تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

ست مانیکور وپدیکور

خرید ست مانیکور اصل (خرید انلاین انواع لوازم مانیکور)

شما کافی است یک نگاه به خانم های اطرافتان بندازید و ببنید که دیگر کسی پیدا نمی شود که ناخن هایش مرتب نباشد. حتی اگر کسی باشد که از کاشت بدش هم بیاید سعی می کند با خرید ست مانیکور، ناخن هایش را مرتب نگه دارد. مانیکوراصلی ترین مرحله ی کاشت ناخن، ژلیش ناخن، کاورناخن و لمینیت ناخن طبیعی می باشد. پس خرید ست مانیکور اصل که برای هر ادمی چه خانه دار چه ناخن کار واجب می باشد. در واقع برای شروع هر خدمات ناخنی باید شما از ابزار مانیکور و پدیکور آغاز کنید.
 
 

معرفی انواع ست مانیکور(اسم لوازم ست مانیکور)

مانیکور کردن ناخن، کارراحتی می باشد در ادامه ی این مطلب با انواع ست مانیکور اشنا می شوید.

قیچی ناخن مانیکور
گوشه گیرناخن
بافرناخن مانیکور
پولیش ناخن مانیکور
سوهان دستی ناخن مانیکور
ناخنگیر
عقب زن ناخن مانیکور
سرسوهان لوازم برقی
 

قیمت ست مانیکور ناخن

برای ناخن کارها مانیکور از مهمترین لوازم کاشت ناخن و رسیدگی می باشد چون نقش بسیار مهمی در زیبایی کارشان دارد.قیمت ست مانیکور با توجه به کیفیت جنس و برند انتخابی متفاوت می باشد. در فروشگاه نیروان ما با داشتن برند های متنوع برایتان انواع قیمت های ست مانیکورناخن را آورده ایم. یادتان باشد ارزش و قیمت ست مانیکور ناخن به ارزش و قیمت مواد سازنده ی ان تعیین می شود. پس برای خرید ست مانیکور اصل دنبال قیمت های خیلی ارزان نباشید. با یکبار خرید ست مانیکور اصل برای سالها دیگر نمی خواهید به فکر خرید دوباره باشید چون برایتان کار می کند.
 
 

خرید ست مانیکور از فروشگاه انلاین نیروان

با خرید ست مانیکور از فروشگاه آنلاین هر موقع که ناخن هایتان نیاز به رسیدگی داشته باشد کافیست به ست مانیکور خود رجوع کنید و از لوازم داخل آن استفاده کنید. می توانید با داشتن پیج اینستاگرام ما حتی فیلم های آموزشی طرز استفاده از ست مانیکور را بیاموزید. برای زیبایی ناخن هایتان شما به هیچ سالن و ناخن کاری نیاز ندارید تنها کافیست به فروشگاه آنلاین نیروان سر بزنید و ست مانیکور آن را سفارش دهید.
 
 

خرید ست پدیکور اصل (خرید انلاین انواع لوازم پدیکور)

شاید شما به اخرین عضوی که فک می کنید ناخن های پا باشد.اما دنیای امروز دنیای توجه و رسیدگی به زیبایی می باشد. زنان به ناخن های پایشان علاوه بر دستانشان رسیدگی می کنند. رسیدگی به ناخن های پا را پدیکور می نامیم. با خرید ست پدیکور شما می توانید در خانه به راحتی به انگشتان پایتان زیبایی هدیه دهید. فروشگاه نیروان شرایطی را فراهم کرده است که با خرید آنلاین انواع لوازم پدیکور می توانید مراقبت از ناخن پا را جزو روتین روزمره ی خود کنید.
 

معرفی انواع ست پدیکور(اسم لوازم ست پدیکور)

به نظر من پدیکور از مانیکور هم راحت تر است چون شما برای انجام پدیکور می توانید از انگشتان دستتان استفاده کنید در ادامه من با شما انواع ست پدیکور را معرفی می کنیم تا برای خرید با اسم لوازم ست پدیکورآشنا شوید.
سوهان دستی ناخن پدیکور
عقب زن ناخن پدیکور
بافر ناخن پدیکور
پولیش ناخن پدیکور 
گوشه گیرناخن پدیکور
ناخنگیر پدیکور
قیچی ناخن پدیکور
سرسوهان برقی لوازم برقی
 

قیمت ست پدیکور ناخن 

 
از قدیم شنیده اید که می گویند پاها قلب دوم ما انسان ها هستند، ما روزانه بین هشت تا ده هزارقدم برمی داریم همانطور که می دانید بیشتر وقت پاهایمان در کفش های تنگ قرار گرفته است به همین دلیل است که دچار خشکی می شوند.با خرید ست پدیکور به راحتی پاهایتان را از این مشکلات نجات می دهید.
قیمت ست پدیکورناخن در فروشگاه آنلاین نیروان ازبقیه فروشگاه های دیگر به صرفه تر است. با خرید ست پدیکور مقرون به صرفه از فروشگاه آنلاین نیروان قلب دوم خود را احیا کنید.
 
 

خرید ست پدیکوراز فروشگاه آنلاین نیروان

با خرید ست پدیکور از فروشگاه آنلاین نیروان شادابی و رطوبت را به پاهای خود هدیه دهید.ما در فروشگاه نیروان کلیه این لوازم را برایتان فراهم کردیم که بدون نیاز به رفتن خروج از خانه کلیه ست پدیکور را سفارش دهید و درب منزل ان را تحویل بگیرید. در ادامه این مطالب من به شما طرز استفاده از کلیه لوازم پدیکور را آموزش می دهم.