با داشتن چند ابزار و مواد می توانند به راحتی در خانه کاشت ناخن را انجام دهند. اما من با این موضوع موافق نیستم. شما فکر کنید که همه ی ابزارهای مانیکور و پدیکور را نداشته باشید. پس کوتیکول های ناخن شما دور ناخن باقی می ماند در نتیجه زمینه ی ناخن برای کاشت اماده نیست و کارکاشت بی کیفیت خواهد بود. مهمترین مواد کاشت ناخن وجود پرایمر، ضدقارچ، لیکوئید و پودر ناخن می باشد. هر کدام ازاینها را اگر حذف کنیم کار کاشت به بدترین شکل ممکن انجام خواهد شد. قبل از کاشت ناخن مطمئن باشید که همه ی مواد کاشت ناخن را خرید کرده اید.
 
 

معرفی انواع پودرو مواد کاشت ناخن

همانطور که گفتیم وقتی طرفداران ناخن روز به روز بیشتر میشود در نتیجه متدهای ناخن در حال بروزرسانی هستند در کنار اینها مواد کاشت ناخن هم روز به روز جدید تر از قبل وارد بازار می شود.

 پودرهای ناخن به دودسته تقسیم می شوند : 

پودرهای غیر پوشاننده:

 
پودرهای پوشاننده مثل پودر کلیر پوشانندگی ندارند یعنی جزئیات ناخن بعد از کاشت هم مشخص می باشد و کلا شفاف هستند. پودر کلیر به رنگ سفید می باشد اما بعد از اینکه با لیکوئید ترکیب می شود حالت شیشه ای رنگ به خود می گیرد و بسیار جذاب می شود چون همه چی در ان قابل رویت است. شما در کاشت ناخن و هم چنین کاور ناخن می توانید پودر کلیر را خریداری کنید.
 

پودرهای پوشاننده: 

 
پودرهایی که تمام ناخن را کاور می کنندو کاملا غیر شفاف هستند و بعد از ترکیب با لیکوئید و خشک شدن همچنان حالت پوشانندگی به خود دارند را پودرهای پوشاننده می نامیم. پودر هلویی، پودر صورتی، پودر کرم و پودر سفید جزو این دسته هستند که تمامی این ها برای کاشت ناخن و کاور ناخن استفاده می شوند.
 
 

معرفی بهترین برند موادکاشت ناخن: 

پودر کاشت ناخن  برند ان بی آی NBI
پودراکرلیک کاشت ناخن مصنوعی برند نوباراکس
پودر کاشت ناخن برند پارفیکس
پودر اکرلیک کاشت ناخن برند نوباراکس
پودر کاشت برند آی ان ام INM
پودر کاشت برند اسنس
پودر کاشت ناخن برند IBI
 
 
 
 ضد قارچ: همانطور که از اسمش پیداست از این محصول برای جلوگیری از ایجاد قارچ و میکروب در روی ناخن استفاده می شود. حتما استفاده از ضد قارچ را فراموش نکنید چون با این کار خود را از هر میکروبی در امان نگه می دارید.
 
پرایمر: پرایمر یکی از مهمترین مواد کاشت ناخن می باشد. چون قبل از گذاشتن مواد ناخن واجب است که زیر ناخن از چسبی استفاده شود که مواد کاشت ناخن به خوبی به ناخن بچسبد.
 
لیکوئید: برای استفاده از پودر ناخن واجب است که ان را با محلولی مخلوط کنیم تا حالت خمیری به خود بگیرد و ان لیکوئید میباشد.برای خرید لیکوئید ناخن میتوانید با بهترین قیمت به فروشگاه نیروان سربزنید.
 
 

قیمت روز مواد کاشت ناخن

اگر بخواهم یک حقیقتی را با شما به اشتراک بگذارم ان هم این است که ارزش و قیمت هر مواد کاشت ناخن با توجه به ارزش مواد سازنده ی ان تعیین می شود. پس به جرات می توان گفت محصول هایی که قیمت انها بالاست پس از مواد سازنده ی گرونی ساخته شده اند.اما ای به این معنی نمی باشد که تمامی مواد کاشت ناخن را به قیمت بالا خریداری کنیم. شما می توانید مواد کاشت ناخنی را پیدا کنید که هم از کیفیت بالا برخوردار باشد و هم از لحاظ قیمت مناسب باشد.برای دانستن قیمت روز مواد کاشت ناخن به فروشگاه انلاین نیروان مراجعه کنید.
 

خرید مواد کاشت ناخن از فروشگاه انلاین نیروان

اینکه مواد کاشت ناخنی که می خرید هم اورجینال باشد هم کیفیت بالا داشته باشد هم قیمت مناسب داشته باشد در کنار این ها به راحتی درب منزل شما بیاید و حتی نیاز به اینکه لباس بپوشید و به بازار بروید و از این مغازه به اون مغازه دنبال برند مورد علاقه تون بگردید نباشد. همه ی اینا ارزوی هر ناخن کار می باشد که ما ان ارزو را براورده کردیم.با خرید مواد کاشت ناخن از فروشگاه آنلاین نیروان یکباره همه ی این مشکلات را برطرف کنید و در وقتتون صرفه جویی کنید که وقت طلاست.
 

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :