تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

خرید انواع رژلب(جامد و مایع) از فروشگاه نیروان

رژ لب یک لوازم آرایشی لب تقریباً جهانی است زیرا وقتی روی لب های شما مینشیند  می تواند رنگ و بافت جذابی  به لب و آرایش شما بدهد.

رژ لب چیست؟

 رژ لب خاصیت محافظت از لب ها را برعهده دارد. رنگ ها و انواع مختلفی از رژ لب وجود دارد. برخی از رژ لب ها باعث آب رسانی لب ها می شوند. رژ لب هایی که دارای پایه چرب هستند به خودی خود سفت است و در عین حال به راحتی پخش می شود. از آنجایی که رژلب ها روی سطح حساس قرار می گیرند و در نهایت بلعیده می شوند، با بالاترین مشخصات ایمنی ساخته شده اند.
در این مقاله شما را با متداول ترین پرسش هایی که در رژلب برایتان پیش می اید اشنا میکنیم.، هدف ما بالا بردن اگاهی شما در مورد لوازم آرایشی لب است تا به راحتی بتوانید رژلب مناسب خود را خرید کنید.
 
رژلب جامد

 رژ لب از چه موادی درست می شود؟

موادی که رژلب از آنها ساخته می‌شود می‌تواند بسیار متفاوت باشد، اما چند مورد از مواد اولیه که ارزش قابل توجه ای دارند: موم، روغن‌ها و نرم‌کننده‌ها هستند. موم های مورد استفاده می تواند شامل کندلیا، موم زنبور عسل و کارناوبا باشد که به دلیل توانایی آن در حفظ شکل و مقاومت در برابر ذوب شدن یا لکه شدن بسیار ارزشمند هستند. روغن ها می توانند شامل هر چیزی از روغن معدنی و روغن زیتون گرفته تا روغن های حیوانی مانند لانولین باشند. ما در فروشگاه انلاین نیروان بهترین رژ لب های موجود را برایتان تهیه کردیم تا به راحتی خرید کنید.

چگونه رژلب بزنیم؟(نحوه صحیح رژلب زدن)

نحوه صحیح رژلب زدن را در 4 مرحله به شما عزیزان آموزش میدهیم:

مرحله اول رژلب زدن: از لب های خود مراقبت کنید.

در حالی که اکثر مردم در مراقبت از پوست خود پیشرو هستند، معمولاً از لب های خود غافل می شوند. هنگام یادگیری نحوه استفاده از رژلب، آماده کردن لب های خود همیشه باید اولین قدم باشد. مراقبت از لب به اندازه مراقبت از پوست ضروری است، زیرا به نرمی و تغذیه لب های شما کمک می کند و از ترک خوردن یا ترک خوردن آنها جلوگیری می کند. لب های خشک شده بدترین کابوس یک رژلب پررنگ است. رژلب شروع به چسبیدن به تکه های خشک شما می کند، پوست کنده می شود یا از خطوط ترک خورده نفوذ می کند.
لب های خود را با یک مسواک مرطوب لایه برداری کنید. به یاد داشته باشید که بسیار ملایم باشید زیرا پوست لب های شما نازک و ظریف است. همچنین می توانید از اسکراب های لب که به راحتی در بازار موجود است استفاده کنید. پس از لایه برداری، لب های خود را با یک مرطوب کننده و بالم لب مغذی آبرسانی و مرطوب کنید.

مرحله دوم رژ لب زدن: بیس لب را آماده کنید.

از مقدار کمی از هر کانسیلر یا فونداسیون سبکی که با رنگ پوست شما مطابقت دارد استفاده کنید و آن را روی تمام لب های خود بمالید. این به عنوان یک پرایمر عمل می‌کند و هر ترکی را که ممکن است روی لب‌هایتان داشته باشید پر می‌کند و به رژلب‌ تان پایه‌ای صاف و یکدست می‌دهد تا در هیچ خط ریز فرو نرود.

مرحله سوم رژ لب زدن: خط لب بکشید.

استفاده از خط لب برای ترسیم خطوط  لب های شما شکل و تعریفی واضح می دهد و به شما کمک می کند رژلب را با دقت بیشتری بمالید. خط لب طبیعی خود را با یکی از این سه نوع خط لب ردیابی کنید : خط لب شفاف بدون رنگ، مناسب برای رژلب های برهنه یا روشن و پاستلی، خط لبی که با رنگ لب های شما هماهنگ است، خط لبی که با رنگ رژلب شما مطابقت دارد که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

مرحله چهارم رز لب زدن: رژ لب خود را بمالید.

در اینجا چیزی است که منتظرش بودید فرا رسیده است، نحوه زدن رژلب مانند یک حرفه ای.با رژلب مورد علاقه خود شروع کنید. اگر ظاهر یک رنگ رژلب مات را دوست دارید که روی لب‌هایتان کرمی نیز به نظر می‌رسد، از رژلب‌های مات استفاده کنید.
ابتدا رژلب در مرکز لب بالایی، درست زیر کمان کوپید، شروع به زدن کنید. در صورت استفاده از رژ لب مایع، می‌توانید رژ لب را مستقیماً از لوله یا اپلیکاتور بزنید یا از برس رژ لب برای استفاده دقیق‌تر استفاده کنید. اگر مبتدی هستید، توصیه می کنیم برس رژ لب را کنار بگذارید و مستقیماً با محصول وارد شوید. حالا رژ لب را روی لب بالایی خود از مرکز به هر دو گوشه بکشید تا تمام لب پوشیده شود.
 
همین روش را روی لب پایینی تکرار کنید، از مرکز شروع کنید و به سمت گوشه ها حرکت کنید. از زدن رژ لب روی لب‌هایتان خودداری کنید زیرا این کار می‌تواند باعث جمع شدن محصول شود و لب‌هایتان را تکه‌تکه و بی‌نظم نشان دهد.

چه رژلبی به من میاد؟

"چه رژ لبی خوبه؟" رژ لب‌ها در رنگ‌های مختلف بسیار زیادی وجود دارند که می‌توانند سفر خرید محصولات آرایشی شما را بیشتر شبیه به یک ماموریت به نظر برسانند تا یک سفر سرگرم‌کننده. لازم نیست دلهره آور باشد. نمودار رنگ پوست رژ لب می تواند مفید باشد ​​اما حقیقت را بگوییم، تنها چیزی که نیاز دارید چند دستورالعمل کلیدی است و خواهید دید که انتخاب رنگ رژ لب برای پوست در واقع بسیار آسان است. قبل از هر چیز، تشخیص ته رنگ پوست شما بسیار مهم است (نکته طلایی: این موضوع می تواند به انتخاب کرم پودر نیز کمک کند). اکثر مردم به یکی از دو دسته تقسیم می شوند: گرم یا سرد. اگر در رمزگشایی رنگ  پوست خود مشکل دارید، می توانید خنثی باشید یعنی(ترکیبی از گرم و سرد).

کدام رژلب برای کدام رنگ پوست مناسب است؟

برای انتخاب رژلب باید مواردی را در نظر بگیرید.اول رنگ پوستتان است که بسته به رنگ پوست صورت رژلب هایی که مناسب شماست متفاوت است.دوم اینکه ناحیه ای از پوستتان که به لب هایتان بیشتر شبیه است را انتخاب و رنگ رژلب انتخابیتان را تست کنید. برای تست رژلب برخلاف اینکه اغلب مردم فکر میکنند مچ دست روی نبض مناسب است بهترین ناحیه از پوست برای تست رژلب نوک انگشتان دست می باشد.

رژ لب مناسب برای پوست های رنگ روشن

بهترین رنگ رژلب برای پوست هایی با تن روشن و سفید میتواند رژلب صورتی، رژلب صورتی روشن ،رژلب هلویی، رژلب قرمز،مرجانی و خنثی باشد. 

رژ لب مناسب برای پوست های رنگ تیره

 بهترین رنگ رژلب برای پوست های تیره میتواند رژ لب قرمز و رژلب قهوه ای، بنفش ، کاراملی و شرابی باشد .پس در خرید رژلب به رنگ پوستتان دقت کنید.

رژ لب مناسب برای پوست های گندم گون

بهترین رژلب برای پوست های گندمی رژلب نارنجی و قرمز و صورتی پررنگ می باشد. افرادی که ازاین رنگ پوست گندمی دارند معمولا  بیشتر رنگ های رژلب به جز رژلب بنفش و قهوه ای به صورتشان می آید .

 چه رژلبی به پوست سبزه میاد؟

رژ لب های قرمز روی پوست های تیره فوق العاده به نظر می رسند. چه قرمز توت باشد، چه قرمز آژیر، قرمز روشن، قرمز تیره، قرمز آلویی یا هر سایه دیگری از قرمز، قطعا برای شما خوب به نظر می رسد.

از کجا بفهمیم رژلب سرب دارد؟

برای بسیاری از زنان، رژ لب بخش مهمی از یک روال زیبایی روزانه است. متأسفانه، تحقیقات اخیر نشان داده است که 61 درصد از رژ لب ها حاوی مقادیری سرب هستند. در حالی که برخی از افراد ممکن است رژ لب های خود را برای آزمایش به آزمایشگاه های شیمی حرفه ای ارسال کنند، این گزینه برای همه افراد قابل اجرا نیست.ما در این سایت به شما اموزش میدهیم تا در خانه به راحتی خود سرب رژلب هایتان را تست کنید، مقداری رژ لب روی دستتان بزنید. با استفاده از انگشتر طلا رنگ آن را مالش دهید. اگر رنگ رژ لب سیاه شد، می دانید که درصد بالایی از سرب دارد.شما میتوانید رژلب های اورجینال را خرید کنید که دیگر نگران سرب داخل آن نباشد.

خرید رژلب کیکو از فروشگاه نیروان

رژلب کیکو یکی از پر طرفدارترین محصولات آرایشی میباشد که به دلیل بافت ساخت آن لب هایمان پی از استفاده به شدت مرطوب میشوند.هم چنین یکی دیگر از ویژگی های محبوب رژلب کیکو این است که سبب حجیم شدن لب هایمان در هنگام میکاپ میشود.

انواع رژلب

رژلب ها در مدل های مختلفی وجود دارند .همچنین انواع مدل های رژلب دارای انواع رنگ های گوناگون و جذاب مناسب هرنوع سلیقه و هر مهمانی و مراسم دارند.در زیر به توضیح انواع رژلب و اینکه کاربرد آن برای چه اشخاص و چه مراسمی مناسب است پرداخته ایم.

رژ لب های کرم: 

رژ لب هایی که در آنها کرم وجود دارد برای خانم هایی که لب های کوچکی دارند بسیار عالی است. آنها براق نیستند، اما نسبتا صاف هستند و ظاهر یکنواخت تری ایجاد می کنند. اگر دوست دارید می توانید از برق لب روی رژلب استفاده کنید تا ظاهری عالی داشته باشید. از آنجایی که رژ لب های کرم حاوی موم بیشتری نسبت به انواع دیگر رژ لب ها هستند که از خشکی لب ها محافظت می کند، همچنین یک نوع رژ لب بسیار سالم است.

رژ لب های براق: 

این یک نوع رژ لب بسیار محبوب برای خانم هایی است که لب های کوچک و نازکی دارند زیرا رژلب های براق به لب های شما کمی درخشش می دهند و کمی بزرگتر نشان می دهند. اگر دوست دارید می توانید از رژ لب معمولی زیر براق کننده لب استفاده کنید که ترکیبی عالی از رنگ و درخشندگی را به شما می دهد.

رژ لب های 24 ساعته: 

اگر ساعت‌های طولانی کار می‌کنید یا در مهمانی‌ها شرکت می‌کنید و تمایلی به استفاده مجدد از رژ لب خود در طول روز یا شب ندارید، یک رژ لب طولانی مدت چیزی است که ممکن است دوست داشته باشید.

رژ لب مات: 

برخی از زنان رژ لب های براق موجود امروزی را دوست ندارند، به همین دلیل است که بسیاری از رنگ های مات اکنون در دسترس هستند. به جای درخشش، وقتی رژ لب را می زنید، ظاهری صاف پیدا می کنید.

رژ لب های مرطوب کننده: 

شما می توانید از رژ لب مرطوب کننده استفاده کنید، چه لب های شما از قبل خشک شده باشد و چه بخواهید از این حالت جلوگیری کنید. این رژلب ها با ترکیباتی مانند آلوئه، گلیسیرین و ویتامین E، به طور خاص ساخته شده اند تا لب های شما را نه تنها مرطوب، بلکه صاف و نرم نگه دارند. آنها همچنین می توانند لب های شما را براق کنند و ظاهری مرطوب به آنها ببخشند و آنها را جذاب تر و همچنین سالم تر کنند.

رژ لب های مدادی: 

همانطور که از نام آن پیداست، این رژلب ها به شکل مداد هستند که استفاده از آنها را بسیار آسان می کند. آنها معمولاً با نوک تیز عرضه می شوند که باعث می شود رژ لب به هر قسمت از لب های شما بمالید. با این نوع رژ لب هیچ نقطه از دست رفته ای روی لب های شما وجود ندارد زیرا نوک نوک تیز آن باعث می شود که رنگ را به کل لب هایتان بمالید کار بسیار آسانی است.

رژ لب های جامد: 

اینها رژ لب های استانداردی هستند که اکثر مردم هنگام بیرون رفتن برای خرید رژ لب به آن فکر می کنند. آنها در دارند و شما لوله را می چرخانید تا رژ لب به سطح مناسب برسد.

رژ لب مایع: 

رژ لب مایع معمولاً در داخل نوعی لوله نازک قرار دارد و نوک اسفنج مانندی وجود دارد که استفاده از رژ لب را آسان می کند. انواع رژ لب مایع نیز وجود دارد که می توانید مستقیماً از نوک ظرف روی لب های خود فشار دهید. در هر دو مورد، رژ لب روی لب‌های شما خیس می‌شود، استفاده از آن بسیار آسان است و معمولا حاوی یک مرطوب‌کننده است تا لب‌های شما خشک نشود. رژ لب مایع اغلب نوعی براق است، اما می توان آن را در رنگ های مختلف نیز یافت.
 
رژلب مایع

 

چگونه بفهمیم رژلب مان خراب شده است؟

تمام رژ لب ها 2 سال ماندگاری دارند. اگر مال شما بیش از 2 سال سن دارد، وقت آن است که آن را در سطل زباله بیندازید. استفاده از رژ لب تاریخ مصرف گذشته می تواند باعث تحریک و التهاب روی لب ها شود.
 رژ لب‌ها معمولا بوی خوشی می‌دهند، اما اگر رژ لب شما بوی عجیبی می‌دهد، احتمال گندیده شدن آن بسیار زیاد است. رژ لب تاریخ مصرف گذشته معمولا بوی نشاسته سیب زمینی یا بوی تند و زننده ای دارد.
 اگررژ لب شما به آرامی روی پوست شما نمی لغزد و پوششی لکه دار و کدر به شما می دهد، به احتمال زیاد رژ لب شما دیگر خراب شده است. لکه های کپک زده روی رژ لب بارزترین نشانه تاریخ مصرف آن است. حتی اگر محصول را ضد عفونی کنید، باز هم استفاده از آن ناامن است زیرا مواد اولیه از بین رفته اند. بریدن قسمت کپک زده از رژ لب نیز کمکی نخواهد کرد.
حالا می‌دانید هنگام بررسی رژ لب‌هایتان به چه نشانه‌هایی توجه می‌کنید.حتی اگر گران قیمت یا نسخه محدود هستند، از وابستگی احساساتی خودداری کنید. با ریختن رژ لب در سطل، از پوست و بدن خود محافظت کنید مجددا به خرید اینترنتی رژ لب از فروشگاه اینترنتی نیروان بپردازید.

خرید و قیمت رژلب کالباسی از فروشگاه های آنلاین معتبر

انواع رنگ های رژ لب کالباسی در فروشگاه انلاین نیروان موجود می باشند. از رژلب های کالباسی تیره گرفته تا رژ لب های کالباسی مات ، رژ لب کالباس صورتی و رژ لب کالباسی روشن همه را به راحتی میتوانید خرید کنید. زمانیکه به دنبال انتخاب رنگی خنثی یا کالباسی هستید، رنگی را انتخاب کنید که یک پرده از رنگ پوست طبیعی‌ شما تیره‌تر باشد. وقتی روشن‌تر باشد امکان دارد پوستتان را خیلی رنگ پریده و مریض گونه نشان دهد.
 
بهترین رژلب

خرید رژ لب قرمز

رژ لب یا ماتیک قرمز مانند لباس سیاه مشکی در دنیای آرایش است.همانطورکه هر زنی باید یک لباس مشکی درکمد لباس هایش آویزان باشد، وجود رژ لب قرمز در ست محصولات آرایشی یک زن از واجبات می باشد. پس رژلب قرمزهمه کاره،ضروری است و هر کسی می تواند آن را بپوشد. گفته می‌شود، وقتی به تپه‌های رژلب قرمز وجود در بازار نگاه می‌کنید، می‌توانید منظره بسیار دل انگیزی از تنوع بالای رژ لب ها ی قرمز رنگ ببینید که با توجه به رنگ پوستتان بهترین را از فروشگاه انلاین نیروان خرید کنید.

آیا رژلب وضو را باطل میکند؟

همه ی محصولات آرایشی مثل: ریمل، خط چشم، رژلب،سایه، کرم های پودری، مدادچشم و...به دلیل وجود جرم برروی پوست اگر قبل از وضو گرفتن زده شده باشد، وضو باطل است اما اگر بعد از وضو گرفتن انجام شود نماز قبول است و مشکلی پیش نمی اید.

چگونه رژلب خود را پاک کنیم؟

در زیر راهها و روش های پاک کردن رژلب را به شما می آموزیم.

روش اول: استفاده از پارچه ی نمدار

یک پارچه تمیز بردارید. پارچه را زیر آب جاری بشویید تا قسمتی از پارچه خیس شود. شستن کل پارچه لازم نیست، فقط پارچه را خیس کنید تا قسمت خیس به اندازه ای باشد که انگشت شما را بپوشاند.
انگشت خود را با پارچه خیس بپوشانید. مطمئن شوید که قسمت مرطوب انگشت را می پوشاند. با کمک انگشت پوشیده شده، فرم لب های خود را دنبال کنید. این کار را تا زمانی انجام دهید که مطمئن شوید رنگ رژ کاملا از بین رفته است. اگر لبه های لب های خود را با بی دقتی پاک کنید، ممکن است با یک چهره دلقک روبرو شوید.
در اخر از بالم لب استفاده کنید چون لب های شما را مرطوب و سالم نگه می دارد.

روش دوم: استفاده از روغن

از روغن (هر روغنی مانند روغن نارگیل) استفاده کنید. روغن برای پاک کردن رژ لب نیز مفید است. رژ لب زده شده را نرم می کند و برداشتن آن را آسان تر می کند. مقداری روغن روی لب هایتان بمالید و حداقل 30 ثانیه نگه دارید. این به روغن زمان می دهد تا رنگ رژ لب را نرم کند. بنابراین، حذف آسان تر خواهد بود.
قبل از اینکه دوباره لب های خود را لمس کنید، دست های خود را بشویید تا روغن مخلوط و رژ لب از آنها پاک شود.سپس با کمک دستمال کاغذی روغن موجود بر روی لب هایتان را بشورید.

روش سوم:استفاده از دستمال مرطوب

لب های خود را با دستمال مرطوب پاک کنید. شستن پارچه ی رژلبی ممکن است سخت باشد، بنابراین به جای پارچه، می توانید از دستمال مرطوب استفاده کنید. بافت دستمال مرطوب بهتر از پارچه رنگ رژ لب را پاک می کند و همچنین یکبار مصرف است.

روش چهارم: استفاده از آرایش پاک کننده ها

امروزه بسیاری محلول های آرایش پاک کن در بازار موجود میباشد با خرید انها به راحتی میتوانید ازارایش غلیظ خود خلاص شوید. به فروشگاه انلاین نیروان سر بزنید و از انواع محصولات ارایشی و بهداشتی دیدن فرمایید.
 

چگونه رژلب خانگی درست کنیم؟

آیا شما هیجان زده هستید که ساخت رژ لب طبیعی امتحان کنید؟ احتمالاً از قبل مواد مورد نیاز خود را در خانه دارید. ساختن خود رژلب هزینه های آرایش را کاهش می دهد و به شما این امکان را می دهد که رنگین کمانی از رنگ های سفارشی ایجاد کنید که هرگزدر فرد دیگری  ان را نخواهید دید. یاد بگیرید که چگونه با استفاده از مواد طبیعی، سایه چشم یا مداد رنگی رژ لب درست کنید تا رنگ مورد نظر خود را ایجاد کنید.

لوازم پایه ی رژلب:

1 قاشق چایخوری (5 میلی لیتر) موم زنبور عسل یا دانه های موم زنبورعسل.
1 قاشق چای خوری (5 میلی لیتر) کره انبه، کره بادام، یا کره آووکادو. این به رژلب کمک می کند تا به آرامی روی لب بچرخد.
1 قاشق چایخوری (5 میلی لیتر) روغن، مانند روغن بادام، روغن زیتون فوق بکر، یا روغن سویا.
 
رنگ رژ لب را انتخاب کنید. اکنون که لوازم پایه خود را دریافت کرده اید، قدم بعدی انتخاب رنگ است. بسیاری از مواد طبیعی وجود دارند که می توانند برای ایجاد انواع رنگ های قرمز، صورتی، قهوه ای و نارنجی استفاده شوند. به یاد داشته باشید که این دستور رژ لب طبیعی است، بنابراین رنگ ها روشن به وجود می ایند.

راهنمای انتخاب رنگ :

  1. برای رژ لب قرمز روشن، از پودر چغندر یا چیپس چغندر له شده استفاده کنید.
  2. برای رسیدن به رنگ قهوه ای مایل به قرمز می توان از دارچین استفاده کرد.
  3. زردچوبه را می توان با پودرهای دیگر مخلوط کرد تا سایه مسی تر شود.
  4. پودر کاکائو رنگ قهوه ای تیره ای به رژ لب می دهد.
  5. سپس مواد پایه را با هم ذوب کنید. مواد پایه رژ لب را در یک کاسه قابل استفاده در مایکروویو قرار دهید. آن را در مایکروویو قرار دهید و مواد را با افزایش 30 ثانیه حرارت دهید تا ذوب شوند. مواد را خوب هم بزنید تا مطمئن شوید که کاملا مخلوط شده اند.
  6. مخلوط را در ظروف بریزید. برای رژ لب جدید خود می توانید از یک رژ لب قدیمی یا لوله چاپستیک، یک قابلمه کوچک لوازم آرایش یا هر ظرف درب دار به عنوان ظرف رژ لب جدید خود استفاده کنید. اجازه دهید رژ لب قبل از استفاده در دمای اتاق یا در یخچال سفت شود.

چگونه بدون خط لب رژ بزنیم؟

اگرخط لب خود را گم کرده اید یا فراموش کرده اید که چگونه خط لب می زدید و یا زمان کافی برای کشیدن خط لب ندارید نگران نباشید. همچنان می توانید رژ لب خود را بدون خط  لب خود بزنید. سعی کنید از رژ لب خود به عنوان خط لب استفاده کنید، با کشیدن یک خط دقیق با یک برس پنبه ای می توانید خطی در اطراف لب ها ایجاد کنید. همچنین می توانید از کرم پودر خود به عنوان جایگزین خط لب استفاده کنید.

خرید اینترنتی رژلب از نیروان

در دنیای امروز با توجه به بحث ترافیک و ذیق وقت مردم علاقه مند به خرید های اینترنتی شده اند تا هم در وقت صرفه جویی کنند هم به راحتی خرید خود را انجام دهند.مسایلی که در خرید های اینترنتی وجود دراد چگونه اعتماد کردن و اینکه آیا کالا یا خدمات مورد نظر کیفیت دارد یا خیر دغدغه همه بوده است.فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی نیروان با توجه به نیازهای آرایشی و بهداشتی شما عزیزان همچنین با در نظر گرفتن اینکه در وقت و هزینه های شما صرفه جویی شود محصولات آرایشی و بهداشتی خود را با کمترین و مناسب ترین قیمت ارائه کرده است.این فروشگاه دارای نماد الکترونیک است تا شما با اعتماد و اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید.در ضمن کالاهای ارائه شده در سایت نیروان همگی دارای ضمانت اصالت کالا میباشند و شما پس از خرید آنها را درب منزل خود دریافت می کنید.