تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

خرید انواع کانسیلر [مایع، جامد، ماتیکی، برس دار]

اگر بخواهید یکی از کاربردی ترین و بهترین محصولات آرایشی را نام ببرید حتما اولین گزینه کانسیلر است .کانسیرها انواع مختلف دارند و هر کدام از آنها کاربرد خاص خود را دارند بسته به نوع پوست و طرز آرایش و گریم شما باید ازیک نوع خاصی کانسیلر استفاده کنید در این مقاله انواع کانسیلر و کاردکرد آنها را بررسی خواهیم کرد و از تفاوت کانسیلر و پرایمر هم خواهیم گفت و شما را با بهترین برندهای آن که یکی از محصولات آرایشی است آشنا خواهیم کرد.

نحوه استفاده از کانسیلر

یکی از محصولات آرایشی که همه خانم ها حتما یکی از انواع آن را در کیف آرایشی خود دارند و باید داشته باشند کانسیلرها هستند از این محصول علاوه بر پوشش دادن تیرگی دور چشم می توانید برای پوشاندن جای جوش و لک ها و سایر مشکلات پوستی که ظاهر خوبی روی پوست صورت ندارند استفاده کنید در واقع آنها یک نوع فونداسیون فشرده است که غلظت آن بالا است و پوشش دهی آن فوق العاده است آنها در برندها مختلف و انواع مختلفی تولید می شود.

نحوه استفاده از کانسیلر

انواع کانسیلر و کاربرد هر یک روی پوست

در این مقاله شما را با انواع کانسیلر و کاربرد هر یک روی پوست آشنا خواهیم کرد.

کانسیلر مدادی

همانطور که از اسم آن مشخص است آنها شبیه مداد هستند و نمی تواند پوشش کامل بر روی صورت شما ایجاد کند و تنها برای کسانی مناسب است که به دنبال پوشش متوسط برخی نقاط صورت خود هستند. خوبی این نوع دراین است که در هوای گرم ذوب نمی شوند و جامد باقی می مانند و اگر به دنبال نوع کاربردی آن برای فصل گرما هستید نوع مدادی آن گزینه ی خوبی است.

کانسیلرمدادی

 

کانسیلر استیکی

شکل ظاهری آن شبیه رژ لب است و مانند آن بالا وپایین می رود و کرمی شکل است بسیار کاربردی هستند و استفاده از ان ها راحت است اما حتما توجه داشته باشید که نباید مستقیم آنها را روی پوست صورت بکشید سعی کنید از براش یا حتی انگشتان برای مالیدن آن روی صورت استفاده کنید.توجه کنید که از خرید استیکی ارزان خودداری کنید زیرا مطمئنا کیفیتی که باید را نخواهد داشت و نتیجه ای که انتظار دارید را به شما نمی دهد. این محصول به دلیل شکل ظاهری بسیار کاربردی است و جای کمی را اشغال می کند .

کانسیلر استیکی

 

کانسیلر کرمی

این نوع در واقع بسیار قوام دار هستند برای استفاده از ان ها باید از براش استفاده کرد از انگشت هم می توانید کار براش را انجام دهید به دلیل قوام دار بودن و فشرده بودن آنها پوشش دهی آن فوق العاده است و اگر در صورت خود جای جوش یا لک دارید می تواند انتخاب خوبی باشد یکی دیگراز مزایای این نوع ماندگاری  خوب و دوام ان روی پوست صورت است این محصول هرگز روی پوست رد نمی گذارد و خشک هم نمی شود. 

کانسیلر کرمی

کانسیلر مایع

همانطورکه از نامش پیداست به شکل مایع است وهمانند کرم پودرهای مایع و می توانید با استفاده از اسفنج و براش ان را روی صورت استفاده کنید پوشش دهی آن از نوع کرم هم بیشتر و عالی تر است و می توانید همه نقایص پوستی صورت را با آن محو کنید البته باید قبل از خشک شدن آن روی پوست آن را با کرم پودر مخلوط کنید تا یکدست شود چون ممکن است اگر نوع بی کیفیت و ارزان آنرا تهیه کرده باشید روی پوست صورت خشک شود و ظاهر جالبی نداشته باشد.

کانسیلر مایع

 

کانسیلر رنگی  

نوع رنگی آن هم تناژ رنگی مخصوص خود را دارند و در رنگ های مختلف تهیه می شوند.درادامه شما را با این رنگ ها آشنا خواهیم کرد.

کانسیلر رنگی

 

  • رنگ زرد: باید بدانید که رنگ زرد مناسب انواع رنگ پوست است و به خوبی لک ها را پوشش می دهد معمولا برای از بین بردن و محود کردن تیرگی دور چشم از این رنگ استفاده می شود با این رنگ به خوبی لک های پوستی را می توانید محو کنید زیرا پوشش دهی آن فوق العاده است  
  • رنگ سبز: اگر پوست شما دارای تناژ قرمز است و یا دارای لک های قرمز هستید و یا جای جوش های شما قرمز رنگ است باید از رنگ سبزآن استفاده کنید زیرا به سرعت لکه های قرمز را پوشش می دهد و محو می کند 
  • رنگ نارنجی: اگر دارای پوستی گندمی یا سبزه هستید رنگ نارنجی مخصوص شماست که می تواند نقایص  پوستی و لکه ها را از روی پوست شما محو کند
  • رنگ های صورتی یا بنفش: اگر پوستی مایل به زرد دارید برای محو کردن لک های صورت خود یا تیرگی اطراف چشم و  دهان می توانید از این رنگ استفاده کنید بهتر است ابتدا کرم پودر را بزنید و بعد ازرنگ های صورتی یا بنفش روی آن استفاده کنید.
  • پودری: اگر به دنبال پوشش دهی مناسب و عالی هستید نوع پودری برای شما بسیار کاربردی و عالی است وبه همراه کرم پودر استفاده می شود زیرا اینگونه می تواند پوشش دهی کاملی را ارائه کند

چگونه بهترین برند وکیفیت را انتخاب کنیم ؟

پوست همه افراد یکی نیست برخی پوست چرب دارند برخی خشک برای  پوست معمولی اگر دارای پوست چربی هستید بهتر است از نوع استیکی و یا کرمی استفاده نکنید زیرا استفاده از این نوع باعث مسدود شدن منافذ پوست می شود چون این نوع پوست را براق می کند باعث می شود که چرب تر به نظر برسد و مناسب پوستهای چرب نیست. شما باید آن را مناسب نوع پوست  خود انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید اگر پوست خشک دارید نوع مایع آن پوست شما را مات نشان می دهد و مناسب پوست شما نیست زیرا پوستتان را خشک تر خواهد کرد و زیبایی را که انتظار دارید به شما نخواهد بخشید. برای انتخاب نوع مناسب حتما توجه داشته باشید که یک یا دو درجه نسبت به پوستتان روشن تر باشد تا بتواند تیرگی ها و مشکلات پوستی شما را به خوبی پوشش دهد .برای خرید به سایت نیروان مراجعه کنید.

فرق پرایمربا کانسیلر در چیست؟

  • شاید برخی فکر می کنند که کانسیلر همان پرایمر است اما باید بدانید که این دو با هم متفاوت هستند البته تفاوت کمی دارند پرایمر ها چربی پوست را نرمال می کنند و به پوست رطوبت مورد نیاز را می دهند و معمولا حاوی ویتامین ای و آ هم هستند پرایمر ها موجب صاف و یکدست شدن سطح پوست می شوند اگر پوستی شاداب و فرش می خواهید که برای یک آرایش دلچسب آماده شده باشد استفاده از پرایمر لازم است اما تفاوت آن با کانسیلر در چند مورد است که باید در نظر داشته باشید پرایمر معمولا برای ابتدای آرایش است در حالی که کانسیلر بعد از آن به کار می رود در واقع آخرین مرحله ی آرایش از آن استفاده می شود.
  • توجه کنید که پرایمر معمولا بی رنگ است و با رنگ پوست شما هماهنگ خواهد شد اما همانطور که اشاره کردیم کانسیلرها در رنگ های مختلف تولید می شوند که باید با توجه به رنگ پوست خود آنها را خرید کنید. پرایمر به پوست رطوبت می دهد و باعث می شود هر آرایشی که می کنید خوب روی صورتتان بنشیند
  • پرایمر را در ابتدای آرایش باید استفاده کرد و بعد از برای از بین بردن لکه ها مخصوصا لکه های قرمز و جای جوش ها از کانسیلر استفاده می شود.
  • پرایمر موجب درخشش پوست نمی شود ولی زدن کانسیلرها موجب درخشش پوست می شود و ظاهری بسیار شاداب و فرش به پوست می دهد و زیبایی آرایش را چندین برابر می کند. 

بهترین مارک کانسیلر برای پوست خشک و پوست چرب

در این بخش بهترین و با کیفیت ترین برندهای موجود در بازارکه طرفداران بسیاری دارد را مورد بررسی قرار می دهیم :

یکی از بهترین برندها، برند میکاپ فور اور است که از نظر پوشش دهندگی بسیار باکیفیت است این یک برند معروف فرانسوی است که طرفداران خاص خود را دارد. این محصول همه لک ها و جای جوشش ها را به سرعت می پوشاند و دوام آن روی پوست تا 12 ساعت است .

اگر پوستتان حساس و خشک است برند نارس برای شما عالی است این محصول هم فرانسوی است و از نظر پوشش دهندگی و دوام بسیار با کیفیت است کسانی که محصولات آرایشی نارس را استفاده کرده اند به کیفیت بالای آن اذعان داشته اند.

از برندهای ایرانی خوب می توان به برند، این الی اشاره کرد که بسیار با کیفیت است و از نظر قیمت بسیارمناسب است اگر هم به دنبال کیفیت و هم .قیمت مناسب هستید از این برند غافل نشوید.

از سایر برنده های خوب می توان برند میبلین آمریکایی را نام برد یا برند محبوب استی لادر که ضد آب بودن آن این محصول را منحصر به فرد کرده است همچنین برند تارت یا استدیو فینیش مک یا پالت لورآل ویا برند وگان کت وان دی یا اچ دی فتوژنیک نیکس یا برند کلینیک از شناخته شده ترین  محصولات با  کیفیتی منحصر به فرد هستند.

بهترین کانسیلر

خرید اینترنتی کانسیلر از فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی نیروان

 برای خرید بهترین نوع کانسیلر و بهترین رنگ آن و همچنین دیگر لوازم آرایشی صورت پیشنهاد ما به شما فروشگاه ه اینترنتی لوازم آرایشی بهداشتی نیروان است .شما میتوانید با مراجعه به سایت نیروان خرید محصول درخواستی خود را با اطمینان خاطر انجام دهید زیرا کیفیت این محصول بسیار مهم است.