تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

ریمل ابرو

خرید ریمل ابرو با بهترین کیفیت و نحوه استفاده از آن را در این مقاله توضیح می دهیم. یکی از مهم ترین قسمت های موثر در زیبایی صورت، ابرو هایمان هستند، از این جهت داشتن ابرو های پر پشت و خوش حالت یک ویژگی خاص در زیبایی چهره به شمار می رود و به زیبایی  هر چه بیشتر خانم ها می افزاید. اما همه ی ما از ابرو های زیبا و مرتب، پر پشت برخوردار نیستیم. از جهت دیگر افرادی هستند که ارتباط ابرو با زیبایی صورت را نادیده می گیرند و به ظاهر ابرو های خود نمی رسند اما مواردی چون پهنا، حجم و تیره یا روشن بودن ابرو ها همگی در جذابیت صورت نقش مستقیمی دارند. در عصر حاضر برای جذابیت بیشتر ابرو ها تکنیک ها و ابزار آرایشی مختلفی در دسترس می باشد؛ یکی از این ابزار پر کاربرد ریمل ابرو است. ریمل ابرو انواع مختلفی دارد. که برای فرم دادن به ابرو و پرپشت کردن موقتی ابرو ها مورد استفاده قرار می گیرد. کسانی هستند که از نامرتب بودن یا کم پشتی ابرو ها رنج می برند. ریمل ابرو ابزار مناسبسی برای حل این مشکل است.

در انتخاب و خرید ریمل ابرو باید به نکات مختلفی توجه کنیم. نحوه استفاده از ریمل ابرو نیز مهم است و گذشته از آن باید به مرغوب بودن ریمل ابرو توجه خاصی شود. ابرو ها حساس هستند و نقش مهمی در زیبایی چهره دارند اگر ریمل ابرو با استاندارد های تعریف نشده تولید و استفاده شود سلامتی ابرو ها به خطر می افتد. در ادامه این مقاله به طور کامل به توضیح این موضوع مهم می پردازیم.

خرید ریمل ابرو

ریمل ابرو چیست؟

صورت ما مهم ترین نقش زیبایی را به عهده دارد. از این رو تمام قسمت های آن در جذابیت هر چه بیشتر صورت موثر است. ابرو ها نیز جزء قسمتی از این زیبایی هستند. اگر ابرو های پرپشت و مرتبی نداشته باشید از این زیبایی کاسته می شود به همین دلیل توجه به زیبایی و پرپشت بودن ابرو باید توجه داشته باشیم. امروزه تمام انسان ها از ابرو های پر پشت در عین حال مرتب برخوردار نیستند، برای حل این مشکل می توان از ریمل ابرو استفاده کرد.

واژه های مترادفی همچون رنگ ابرو یا ژل ابرو به جای ریمل ابرو استفاده می شود. در نگاه کلی ریمل ابرو شبیه ریمل چشم است. ریمل ابرو در پر پشت کردن ابرو و پر کردن جاهای خالی و حتی به مرتب بودن ابرو تاثیر موثر دارد. ابرو تاثیر بسیاری در زیبایی چهره بانوان دارد، به همین جهت می توان از ریمل ابرو استفاده کرد تا زیبایی ابرو های شما باز گردانده شود. در ریمل ابرو از رنگدانه های کمتر و سبک تری استفاده شده است. برای حل مشکل ابرو ها میتوان روزانه از ریمل ابرو استفاده کرد.

خرید آنلاین ریمل ابرو

انواع ریمل ابرو

به طور عمده در شاپ های لوازم آرایشی دو نوع ریمل ابرو وجود دارد. نوع اول ریمل ابرو ساده یا CLEAR می باشد. این نوع ریمل ابرو بی رنگ بوده و برای حالت دادن و مرتب نمودن ابرو ها استفاده می شود. برای کسانی که ابرو پر پشت دارند، فقط قصد مرتب کردن و حالت دادن به ابرو های خود را دارند بهترین گزینه برای استفاده است. نوع دوم ریمل ابرو، ریمل ابروی رنگی یا TINTED می باشد. این نوع ریمل ابرو علاوه بر حالت دادن و مرتب کردن ابرو ها، به دلیل داشتن رنگدانه در ترکیبات خود جلوه پر پشت بودن به ابرو ها می دهد و جاهای خالی ابرو را پر می کند. نوع دوم مناسب برای کسانی هست که ابرو های کم پشت و نازکی دارند.

نحوه استفاده از ریمل ابرو

نکات قابل توجه در خرید ریمل ابرو

برای خرید بهترین ریمل ابرو باید به نکاتی که گفته می شود توجه کنیم. استفاده از ریمل ابرو ساده و ژل دار فرق چندانی باهم ندارند. استفاده از ریمل ساده باعث مرتب شدن و پرپشتی ابرو ها می شود و ابرو ها کمی پر تر و پر رنگ تر دیده می شوند. اما در استفاده از ریمل ابرو حالت ژل دار علاوه بر حفظ حالت طبیعی ابرو ها جذابیت خاص تری به ابرو ها می بخشد. یکی از مهم ترین نکاتی که در خرید ریمل ابرو باید در نظر بگیرید، ریملی است که رنگ آن علاوه بر مو ها با رنگ پوست تان نیز هماهنگی داشته باشد. در حالت کلی رنگ های روشن ریمل مو به جذابیت و زیبایی صورت تاثیر بیشتری می گذارند. از نظر متخصصان زیبایی باید در سه حالت حتما دست به خرید ریمل ابرو زد.

  • ابرو هایتان پرپشت هست اما می خواهید پر رنگ تر جلوه کند.
  • زمانی که هر چقدر تلاش می کنید ابرو هایتان حالت بگیرد و مرتب شود، اما بی فایده است.
  • زمانی که مو های خود را رنگ زده اید و می خواهید بین ابرو ها و مو های سرتان هم خوانی ایجاد کنید.

در خرید ریمل ابرو حتما توجه داشته باشید بعد از مصرف زود خشک شود و حاوی مواد سولفور و پارابن نباشد، چرا که برای سلامتی پوستتان مضر است. از خرید ریمل ابرو با دسته کوتاه اجتناب کنید؛ چرا که کار با آن کمی دشوار است. در هنگام خرید به قیمت محصول و مواد به کار رفته نیز دقت کنید.

نحوه تهیه و خرید ریمل ابرو اصل

برای خرید ریمل ابرو اصل، راه های زیادی وجود دارد اما تهیه ریمل مرغوب بسیار مهم است. شما می توانید برای تهیه و خرید ریمل ابرو به فروشگاه اینترنتی نیروان مراجعه کنید و از مشاوره قبل از خرید هم برخوردار شوید.

بهترین ریمل ابرو

عوارض ناشی از استفاده نادرست از ریمل ابرو

استفاده از ریمل ابرو نیز عوارضی ممکن است داشته باشد به خصوص اگر از مواد نامرغوب و سرب دار استفاده شود میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ریزش مو های ابرو
  • پوست پوست شدن در ناحیه ابرو
  • تغییر رنگ و بد حالت شدن ابرو
  • خشکی ناحیه ابرو و خارش شدید

توضیحات تکمیلی در مورد ریمل ابرو

همیشه استفاده ریمل ابرو را به آخرین مرحله آرایش خود اختصاص دهید. بیشتر از دوبار در فاصله زمانی کوتاه از ریمل ابرو استفاده نکنید. برای پاک کردن ریمل ابرو بهتر است از شیر پاک کن استفاده کنید.