تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

خرید انواع حالت دهنده موی آقایان | مشخصات و قیمت انواع حالت دهنده مو مردانه

موهای نامنظم میتوانید زیبایی یک آقا را بهم ریخته جلوه دهد. خیلی از افراد فکر میکنند که زمان زیادی را برای حالت دادن مو صرف کنند تا مو های خودشان را خوش حالت کنند. اما واقعیت این است که میتوان با صرف کم ترین زمان و با استفاده از محصولات مو مانند انواع محصولات حالت دهنده موی آقایان از مهم ترین محصولات آقایان می باشد که مو ها را خوش حالت و خوش فرم کرد. در ادامه این مقاله به شما آموزش خواهیم داد که چگونه با چند محصول حالت دهنده مو مردانه و صرف زمان کم مو های منظم و آراسته داشته باشید.

حالت دهنده مو آقایان

استفاده از سشوار برای حالت دادن به مو

سشوار کشیدن یا همان براشینگ یکی از بهترین روش ها برای افزایش میزان حجم است. کسانی که دارای موهایی کم پشت هستند می توانند از سشوار کشیدن برای حالت دهی و پرپشتی موهای خود استفاده کنند. بهترین روش برای سشوار موهای مردانه استفاده از بهترین شامپو ها در حمام برای شستشو و آبگیری موها با حوله و سپس استفاده از حالت دهنده موی آقایان است. بعد از استحمام حتما از شانه ای دندان بزرگ و حالت دهنده مو مردانه برای مرتب نمودن موهای خود استفاده کنید .

کسانی که از سشوار بیشتر استفاده می کنند بهتر است از حالت دهنده موی آقایان مثل سرم مو، واکس مو، داکس، کرم مو و همچنین انواع ماسک مو برای تقویت ریشه موهای خود استفاده کنند. استفاده طولانی مدت از سشوار ممکن است به ساقه های مو آسیب رسانده و سبب بروز مشکلاتی در تقویت و رشد موهای فرد شود. در اینجا نیز می توانید شامپو های با کیفیت برای تقویت موها استفاده کنید و حتما مراقبت های لازمه را انجام دهید.

سشوار کشیدن به تنها می تواند میزان حجم و حالت دهی موهای افراد بیشتر کند. در نتیجه سشوار را می توان ابزاری برای حالت دهنده مو مردانه شناخت و با استفاده صحیح از آن زیبایی موهای سر را دو چندان نمود. البته روش های دیگری برای حالت دهی موهای سر وجود دارند که در ادامه اشاره خواهیم کرد

کرم و پودر حالت دهنده مو مردانه

همانطور که اشاره شد استفاده از شامپو آقایان تنها روش برای حالت دهی موها نیست و روش های دیگری نیز وجود دارند. از مهمترین روش ها می توانیم به انواع کرم و پودرهای حالت دهنده مو آقایان اشاره کنیم. این کرم ها باعث تقویت موهای سر و سبب حالت دهنده طبیعی مو می شوند. برای انواع مو مناسب و فاقد چربی می باشند در نتیجه موهای سر چرب نمی شود و حالت سنگین و روغنی به خود نمی گیرد. البته روش هایی که به آنها اشاره می شود ممکن است نتایج سطحی داشته باشند زیرا اگر شامپو را به درستی انتخاب و استفاده نشود، هر روشی ممکن است ناکارآمد باشد.

در نتیجه لزوم انتخاب صحیح شامپو مو آقایان به درستی در اینجا بار دیگر مطرح می شود. اما در کنار استفاده از لوازم بهداشتی مناسب می توانیم از روش هایی همچون استفاده از سشوار و کرم حالت دهنده موهای سر به عنوان روش های ثانویه استفاده کنیم. با این حال بهتر است شناخت خود را از نوع موها و روش های تقویت ریشه مو بیشتر کنید تا انتخابی مناسب برای شامپو و حالت دهنده موی آقایان با استفاده از روش های موثر جانبی داشته باشید.

حالت دهنده مو مردانه   

عوارض پودر حالت دهنده موی آقایان

انواع کرم و پودر حالت دهنده مو بسیاری در بازار وجود دارد. معمولا افرادی که دارای موهای کم پشت و نازک هستند، می توانند از پودر حالت دهنده مو برای پرپشتی و حالت دهی بهتر موها استفاده کنند. البته تاثیر این پودرها موقتی است و هیچگاه نمی تواند جای شامپو مو آقایان را بگیرد و تاثیرات کرم ها و پودرها موقتی است. معمولا این محصولات به جهت تقویت موهای سر وارد بازار می شوند و عوارض خاصی ندارند. ممکن است در بعضی از افراد استفاده از پودرها و کرم ها سبب ناسازگاری با نوع مو شوند و حساسیت یا عوارض اینچنینی را برای فرد به همراه داشته باشد. اما به طور کلی تا کنون عوارضی برای پودرها و کرم ها گزارش نشده است.

انواع موس مو برای حالت دهی به مو

یکی دیگر از روش های حالت دهندگی به موی مردان، استفاده از موس مو می باشد. موس مو به شادابی و درخشندگی موهای سر کمک می کند. افرادی که موهای خشک و زیر دارند معمولا بعد از استحمام با زبری و موهای خشن و خشک خود مواجه می شوند. در اینجا باید به استفاده از حابت دهنده موی آقایان مانند موس مو روی آورده تا شاهد معجزات موس مو بر روی شادابی و موهای سر خود باشید.

شرکت های بسیاری اقدام به تولید انواع موس کرده اند از معتبرترین برندهای حالت دهنده موی آقایان می توانیم به موس مو نیوآ، موس مو آمور، موس مو تافت، موس مو اکسپرس و... اشاره کنیم. همانطور که می دانید برندهای بسیاری برای ساخت مو در رقابت هستند و کیفیت و ماندگاری هر یک از برندها از مهمترین تفاوت آنها است. برای انتخاب موس موی مناسب باید دقت لازم را داشته باشید.

واکس مو گتسبی بهترین حالت دهنده موی آقایان

از دیگر روش های حالت دهی به موهای مردانه استفاده از انواع واکس مو مناسب است. همان طور که می دانید واکس مو نیز به موهای سر مالیده می شود و جزو بهترین حالت دهنده موی آقایان می باشد که سبب درخشندگی موهای فرد می شود اما این محصول نیز دارای ماندگاری و تاثیراتی محدود است و نمی تواند کارایی شامپو ها را داشته باشد. بهتر است از این محصول بعد از استحمام برای حالت دهی به موهای سر خود استفاده کنید.

واکس مو گتسبی در رنگ ها و انواع مختلفی در بازار وجود دارد که فرد با توجه به رنگ موی خود اقدام به تهیه و خرید می کند. روش های بسیاری را در این مقاله برای حالت دهی موی مردانه توضیح دادیم. اما اگر به دنبال حالت دهی طولانی مدت و موثر بدون عوارض جانبی احتمالی هستید باید در انتخاب شامپو مو آقایان دقت بسیاری داشته باشید و شامپوی مناسب با موهای خود را انتخاب کنید. در غیر این صورت باقی روش ها تنها تاثیرات چند ساعته را برای شما به همراه خواهد داشت. اگر در انتخاب شامپو مو مناسب برای موهای خود دچار شک هستید و یا از نوع جنس موهای خود اطلاعات کافی ندارید، توصیه می شود حتما به پزشک متخصص مو مراجعه کرده و در این باره مشورت های لازمه را دریافت کنید.

خرید انواع محصولات حالت دهنده موی آقایان از فروشگاه نیروان

بهترین محصولات حالت دهنده موی آقایان را می توانید از فروشگاه اینترنتی نیروان با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تهیه نمائید. علاوه بر انواع محصولات آقایان از جمله شامپو، رنگ مو، حالت دهنده مو مردانه و... می توانید با خرید لوازم آرایشی اصل و انواع محصولات بهداشتی و مراقبتی اورجینال زیبایی را به خودتان هدیه دهید.