تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

خرید انواع سایه ابرو اصل | بهترین برند هاشور ابرو

یکی از راه های زیباترکردن و طبیعی نشان دادن ابروها در آرایش ابرو استفاده از انواع سایه ابرو می باشد. دلیل محبوبیت سایه ابرو، طبیعی بودن رنگ آن نسبت به تاتو می باشد. با خرید سایه ابرو ، ابروهای خود را به شکل کاملا طبیعی و زیبا جلوه دهید. در گذشته بیشتر از روش تاتو که کاملا غیر طبیعی و پر رنگ بود استفاده می شد اما امروزه با استفاده از سایه ابروهای موقتی و دائمی دیگر مشکل غیر طبیعی و پر رنگ بودن ابرو را نخواهید داشت. در ادامه مطلب به نکات مهم در خصوص انواع هاشور ابرو و بهترین مارک سایه ابرو خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

سایه ابرو یا هاشور ابرو چیست؟

سایه ابرو یا هاشور ابرو نوع دیگری از تاتوی ابرو است که به منظور پر کردن قسمت های خالی ابرو استفاده می شود. سایه ابرو رنگ روشن تری نسبت با تاتو دارد و رنگ آن کاملا شبیه به ابرو طبیعی می باشد و همین دلیلی بر محبوبیت آن نسبت به تاتو می باشد. افرادی که از ابروهای کم پشت و توخالی رنج می برند و از پر کردن ابروهای خود به روش هایی که شکل ابرو غیر طبیعی می شود راضی نیستند، خرید انواع سایه ابرو بهترین گزینه می باشد. رنگ سایه ابرو ماندگاری طولانی مدت ندارد و برای افرادی که از داشتن یک مدل ابرو به مدت طولانی خسته می شوند گزینه مناسبی می باشد. با استفاده و خرید سایه ابرو ابروهای خود را به رنگ و شکل طبیعی در بیاورید و در مدت زمان کوتاه چند ماهه ای به سادگی می توانید مدل ابروی خود را تغییر دهید.

حتما بخوانید: خرید قاب ابرو اصل (قیمت انواع شابلون ابرو)

سایه ابروچیست؟

انواع سایه ابرو

به طور کلی انواع سایه ابرو به دو دسته موقت و دائمی تقسیم می شود که بیشتر با آن آشنا خواهیم شد:

سایه ابرو موقت:

افرادی که برای اولین بار قصد استفاده از سایه ابرو را دارند بهتر است ابتدا از سایه ابرو موقت استفاده کنند. سایه ابرو موقت بیشتر برای قسمت های خالی ابرو و پر نشان دادن ابرو به صورت کاملا طبیعی می باشد.

سایه ابرو دائمی:

اولین نکته در زمان خرید سایه ابرو دائمی انتخاب رنگ سایه ابرو می باشد به دلیل اینکه داشتن رنگ تیره تر از رنگ ابرو باعث غیرطبیعی بودن شکل ابرو در مدت زمان طولانی خواهد بود. رنگ سایه ابرو بهتر است دو درجه از رنگ ابروهای خود فرد روشن تر باشد تا جلوه زیبا و کاملا طبیعی داشته باشد.

بهترین مارک سایه ابرو (بهترین برند هاشور ابرو)

اگر قصد دارید ابروهای خود را پرپشت و زیبا نشان دهید بهتر است در زمان خرید سایه ابرو به مارک آن دقت کنید. انتخاب بهترین مارک سایه ابرو موجب می شود ابروهای شما جلوه زیبا و کاملا طبیعی داشته باشند. اکنون به چند مورد از بهترین مارک های سایه ابرو اشاره خواهیم کرد. بهترین برند های هاشور ابرو بسیار زیاد هستند اما چند تا از محبوب ترین ها را در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد:

در زمان خرید سایه ابرو مدل هایی که با اطمینان می توانید خریداری کنید شامل موارد زیر می باشد: مارک چنل که در دو رنگ قهوه ای روشن و تیره ارائه می شود، مارک مک که در یک پالت چند رنگ با یک برس زاویه دار برای راحت استفاده شدن ارائه می شود، مارک آکوا، مارک کالیستا، مارک سایه ابرو سوپر تاچ، مارک ویولت، مارک ویستار و .... از دیگر مارک های معروف سایه ابرو می باشند.

خرید سایه ابرو مدادی

اگر قصد استفاده از سایه ابرو مدادی را دارید، ابتدا نحوه استفاده از آن را باید بدانید زیرا استفاده صحیح موجب زیباتر شدن و طبیعی تر نشان دادن ابروها خواهد شد. مداد ابرو را در جهت رویش ابروها در قسمت های خالی ابرو بکشید سپس با استفاده از برس مخصوص آن چند بار بر روی آن بکشید تا شکل طبیعی به ابروهای شما بدهد.

خرید هاشور ابرو پودری

برای استفاده از سایه ابرو پودری از برس ابرویی که در پالت سایه ابرو قرار دارد در پودر هاشور ابرو قرار دهید، سپس اضافات برس را با تکاندن از آن بگیرید و بعد از آن به قسمت های خالی ابروی خود بکشید. لازمه داشتن ابروهای زیبا و طبیعی با استفاده از سایه ابرو داشتن مهارت در کشیدن سایه ابرو می باشد که این نیز با تمرین مرتب میسر می شود.

مزایای استفاده از سایه ابرو

به چند مورد از مزایای استفاده از سایه ابرو اشاره خواهیم کرد که دانستن آن برای خرید سایه ابرو خالی از لطف نیست. همانطور که در ابتدا بیان کردیم سایه ابرو به نوعی تاتو بر روی ابرو می باشد با این تفاوت که تاتو ابرو کاملا غیر طبیعی و تیره می باشد، اما سایه ابرو رنگ ابرو روشن تری نسبت به تاتو دارد و کاملا طبیعی جلوه داده می شود.

مزیت دیگر استفاده از سایه ابرو ماندگاری کوتاه مدت آن نسبت به تاتو می باشد که پس از چند ماه می توانید مدل ابروهای خود را تغییر دهید. از دیگر مزایای استفاده از هاشور ابرو  ضد حساسیت و ضد ریزش بودن آن می باشد. با استفاده از سایه ابرو، ابروهای خود را پرپشت و زیبا کنید. در افرادی که آستانه تحمل درد را ندارند سایه ابرو بهترین گزینه است. با بیان چند مورد از مزایای این محصول پرکاربرد با خیال راحت خرید سایه ابروی خود را انجام دهید.

خرید سایه ابرو از فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی نیروان

همانطور که در این مطلب بیان کردیم خرید سایه ابرو بهترین گزینه برای پر کردن جای خالی ابرو و پر پشت نشان دادن آن می باشد که در بهترین مارک ها می توانید این محصول را خریداری کنید. برای اینکه در زمان استفاده از سایه ابرو دچار ریزش ابرو و هرگونه حساسیت نشوید لازم است محصول با کیفیت و اورجینال خریداری کنید. پیشنهاد ما به شما عزیزان برای خرید سایه ابرو و هرگونه لوازم آرایشی و بهداشتی با کیفیت و اصل، خرید از فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی نیروان می باشد که با اطمینان کامل می توانید هر گونه محصولات آرایشی را با کیفیت بالا و اصل بودن آن خریداری کنید.