تا
تومان
از
تومان
 • مشاهده بر اساس :

خرید انواع پرایمر با کیفیت و قیمت عالی

پرایمر یک محصول آرایشی و مراقبتی از پوست محسوب می شود و در دسته لوازم آرایشی صورت قرار میگیرد. برای خرید این محصول آرایشی می توانید به سایت لوازم آرایشی و بهداشتی نیروان مراجعه کنید.

پرایمر چیست؟

این سوالی است که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است. ما در این مطلب اطلاعات لازم در مورد پرایمر صورت را در اختیار شما قرار می دهیم. با خرید پرایمر آرایشی صورت می توانید پوستی صاف و یکدست داشته باشید. در واقع این محصول آرایشی نوعی زیر سازی برای آرایش کلی محسوب می شود. که باعث می شود تمام نقاط ضعف پوست به خوبی پوشش داده شود. 
اگر از پرایمر صورت قبل از آرایش استفاده کنید علاوه بر اینکه پوست شما صاف و یکدست به نظر می رسد باعث می شود آرایش کلی شما نیز به خوبی روی پوست بنشیند. اکثر آرایشگران و کسانی که با اصول آرایش حرفه ای آشنایی دارند از این محصول قبل از آرایش استفاده می کنند. زیرا باعث زیباتر شدن پوست می شود.
ما خرید این محصول آرایشی را به تمامی افراد حتی آنها که آرایش ساده انجام می دهند نیز توصیه می کنیم. زیرا به تنهایی می تواند تمامی مشکلات پوست را به خوبی بپوشاند. همچنین آن را علاوه بر لوازم آرایشی از جمله لوازم مراقبت پوست نیز میتوان در نظر گرفت که کاربردهای بسیار زیادی دارد. 

پرایمر چیست؟

 

انواع پرایمر صورت برای آرایش

انواع پرایمر آرایشی برای آرایش صورت متفاوت می باشند. مثلا برای زیرسازی لب باید از پرایمر لب استفاده کنیم. از جمله انواع پرایمر های آرایشی موجود در بازار می توانیم به پرایمر صورت، لب، چشم، مژه و ابرو، مو و ناخن اشاره کنیم. که هر کدام وظیفه خود راانجام می دهند. اما پرایمر صورت خود دارای انواع مختلفی می باشند. پرایمر آبرسان، ضد پیری، تنگ کننده منافذ پوست، پرایمر رنگی و مات کننده و بسیاری موارد دیگر را می توان نام برد. 

خرید اینترنتی پرایمر صورت با توجه به نوع پوست

خرید این محصول آرایشی با توجه به نوع پوست کار چندان سختی نمی باشد. برای هر نوع پوستی با خصوصیات مخصوص به آن، نوع خاصی از پرایمر موجود می باشد. برای پوست خشک، پوست چرب و پوست آکنه دار پرایمرهای مخصوص به آن ها وجود دارد.   مثلا کسانی که پوست چرب دارند بهتر است از پرایمر پایه سیلیکونی استفاده کنند. وظیفه پرایمر ضد پیری محافظت پوست در مقابل اشعه های خورشید می باشد. این محصول حاوی ترکیبات فوق‌العاده ای است که باعث استحکام پوست می شود و از پوست در مقابل انواع عوامل پیری به خوبی محافظت می کند.
 
بهترین مارک پرایمرآرایشی
 
با خرید پرایمر آرایشی محو کننده  که نمونه ای دیگر از این محصول است، مشکلات پوستی  خود را محو کنید. در واقع این محصول آرایشی مانند نوعی فیلتر عمل می کند و باعث می شود که کرم پودر به خوبی روی پوست بنشیند و جلوه ای زیبا به پوست می بخشد. پرایمر درخشان کننده نمونه ای دیگر از پرایمر صورت می باشد که بدون استفاده از کرم پودر نیز ظاهری درخشان و زیبا به پوست می بخشد. 
با خرید پرایمر آرایشی رنگی نیز می توانید نوع دیگری از مشکلات پوستی را محو و اصلاح کنید. این نمونه پرایمرها دارای رنگ بندی های متفاوتی می باشند. بسته به نوع مشکل پوستی می توان از رنگ مناسب آنها استفاده کرد. پرایمر تنگ کننده منافذ پوست از جمله محصولاتی است که می تواند به کمک افرادی بیاید که پوستشان منافذ باز دارد. این پرایمر با تنگ کردن منافذ پوست می تواند ظاهری یکدست تر به پوست ببخشد. 

بهترین مارک پرایمر برای پوست خشک

بهترین مارک پرایمر برای پوست خشک باید بتواند رطوبت کافی را به پوست برساند و از خشکی پوست جلوگیری کند. یک پرایمر آرایشی خوب برای پوست خشک باید حاوی مواد و ویتامین هایی باشد که باعث نرمی و لطافت پوست می شوند. از جمله مشکلاتی که اکثر افراد در هنگام آرایش از وجود آن رنج می برند خشکی پوست می باشد. خشکی پوست می تواند جلوه ای نازیبا به پوست ما ببخشد. پوسته پوسته و خشن شدن پوست مشکلی است که پرایمر آبرسان پوست به خوبی آن را برطرف می کند. 
 
پرایمر صورت
 
با توجه به موارد گفته شده پرایمر آرایشی در واقع مرحله قبل از آرایش می باشد و پوست را برای آرایش آماده می کند. این محصول آرایشی مزیت های بسیار زیادی دارد و باعث تداوم و ماندگاری آرایش می شود. همچنین  نوعی محصول مراقبت از پوست نیز محسوب شود. برطرف کردن عیب های پوست، جوانسازی، رطوبت رسانی و بسیاری موارد دیگر را می توان به عنوان مزیت برای پرایمر آرایشی در نظر گرفت.
خرید پرایمر آرایشی و استفاده درست از آن می تواند حال پوست شما را دگرگون کند. بهتر است از پرایمر صورت برای زیر چشم ها استفاده نکنیم. همچنین بهتر است برای پخش پرایمر از وسیله مناسب این کار استفاده کنیم اگرچه که می توانیم این کار را با انگشتان دست خود نیز انجام دهیم. بعد از استفاده از پرایمر آرایشی چند دقیقه صبر می کنیم و بعد از آن شروع به آرایش می کنیم.

پرایمر پوست چرب      

خانم های جوانی که پوست صورت چربی دارند به احتمال زیاد اسم پرایمر پوست چرب را شنیده اند به این خاطر که این ماده آرایشی باعث می شود تا مدت زمان ماندگاری میکاپ افزایش یابد و در کنار آن جلوی آسیب های پوستی که بر اثر استفاده از برخی لوازم آرایشی ایجاد می شود گرفته شود، این آسیب می تواند ایجاد جوش بر روی صورت، خشکی پوست، بسته شدن منافذ آبرسان پوست صورت و... باشد در ادامه مطلب همراه ما باشید تا با تمام جزئیات و نکاتی که قبل از خرید این ماده آرایشی یعنی پرایمر پوست چرب باید دانست آشنا بشوید.

پرایمر پوست چرب چیست و از چه موادی ساخته می شود؟

پرایمرهای پوست که به عنوان پایه میکاپ صورت شناخته می شود، یک نوع ماده آرایشی است که با قرار گرفتن بین پوست صورت و سایر مواد آرایشی مانند کرم پودر، مرطوب کنندها و... باعث می شود تا میزان ماندگاری مواد آرایشی در کنار زیبایی که این مواد ایجاد می کنند دوچندان بشود. خاصیت مراقبتی پرایمر پوست چرب این است که باعث آب رسانی به منافذ پوست صورت می شود و از پوست صورت در برابر اشعه های مضر نور خورشید محافظت می کند که این خاصیت باعث می شود تا بسیاری از افراد این ماده آرایشی را در برنامه مراقبتی روزانه پوست صورت خود قرار دهند و اما ویژگی زیباسازی پرایمرهای پوست چرب که باید به آن اشاره کنیم این است که با استفاده از پرایمر پوست چرب، نواقص و مشکلات ظاهری پوست صورت مانند چای جوش، آکنه، سیاهی یا رنگ پریدگی اطراف چشم و... پوشیده می شود.

در ادامه جواب سوال پرایمرهای پوست چرب چیست و از چه موادی ساخته می شود؟ باید بگوییم که این ماده آرایشی خاصیت ضد تعریق دارد و با توجه به اینکه این ماده آرایشی از محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم برخوردار است و کاربردها ویژگی های زیادی در خود دارد محتویات و موادی که در انواع پرایمر های پوست از آن استفاده می شود عموما محرمانه و نامشخص می باشد ولی مورد تایید سازمان های بهداشتی است تا بتواند وارد بازار های مصرفی قرار بگیرد؛ بنابراین نمی توان در مورد موادی که این ماده آرایشی از ساخته می شود صحبت کرد. 

بهترین پرایمر برای منافذ باز پوست

انواع پرایمر پوست چرب

انواع مختلفی از پرایمرهای پوست چرب وجود دارد که برای کاربرد خاصی تولید و عرضه می شود، بخش زیر مهم ترین انواع پرایمرهای پوست چرب در کنار كاربرد آن می باشد:
 
    پرایمر روشن کننده: در صورتی که بخشی خاصی از پوست صورتتان بیش از اندازه تیره می باشد و یا اطراف چشم تان سیاه شده است این نوع پرایمر می تواند به شما کمک کند.
    پرایمر مات کننده: بر خلاف افرادی که  بخشی خاصی از پوست صورتشان بیش از انداز تیره می باشد و قصد روشن کردن آن را دارند، پرایمر مات کننده برای آن دسته از افرادی که می خواهند میکاپ صورتشان مات و کدر باشد می تواند کمک کننده باشد.
    پرایمر رنگی: این نوع پرایمر برای میکاپ های خاصی که بخش خاصی از صورت مانند اطراف چشم در آن سبز، زرد، قرمز و... می شود، کاربرد دارد. 
    پرایمر ضد جوش: پرایمر ضد جوش این قابلیت را دارد که با وجود میکاپ کامل و غلیظ روزانه صورت، جلوی جوش زدن پوست صورت را بگیرد.
    پرایمر چشم: این نوع پرایمر کاربرد خاصی برای اطراف چشم دارد و معمولا برای براق تر و یا روشن تر شدن اطراف چشم در کنار خطر زیر چشم استفاده می شود.

عوارض جانبی و معایب استفاده از پرایمرهای پوست چرب

عوارض جانبی و معایب کمی برای پرایمرهای پوست چرب وجود دارد، به این خاطر که خود این ماده آرایشی، کاربرد مراقبتی دارد و جلوی بروز عوارض جانبی سایر مواد آرایشی میکاپ صورت را می گیرد اما به طور مثال می توان تعدادی عوارض و خطراتی که پس از استفاده از پرایمرهای تقلبی و غیر اصل نام برد، این عوارض و خطرات به صورت زیر می باشد:
 
    ایجاد جوش های سر سیاه بر روی نوک بینی و لکه های پوستی
    تشدید بیماری های پوستی صورت و جوش زدن صورت
    خشک شدن پوست صورت و نرسیدن رطوبت و اکسیژن به منافذ پوستی
    ورود مواد شیمیایی و باکتری های خطرناک به پوست صورت
 

کاربردها و دلیل استفاده از پرایمرهای پوست چرب

مهمترین کاربردها، مزایا و دلایلی که باعث می شود افراد به استفاده روزانه از پرایمرهای پوست چرب روی بیاورند به شرح زیر می باشد:
 
 •     محو شدن و پوشاندن نواقص ظاهری پوست صورت مانند جای جوش، بخیه، آکنه و...
 •     جلوی ورود گرد و غبار، باکتری ها و باقیمانده مواد آرایشی به منافذ پوستی را می گیرد.
 •     پوستی شفاف و جذابی را به صورت می بخشد.
 •     با استفاده از آن به راحتی می توان یک میکاپ صورت کامل داشت و جذابیت و زیبایی پس از میکاپ صورت بیشتر می شود.
 •     فرد دیگر به لوازم آرایشی متعددی که برای پوشاندن نواقص پوستی استفاده می شود نیازی نخواهد داشت.
 •     اشخاص که بیش از اندازه پوست صورتشان چرب می باشد می توانند با خیال راحت یک میکاپ صورت کامل داشته باشند و به مشکلاتی که لوازم آرایشی برای پوست های چرب ایجاد می کنند به طور مثال جوش زدن صورت و...  دچار نشوند.
 •     علائم پیری پوست صورت پوشانده می شود.
 •     مدت زمان ماندگاری و تاثیر استفاده از لوازم آرایشی دو چندان می شود.
 •     تمامی افراد بدون هیچ مهارتی می توانند از آن استفاده کنند.
 •     از تعریق بیش از اندازه پوست در محیط گرم که باعث خراب شدن میکاپ صورت می شود جلوگیری می کند و همچنین از پوست صورت در برابر اشعه مضر نور خود مراقبت می کند.

نحوه استفاده از پرایمرهای پوست چرب

بهترین روش و نحوه از استفاده پرایمر پوست چرب که باعث می شود تاثیرگذاری و ماندگاری حداکثری را داشته باشیم به صورت گام به گام به شکل زیر می باشد:
 
 • در ابتدا صورت خود را با اّب و صابون شسته و خشک می کنیم تا باقی مانده آرایشی قبلی پوست صورت تان پاک شود.
 • سپس به کمک یک اسفنج نرم بخش های از صورت را با پرایمر پوست چرب می پوشانیم.
 • در نهایت چند دقیقه صبر کرده تا پرایمر تاثیر گذاری خود را ایجاد بکند و سپس سایر لوازم آرایشی مانند کرم پودر، مرطوب کننده ها و... را استفاده می کنیم.

تشخیص پرایمر پوست چرب اصل و با کیفیت و برندهای مطرح آن

برای انتخاب و استفاده از پرایمر پوست چرب مناسب پوست صورتمان لازم است تا ویژگی هایی که به دنبال آن هستیم را در محصول مورد نظرمان پیدا کنیم که برای پیدا کردن راحت تر و بهتر محصولی با کیفیت و مناسب پوست صورتمان باید با برندهای معتبر عرضه کننده این محصول آشنا شویم، این برندها به صورت زیر می باشد:
 
 •     پرایمر میبلین
 •     پرایمر ژنوبایوتیک 
 •     پرایمر نیکس
 •     پرایمر اسمش باکس
 •     پرایمر شون  

قیمت بهترین مارک پرایمر صورت

قیمت بهترین مارک پرایمر صورت به موارد مختلفی بستگی دارد. این محصول نیز مانند سایر محصولات قیمت بندی متفاوتی دارد. از جمله مواردی که بر قیمت پرایمر آرایشی تاثیر گذار می باشد برند شرکت تولید کننده آن است. مسلما هرچه کیفیت یک محصول بالاتر باشد قیمت آن نیز بالاتر می باشد.
کیفیت از جمله نکاتی است که اکثر مشتریان به آن توجه ویژه دارند. اگر کیفیت پرایمر آرایشی پایین باشد نه تنها نمی تواند زیرسازی خوبی انجام دهد بلکه مشکلات پوستی مختلفی نیز برای پوست ایجاد می کند. پوست صورت یکی از مهمترین قسمت های بدن است که سال ها ما را همراهی می کند. پوست زیبا و صاف می تواند اعتماد به نفس هر شخصی را بالا ببرد.
 بنابراین در انتخاب محصولات پوستی باید دقت کافی به خرج دهیم. کیفیت پایین محصولات پوستی می تواند ضررهای جبران ناپذیری به پوست ما وارد کند. سعی کنیم خرید پرایمر آرایشی را از بین برترین برندهای موجود در بازار انجام دهیم.
 
انواع پرایمر
 

بهترین مارک پرایمر صورت

بهترین مارک پرایمر صورت باید بتواند به خوبی مشکل پوستی ما را بپوشاند. ما با شناسایی نوع پوست خود و خرید پرایمر آرایشی مخصوص به خود می توانیم مشکلات پوستی بپوشانیم. تنوع برندها و کیفیت های پرایمر آرایشی در بازار بسیار زیاد می باشد. بهترین مارک پرایمر صورت باید نه تنها زیرسازی خوبی برای آرایش انجام دهد بلکه باعث تقویت پوست نیز شود.
 برند های معتبر پرایمر از انواع مواد مغذی در محصولات خود استفاده می کنند تا با تغذیه پوست بتوانند ظاهری زیبا و شاداب به پوست ببخشند. انتخاب یک پرایمر خوب می تواند برای ساعت ها پوستی زیبا و شاداب را به شما هدیه دهد. پرایمرهای ضد تعریق یکی از گزینه های خوبی هستند که حتی با تعریق نیز همچنان ثبات خود را حفظ می کنند. بسیاری از افراد برای روزهای خاص زندگی خود سعی می کنند از محصولات آرایشی با کیفیت استفاده کنند تا یاد و خاطره این روز را در دفتر زندگی خود به خوبی ثبت کنند. با خرید لوازم آرایشی خوب می توانید زیبایی این روز را دو چندان کنید. 

قیمت بهترین مارک پرایمر صورت

انواع پرایمر صورت با قیمت مناسب درسایت لوازم آرایشی و بهداشتی نیروان موجود می باشد. توجه به اصل بودن این محصول و همچنین وجود تاریخ و داشتن مجوزهای بهداشتی نیز از جمله نکات مهمی است که هنگام خرید پرایمر آرایشی باید به آن توجه ویژه داشته باشیم. برای خرید این محصول آرایشی صورت می توانید از راه های مختلف اقدام کنید. یکی از بهترین راه ها برای خرید لوازم آرایشی و بهداشتی تهیه آن از مراکز معتبر فروش در اینترنت می باشد. در این مراکز کلیه اطلاعات در مورد محصول به همراه قیمت هایشان موجود می باشد. مشتری می تواند با بررسی موارد مختلف، خرید مناسب و به صرفه انجام دهد. بهترین مارک پرایمر برای صورت شما برندی است که با پوست شما سازگار است و تمام لک ها و تیرگی ها را بدون هیچ آسیبی پوشش میدهد و قیمت آن با توجه به برند و نوع آن متفاوت میباشد.
 
خرید پرایمر آرایشی با بهترین قیمت