تا
تومان
از
تومان
 • مشاهده بر اساس :

خرید انواع دئودورانت و خوشبو کننده بدن | فروشگاه نیروان

در این مطلب می خواهیم در مورد یکی از اثرگذارترین روش های خوش بو شدن بدن بجز عطر و ادکلن ها، استفاده از دئودورانت و خوش بو کننده ها سخن بگوییم و بهترین آن ها را برایتان معرفی کنیم.

دئودورانت چیست؟

در ابتدا توضیحاتی در مورد اینکه دئودورانت و خوش بو کننده چیست، دهیم تا افراد بیشتر با این محصولات بهداشتی آشنا شوند.

دئودورانت و خوش بو کننده ها همانطور که از نامشان پیداست برای خوش بو شدن بدن افراد استفاده می شود. دئودورانت ها و خوش بو کننده ها به گونه ای تولید می شوند که بوی بد عرق را از بدن بگیرند و یا از تعریق جلوگیری کنند. دئودورانت و خوشبو کننده از ترکیباتی تولید شده است که استفاده از آن سبب می شود، منافذ پوست شما با دئودورانت پوشش داده شود و از خیس شدن لباس با تعریق جلوگیری کند، و علاوه بر آن بوی خوشی را روی پوست بدن شما ایجاد کند.

انواع دئودرانت و خوشبوکننده

انواع دئودورانت و خوش بو کننده 

دئودورانت ها به شکل های مختلفی در بازار وجود دارند. انواع دئودورانت و خوش بو کننده به صورت کرم، اسپری، رول و... وجود دارند. کرم و اسپری دئودورانت و خوش بو کننده تقریباً مانند یکدیگر عمل می کنند. با اسپری کردن دئودورانت به نقاط مختلف بدن میتوان به خوش بو شدن پوست و جلوگیری از تعریق کمک کرد. همچنین با مالش کرم دئودورانت به نقاط دلخواه بدن می توان از عرق کردن در هنگام کار و فعالیت یا حضور در مهمانی جلوگیری کرد و همواره خوش بو بود.

مایع درون رول های دئودورانت با استفاده از غلتک آن، به پوست مالیده می شود و با پوشش دهی منافذ آن باعث جلوگیری از تعریق و خیس شدن زیر بغل می شود.

فرق دئودورانت و خوش بو کننده با عطر ها چیست؟

افراد هنگام استفاده از عطر و ادکلن، فقط بوی خوشی را ساطع می کنند که گاهی اوقات جذاب و گاهی آرامش بخش و دوست داشتنی است. اما هنگام استفاده از دئودورانت و خوش بو کننده، افراد علاوه بر خوش بو شدن سبب می شوند که پوست از تولید باکتری های بد بو و عرق کردن جلوگیری کند. بنابراین ساختار و ترکیبات دئودورانت ها به گونه ای است که پوست بدون ایجاد جوش و حساسیت، علاوه بر آبرسانی و شاداب کردن پوست، از بوی بد و تعریق آن جلوگیری کند.

همچنین لازم به ذکر است که، عطر ها علاوه بر قیمت بالایی که دارند برای جلوگیری از تعریق تولید نشده اند و استفاده آن ها برای از بین بردن بوی بد بدن اشتباه می باشد. دئودورانت و خوش بو کننده ها با قیمت مناسب و ارزان، از پوست شما در در مقابل بوهای بد و عرق کردن محافظت می کند.

خرید انواع دئودورانت بدن

مزایا و معایب استفاده از دئودورانت ها

اما مانند هر محصول و کالایی، دئودورانت و خوش بو کننده ها هم دارای مزایا و معایبی هستند که می خواهیم آن ها را برایتان نام ببریم.

برخی مزایای دئودورانت ها و خوش بو کننده ها عبارتند از:

 • ضد تعریق 
 • رفع بوی بد بدن 
 • ضد باکتری 
 • ضد حساسیت 
 • آبرسان و شاداب کننده پوست 
 • خوشبو کننده عالی بدن 
 • بدون آسیب رسانی به منافذ پوست 
 • دارای قیمت مناسب 
 • و غیره.

برخی از معایب دئودورانت ها و عوارض آن

دئودورانت و خوش بو کننده ها دارای معایب و عوارض خاصی نیستند، اما ممکن است افرادی که دارای بیماری های پوستی هستند و یا فرادی که پوست بسیار حساسی دارند با استفاده از آن ها دچار مشکل شوند، که استفاده از آن برای این افراد توصیه نمی شود. همچنین استفاده نادرست از دئودورانت ها ممکن است باعث ایجاد حساسیت پوستی برای افراد شود که در ادامه نحوه استفاده صحیح از دئودورانت ها و خوش بو کننده ها را خدمتتان بازگو می کنیم.

نحوه استفاده صحیح از دئودورانت و خوش بو کننده

استفاده از دئودورانت ها نیز شرایط خاص خود را دارد. نحوه مصرف دئودورانت و خوش بو کننده بسیار مهم است تا از تعریق و بوی بد بدن جلوگیری کند؛ زیرا کم و بیش از حد مصرف آن باعث می شود که درست عمل نکند و بوی بدن از بین نرود.

اما بهترین زمان استفاده از دئودورانت و خوش بو کننده چه زمانی است؟

برای اینکه دئودورانت و خوش بو کننده ها به بهترین شکل عمل کنند و پوست و بدن شما را خوش بو کنند، باید آن را در زمان مناسبی استفاده کنید. استفاده از دئودورانت در زمانی که عرق کرده اید و پوست تمیزی ندارید، هیچ کمکی به شما نمی کند و نمی توانید با استفاده از آن خوش بو شوید و از عرق کردن دوباره جلوگیری کنید. استفاده درست دئودورانت و خوشبو کننده، زمانی است که تازه از حمام بیرون آمده اید و پوست تمیز و بدون عرقی دارید. پس از خشک کردن بدن می توانید از دئودورانت خود بر روی پوست و نواحی مختلف بدنتان که می خواهید، استفاده کنید و پوستی خشک و بدون آلودگی را تا ساعت ها داشته باشید و از آن لذت ببرید و آسوده خاطر باشید که بوی خوشی می دهید و طی فعالیت روزانه عرق نخواهید کرد.

بهترین دئودورانت ها و خوش بو کننده های بدن

اما بهترین دئودورانت ها و خوش بو کننده های بدن کدام هستند؟! در این قسمت از متن می خواهیم برای علاقه مندان به این محصول از بهترین دئودورانت ها و خوش بو کننده ها نام ببریم تا بتوانند آن ها را خریداری و استفاده کنند.

برخی از بهترین دئودورانت ها و خوش بو کننده ها و مارک های آن:

 • کرم دئودورانت کلوین
 • استیک ضد عرق سکرت 
 • استیک ضد عرق نیوا 
 • رول ضد تعریق باباریا 
 • رول ضد تعریق فا 
 • بادی اسپلش وود لایک 
 • رول ضد تعریق لورینت 
 • استیک ضد تعریق بیوتی فینیش داو 

و مارک های دیگری مانند: لیدی اسپید و رکسونا و غیره.

تمامی این دئودورانت های پرطرفدار با کیفیت اصل در فروشگاه نیروان در اختیار مشتریان عزیز و علاقه مندان به این محصولات قرار دارد.

قیمت دئودورانت و خوش بو کننده

 قیمت دئودورانت ها و خوش بو کننده ها به عواملی همچون: حجم و اندازه، مارک و گاهی اوقات رایحه پر طرفدار آن نیز بستگی دارد. فروشگاه نیروان دارای انواع دئودورانت های اصل و باکیفیت، در قیمت های ارزان و مناسب است. مشتریان و خریداران عزیز می توانند محصول دلخواه خود را با بهترین قیمت و شرایط ویژه از فروشگاه معتبر نیروان خریداری کنند و آن را در سریعترین زمان ممکن، درب منزل خود تحویل بگیرند.

فروشگاه نیروان

فروشگاه آرایشی و بهداشتی نیروان یکی از فروشگاه های معتبر و بهترین مرجع برای خرید دئودورانت و خوش بو کننده ها و همچنین خرید انواع محصولات آرایشی دیگر نیز می باشد.