تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

خرید مداد ابرو اصل | قیمت انواع مداد ابرو

آرایش کردن صورت این روز ها پیچیدگی های زیادی پیدا کرده است و از ابزار های گوناگونی در این زمینه استفاده  می شود. یکی از این ابزارهای آرایشی مداد ابرو می باشد که خرید مداد ابرو در زیبایی صورت اهمیت زیادی دارد، اما شما باید در خرید مداد ابرو اصل دقت کافی به خرج دهید تا بتوانید بهترین مداد های ابرو را از میان انواع برند، مارک، رنگ ها و مدل ها انتخاب کنید. برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید در ادامه مطالبی را برای شما بیان خواهیم کرد که دانستن آن ها به شما در این زمینه لوازم آرایشی کمک بسیاری می کند:

مداد ابرو چیست و چه کاربردی دارد؟

مداد ابرو که عده ای آن را مداد چشم نیز می نامند یک مداد معمولی است که به جای کربن یا سرب در خود مواد آرایشی در رنگ های گوناگون دارد. کسانی که قصد تغییر در فرم ابرو خود را دارند از این مداد ها استفاده می کنند، مدادی شکل بودن این محصول باعث راحتی کار با آن می شود، افراد می توانند با بلند و عوض کردن حالت ابرو های خود چهره خود را به صورت دلخواه در بیاورند. مداد های ابرو بسیار متنوع هستند و این موضوع باعث شده است هر فرد با سلیقه شخصی خود بتواند با خرید مداد ابرو مورد علاقه خودش ابرو هایش را زیبا تر و جذاب تر کند.

برخی خانم ها ابرو های خود را می تراشند و سپس مدل جدیدی از ابرو را در صورت خود به وجود می آورند. اما اگر شما قصد ندارید ابرو های خود را بتراشید می توانید پس از خرید مداد ابرو مناسب ابرو های خود را تیره یا روشن  کرده و فرم آن ها را نیز تغییر دهید. ما در اینجا قصد داریم به شما در خصوص خرید مداد ابرو خوب و مناسب کمک کنیم.

مداد ابرو چیست؟

انواع مداد ابرو

شما با توجه به نتیجه ای که می خواهید باید به  خرید مداد ابرو خود دقت کرده و نوع مناسب خودتان را پیدا کنید. بنابراین ما انواع مداد های مخصوص ابرو را برایتان شرح می دهیم تا به راحتی مداد ابرو مورد نظر خود را پیدا کنید. مداد ابرو ژلی محصولی مانند ریمل چشم است که از آن برای فرم دادن به ابرو استفاده می شود معمولا این نوع مداد ابرو آخرین مرحله آرایش می باشد زیرا برای حفظ حالت ابرو بسیار مفید است، کسانی که ابرو های پهن دارند بهتر است از این نوع مداد ابرو استفاده کنند.

از این نوع مداد برای افزایش قوس ابرو نیز استفاده می شود همچنین باعث حفظ موهای ابرو می شود. مداد ابرو دیگر مدادی ساده است که به آن مداد ابرو سنتی نیز می گویند این نوع از مداد ابرو برای پر کردن ابرو ها استفاده می شود روش های مختلفی برای استفاده از این نوع مداد ابرو وجود دارد اما بسیاری معتقد هستند بهترین روش استفاده از مداد واکسی یا مومی است که بسیار نرم هستند و کمتر باعث ریزش موهای ابرو فرد می شوند.

قلم هاشور نیز نوع دیگری از مداد ابرو است، اگر دنبال مدادی هستید که مدت طولانی اثر آن پا برجا باشد این نوع مداد ابرو را به شما پیشنهاد می کنیم. پماد ابرو نیز ماده ای روغنی و خوش بو است که از آن برای فرم دهی ابرو ها استفاده می شود. آرایش پودری نیز محصولی شبیه به سایه می باشد که از آن برای پر کردن ابرو استفاده می گردد.

مداد ابرو ماژیکی

انواع مداد ابرو

بهترین رنگ های مداد ابرو

بهترین رنگ ابرو مناسب برای شما رنگی متناسب با رنگ موهای سر شما و رنگ اصلی ابروهایتان است. از این رو پیشنهاداتی را برای شما داریم. موهای بلوند باید از یک سایه خاکستری و یا مداد شماره یک استفاده کنند همچنین بهتر است شماره ای تیره تر از رنگ موهای خود را انتخاب کنند. کسانی که دارای پوست سبزه هستند باید رنگی را انتخاب کنند که یک یا دو درجه از موهایشان روشن تر باشد. کسانی که موهای پر کلاغی و تیره دارند نیز بهتر است از مدادی تیره استفاده کنند. افرادی که موهای سیاه و‌ سفید و جو‌ گندمی دارند باید از سایه یا مداد خاکستری استفاده کنند.

بهترین مداد ابرو

تشخیص بهترین شکل ابرو برای صورت

همانطور که می دانید هر مدل ابرویی در هر صورتی زیبا نمی شود، بنابراین باید ابرو مناسب چهره خودتان را پیدا کنید که البته خرید مداد ابرو با کیفیت می تواند کمک شایانی به شما کند. اگر صورتی گرد دارید پیشنهاد ما به شما ابروهایی تیز و زاویه دار می باشد، همچنین کشیدگی ابرو باعث درشت شدن چشم های شما می شود. اگر صورتی بیضی شکل دارید شما نمی توانید حالت های گوناگونی را برای ابرو های خود در نظر بگیرید و بهتر است از کشیده کردن ابروهایتان پرهیز کنید. اگر صورتی مربعی دارید ابروهایی صاف و پر برای شما مناسب است.

همچنین پیدا کردن شکل ایده ال ابرو نیز اهمیت زیادی در زیبایی داشته، شما برای پیدا کردن این شکل ابتدا باید محل دقیق شروع ابرو را پیدا کنید، مداد را عمود و‌ به سمت بالا مقابل بینی خود قرار دهید تا متوجه شوید ابرو های شما از کجا شروع می شود سپس با کمک موچین موهای اضافه را بچینید، پس از آن نقطه ی انتهایی ابرو را پیدا کنید، به طور معمول نقطه ی انتهایی ابرو با بینی زاویه ۴۵ درجه می سازد. دقت کنید که ابرو ها اندازه هم باشند.

خرید مداد ابرو

خرید مداد ابرو خوب

همانطور که می دانید ابرو در زیبایی صورت اهمیت زیادی دارد و ابرو های کامل و مرتب باعث نظم صورت و افزایش زیبایی شما می شود، پس بهتر است از مداد ابرویی خوب استفاده کنید برای این کار بهتر است برای  خرید مداد ابرو خود به مراکز معتبر مراجعه کنید تا بتوانید با اطمینان خاطر از کیفیت محصول از آن استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما خرید آنلاین مداد ابرو از فروشگاه آرایشی و بهداشتی نیروان می باشد.

قیمت مداد ابرو

اهمیت خرید مداد ابرو خوب

موهای ابرو نازک بوده و سریع تر از سایر موهای بدن آسیب دیده و می ریزند از این رو‌ شما باید محصولاتی را استفاده کنید که کمترین آسیب رسانی را داشته باشند و باعث ریزش موهای ابرو نشوند، به همین علت خرید مداد ابرو خوب در آرایش ابرو بسیار اهمیت دارد، امروزه محصولات تقویتی برای ابرو بسیار زیاد شده است همچنین روغن های تقویتی که باعث دوام و رشد سریع موهای ابرو شما می شوند در بازار موجود هستند، شما می توانید در صورت آسیب دیدن ابرو هایتان از این محصولات کمک بگیرید و‌ در صورت آسیب جدی به متخصص مراجعه کنید.