تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

پولیش ناخن

پولیش ناخن چیست؟

برای افزایش درخشش و براقیت سطح روی ناخن و هم چنین برای از بین بردن نقایص روی ناخن ما از وسیله ی اصلاحی همچون پولیش ناخن استفاده می کنیم. درواقع پولیش همان نوعی از سوهان دستی می باشد که با کمک آن به راحتی می توانیم سطح روی ناخن را صاف و براق و آماده برای لاک زدن کنیم.
همانطور که می دانیم داشتن پولیش ناخن از لوازم کاشت ناخن یکی از ابزارهایی برای زیبایی و سلامت ناخن می باشد که خرید آن را از فروشگاه انلاین نیروان به شما پیشنهاد می دهیم.

معرفی انواع پولیش ناخن

پولیش ها بسته به زبر و نرم بودنشان به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. 

نحوه ی پولیش ناخن

قبل ازهرچیزی به یاد داشته باشید که دستان خود را با آب و صابون بشوئید تا میکروب های ناخن هایتان از بین برود بعد شروع به کوتاه کردن قد ناخن هایتان کنید، قد ناخن شما بستگی به علایق شما دارد می توانید بلند و یا کوتاه نگه دارید. به یاد داشته باشید که سوهان را در یک جهت بکشید تا سطح روی ناخن را از بین نبرید.
حال برای از بین بردن هرگونه برجستگی زائد از بافر استفاده می کنیم. فراموش نکنید که بافر چهار طرفه دارای چهار سطح متفاوت می باشد که بهتر است برای شروع آن از سطح بزرگ تر بافربرای فرم دهی استفاده می کنیم و از دو سطح ریزتر بافر برای بردن برجستگی های کناره های ناخن استفاده می کنیم هم چنین برای ایجاد براقیت ناخن هم از سطح صاف ناخن استفاده می کنیم.
 
بافر را باید هرچند وقت یکبار بلند کنید تا روی ناخن اصطحکاک زیادی ایجاد نشود. در پولیش کردن بهتر است اگر ست ابزار مانیکور را دارید از قیچی برای کندن کوتیکول ها استفاده کنید و کوتیکول های اطراف ناخن را از بین ببرید. به یاد داشته باشید که این کار بسیار حساس می باشد اگر شما در آن حرفه ای نیستید بهتر است این کار را اصلا انجام ندهید.
 
بعد از کندن کوتیکول ها از روغن کوتیکول استفاده کنید تا خشکی اطراف ناخن را نجات دهید. حال وقت آن فرا رسیده است که دوباره دست های خود را بشوئید تا دیگر هیچ گونه پوست اضافه روی سطح ناخن شما نباشد. اگر همچنان لاکی از قبل روی سطح ناخن شما وجود دارد می توانید از استون استفاده کنید تا کاملا سطح ناخن پاک می شود.
 
کاملا دست خود را از هرگونه رطوبت خشک کنید تا هیچ گونه لک و قطره ی آب روی ناخنتان نباشد.حال برای محافظت از سطح روی ناخن یک لایه از لاک بیس کات می زنیم و اجازه می دهیم به مدت 120 ثانیه در دستگاه خشک شود.
اگر شما لاک بیس کات را ندارید می توانید به جای آن سه لایه ی نازک از برق ناخن استفاده کنید. برای خرید برق ناخن به سراغ برند های معروف بروید. برق ناخن از زرد شدن ناخن و آسیب احتمالی لاک به ناخن جلوگیری می کند.
حال وقت آن فرا رسیده است که لاک یا پولیش ناخن را انجام دهید. برای شروع لاک زدن باید برس لاک را در ابتدا بسیار نازک بردارید و اجازه بدهید تا کاملاخشک شود و سپس لایه بعدی را بزنید. لایه ی لاک ها را نازک بزنید تا در آخر لاک شما زیبایی بیشتری را از خود نمایان کند.
در آخر شما می توانید برق ناخن را بزنید تا ناخن هایتان مراقیت لازم را داشته باشد. اگر شما برای خشک شدن ناخن هایتان عجله دارید می توانید داخل آب سرد بگذارید تا سریع ترخشک شود. حال دستان شما آماده است تا از زیبایی ناخن هایتان بهره ببرید.

قیمت و خرید انواع پولیش ناخن

برای اطلاع از قیمت پولیش ناخن و انواع لوازم کاشت ناخن بهتر است به فروشگاه آنلاین نیروان سر بزنید تا بهترین و مقرون به صرفه ترین محصول های آرایشی و بهداشتی را خریداری کنید.