تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

لوازم اصلاح آقایان

در دنیای خرید لوازم آرایشی اصل، دسته حساس و ضروری از لوازم آرایش مردانه با نام لوازم اصلاح آقایان قرار می گیرد که با سلامتی و بهداشت فردی مردان نیز سر و کار دارد. بنابراین آشنایی و بررسی این محصولات از نظر معرفی انواع اورجینال کالا و نحوه استفاده می تواند یک تجربه کارآمد در قالب آگاهی و راهنما قبل و بعد از خرید را برای مصرف کننده گان به ارمغان بیاورد. لوازم اصلاح مردانه به همه آن چیزهایی که برای یک شیو بهداشتی و بی خطر صورت و بدن نیاز دارید، اشاره می کند. محصولاتی مانند کرم موبر، انواع تیغ و ژیلت، قیچی و چیزهای اضافی مانند افترشیو، برس، کاسه، صابون و روغن‌های شیو که در ادامه مطلب به صورت جامع به آن ها اشاره می شود. 

خرید لوازم اصلاح آقایان

معرفی لوازم اصلاح آقایان

لوازم اصلاح آقایان در فروشگاه اینترنتی نیروان، روتین ‌های کاملی از محصولات شیو را در اندازه‌های مختلف و مطابق با انواع نیازهای مصرف کننده گان از جمله لوازم اصلاح آقایان برای مبتدیان و متخصصین را به صورت شخصی و سالنی با قیمت های تکی و عمده نیز ارائه می‌دهد. خرید محصولات شیو اورجینال و با کیفیت می تواند تکنیک های تخصصی اصلاح را همراه با سلامتی نیز فراهم کند و در عین حال به جلوگیری از مو های زیر پوستی، سوختگی با تیغ، و بریدگی ها برای داشتن یک پوست ایده آل نیز کمک کرده و در نهایت چهره ای نرم و صاف را برای آقایان به جای بگذارد.
لوازم اصلاح مردانه

انواع لوازم اصلاح آقایان

آقایان حساس به تمیزی و بهداشت فردی برای شیو های روزانه و هنتگی به  لوازم شیو شخصی نیاز دارند که با اطمینان خاطر یک پاکیزگی بدون ضرر و خالی از آسیب های پوستی را در صورت و بدن آن ها بر جای بگذارد. پیرایش مردانه برای شیو های پی در پی ملزم به رعایت کردن چند نکته از جمله شناخت دقیق انواع لوازم اصلاح آقایان است. 
هنگامی که سعی در ساخت یک روال شیو درست دارید، مردان مختلف دیدگاه ‌های متفاوتی در مورد نحوه انجام آن دارند. برخی از آن ها فقط یک تیغ و کاسه کف را به عنوان بسته کامل می بینند.
برخی دیگر تحت تأثیر جدیدترین تبلیغات قرار می گیرند و حمام خود را با طیف گسترده ای از لوازم شیو مردانه پر می کنند. متأسفانه، چه به دلیل عدم مراقبت مناسب  و چه به دلیل زیاده‌روی، نتیجه هر دوی این استراتژی‌ ها اغلب یک شیو نامطلوب را در پی دارد که معمولاً همراه با نوعی تحریک یا بثورات پوستی آزاردهنده می باشد.
انواع ضروری و ایده آل لوازم اصلاح آقایان به شکل یک پکیج اشتراکی در تمام حالات و نظرهای مردان عبارتند از:

انواع تیغ و ژیلت

مسلماً استفاده از نمونه های متفاوت تیغ و ژیلت از ضروری ترین موارد در بین لوازم اصلاح آقایان است، به همین دلیل انتخاب بهترین تیغ برای نیازهای شیو، تصمیم مهمی است. اگر تازه شروع به شیو کرده اید، تیغ خود تراش بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شیو با آن بسیار ساده و به هزینه اولیه کمی نیاز دارد. در مقابل، تیغ ‌های دو و یا چند لبه ایمنی با این که گران‌تر هستند، شیو با آن‌ ها نیز به زمان بیشتری برای تسلط نیاز دارد. انتخاب تیغه هرچه باشد بیانگر این موضوع است که شیو بدون تیغ و ژیلت ناقص است.
 
انواع تیغ و ژیلت

محصولات کف و ژل 

پس از انتخاب تیغ، گام بعدی خرید یک عامل کف کننده مناسب است. از کرم ها و ژل های موبر گرفته تا فوم ها و صابون های شیو که در خانواده لوازم اصلاح آقایان جای دارند. یک عامل کف کننده با کیفیت نه تنها یک تجربه شیو صاف و راحت را ایجاد می کند، بلکه پوست شما را نیز تغذیه می کند و پس از هر شیو، آن را با طراوت و هیدراته می کند. محصولات غیر استاندارد باعث خشکی پوست می شوند که منجر به سایر عوامل تحریک کننده پوست از جمله جوش های آزاردهنده و بریدگی ها می شود.

برس اصلاح

هنگامی که انواع مختلف ریش تراش ها و عوامل کف کننده را خریداری کردید، گام بعد خرید برس شیو مناسب است. آن ها در هنگام استفاده از کرم موبر و یا ژل ها، حجم بیشتری روی صورت ایجاد می کنند که به شما امکان شیو راحت تری را می دهد. آن ها همچنین به بلند شدن موهای صورت کمک می کنند و باعث عبور راحت تیغ از بین موها می شود و در نهایت تراشیدن دقیق تری ایجاد می کند. برس های شیو مصنوعی با کیفیت و اورجینال در بین لوازم اصلاح آقایان روی پوست صورت نرم و ملایم حرکت می کنند و همچنین آب را به خوبی روی پوست حفظ می کنند.

انواع موزن بینی، گوش و ماشین اصلاح سر

استفاده از موزن های مختلف صورت و بدن به خصوص موزن های بینی و گوش و ماشین اصلاح های سر در سبد لوازم اصلاح آقایان  فرآیند شیو صورت و بدن آقایان را بسیار آسان کرده اند و دیگر خبری از دردسرهای گذشته مانند آسیب های پوست، درد و خونریزی های پوست سر و یا صورت، قرمزی و خارش در انواع پوست ها نیست. بنابراین خرید موزن ها و سرتراش ها در پکیج های لوازم اصلاح آقایان جزء ضروری ترین موارد به شما می روند. 

انواع لوازم اصلاح صورت مردانه

لوازم شیو مردانه برای صورت به محصولاتی تکیه می کند که به شکل تخصصی و شخصی برای انواع پوست های صورت تولید شده اند. لوازم شیو صورت برای تراشیدن و مدل دادن به ریش و سبیل آقایان استفاده می شوند. وقتی که از پوست صورت در شیو صحبت می شود باید به نکات ریزی مانند استفاده از لوازم اصلاح آقایان اصلی و اورجینال با کیفیت بالا به لحاظ عدم آسیب به پوست صورت نیز توجه کنید. لوازم مورد نیاز برای شیو صورت اگر به صورت حرفه ای انتخاب شوند می توانند یک شیو همراه با تقویت پوست صورت و عاری از هر گونه آسیب را برای آقایان فراهم کنند.
مرکز فروش نیروان به صورت ویژه در زمینه فروش لوازم اصلاح آقایان مانند انواع تیغ و ژیلت، قیچی ها، خط زن ها و غیره از جهت حساسیت و بهداشت فردی مشتریان با استفاده از ضمانت و اورجینال بودن محصولات به شکل حضوری و آنلاین نیز فعالیت می کند.
این فروشگاه با تکیه بر کم ترین قیمت و بالاترین کیفیت برای انواع نیاز های آرایشی و بهداشتی به خصوص انواع لوازم اصلاح مردانه از به روزترین و مدرن ترین محصولات برای فروش و ارائه به مشتریان استفاده می کند. 
جدای از موارد فوق از مهم ترین لوازم شیو صورت مردانه که می توانند به عنوان ارکان اصلی در ابزار اصلاح آقایان تلقی شوند و از پوست صورت در هر بازه زمانی از شیو مراقبت کنند عبارتند از:

 روغن قبل از اصلاح

اگر هر بار که شیو می کنید پوست حساس شما به طور مرتب قرمز و با خارش باقی می ماند، روغن یا لوسیون مناسب قبل از اصلاح می تواند یک تغییر دهنده شگفت انگیز برای شما باشد. روغن ها و لوسیون های مخصوص شیو با باز کردن منافذ روی صورت، پوست شما را آماده می‌کنند و به دفع چربی، کثیفی و باکتری‌هایی که به عنوان انسداد عمل می‌کنند، کمک می‌کنند. آن ها همچنین به نرم شدن موهای زبر و ضخیم صورت و بدن و همچنین به تیغ کمک می کنند تا بدون زحمت روی خطوط صورت شما سر بخورد و هر بار شیو بسیار دلپذیرتری را برای شما ارائه می دهد. این امر خطر تحریک پوست پس از شیو، راش و بریدگی را به حداقل می رساند، سلامت کلی پوست و ظاهر شما را بهبود می بخشد. بنابراین می توان روغن ها و لوسیون ها را جز اصلی ترین لوازم اصلاح آقایان قرارداد. 

لوسیون های ترمیم کننده بعد از اصلاح

یکی دیگر از موارد ضروری در بهترین لوازم اصلاح آقایان، یک محصول با کیفیت پس از شیو است که مراقبت از پوست صورت را تضمین می کند. آقایانی که اصلاح‌های خود را با پاشیدن سریع لوسیون افترشیو به پایان می‌رسانند در واقع از یک محصول ترمیمی بعد از شیو نیز استفاده می کنند. تقریباً همه این لوسیون ها حاوی نوعی الکل هستند که یک ضد عفونی کننده عالی است اما امکان دارد که پوست را کمی خشک کنند که با استفاده از یک مرطوب کننده مناسب پوست می توان این خشکی را رفع کرد. از طرف دیگر اگر مایل نیستید بعد از هر بار شیو، آن حالت گزیدگی بسیار آشنا را تجربه کنید، یک لوسیون پس از شیو بدون الکل با کیفیت، منافذ صورت شما را تمیز نگه می دارد و در عین حال ضمانت می کند که پوست مرطوب و سالم بماند.   
استفاده از لوازم اصلاح آقایان به صورت تخصصی و حرفه ای جز نیاز های ضروری و اصلی بهداشت و سلامت فردی آقایان محسوب می شود که با کمترین هزینه می توانید بالاترین کیفیت از وسایل اصلاح آقایان را بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی از مرکز فروش نیروان تهیه کنید. تخفیف دارهای نیروان بخش جدایی ناپذیر مرکز آرایشی و بهداشتی نیروان می باشد که به صورت همیشگی و مداوم با بمب 70درصدی تخفیف، اقتصادی ترین قیمت ها را برای برند ترین لوازم آرایشی و بهداشتی در نظر گرفته است.