تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

رابر بیس ناخن

زیبایی و جذابیت ظاهری برای اغلب بانوان از اهمیت خاصی برخوردار می باشد که یکی از این موارد به کاشت ناخن و طراحی آن مربوط می شود. رابر بیس ناخن یکی از ابزار و وسایل ژلیش ناخن به حساب می آید که نقش مهمی در زیبایی و ماندگاری آن دارد. امروزه کاشت ناخن با فرم و قد دلخواه توسط مراکز و سالن های زیبایی انجام می شود و بانوان می توانند برای مدت زمان طولانی از ظاهر زیبای دست و انگشتان خود لذت ببرند. حال برخی از خانم ها در دوره آموزش کاشت و طراحی ناخن این سوال را در ذهن دارند که رابر بیس چیست؟ در اینجا تلاش خواهیم کرد تا اطلاعات مفیدی در ارتباط با رابر بیس ژل ناخن، انواع، کاربرد، تفاوت با لمینت ناخن، نکات استفاده و راهنمای خرید آنلاین در اختیارتان قرار دهیم؛ پس توصیه می کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

رابر ناخن چیست؟

رابر بیس ناخن (Rubber Base) در واقع یک لایه پایه برای لاک ژل به حساب می آید که از خاصیت ارتجاعی برخوردار می باشد. پایه پلاستیک بودن رابر سبب انعطاف پذیری آن شده و بدون شکست به آسانی خم می شود. ارتجاعی بودن رابر باعث می شود تا مانیکور در زمان کار با ناخن های طبیعی خم شود و ناخن ها به راحتی نشکنند. این پایه ژل از فرمولاسیون بسیار غلیظی برخوردار بوده و حاوی غلظت بالایی از نرم کننده می باشد که به خوبی به ناخن ها می چسبد و با فرمول ضخیم سبب ماندگاری بیشتر مانیکور و استحکام ناخن ها خواهد شد. به طور کلی رابر ژل ناخن برای کاور کردن ناخن طبیعی جهت یکدست کردن ناخن مورد استفاده قرار می گیرد. رابر بیس ژل ناخن با اشعه هر 2 لامپ UV و LED خشک می شود و از بین رفتن آن هم به آسانی انجام خواهد شد؛ زیرا این محصول از لاک ژل خیس تهیه می شود.

رابر ناخن

معرفی انواع رابر بیس ناخن (رابر ژل)

رابر بیس ژل ناخن در 2 نوع غلیظ شده تاپ و بیس تولید و مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه به معرفی انواع رابر ژل می پردازیم:

  • رابر بیس ژل

این مدل رابر ژل همان رابر بیس یا اولیه می باشد که از غلظت بیشتری نسبت به بیس ژل معمولی برخوردار بوده و به عنوان لایه کاور نسبتا ضخیم به عنوان ژل پولیش روسی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی رابر ژل ها در 2 نوع بی رنگ (کریستالی، نچرال و شیشه ای) و رنگی به بازار عرضه می شوند که طیف رنگی ها اغلب هلویی، صورتی، بژ، کرمی، تناژهای تیره و روشن هستند.

  • رابر تاپ ژل

رابر بیس ناخن تاپ در واقع همان تاپ شاین، تاپ ژل، تاپ کت UV و ژل بی رنگ آجری می باشد که بر روی لایه آخر ژل پولیش، روی ناخن یا انواع دیزاین استفاده می شود. این رابر از قدرت پوشش دهی و غلظت بالاتری نسبت به تاپ شاین بیس برخوردار می باشد. این مدل رابر بیس ناخن برای ژل پولیش ناخن طبیعی و حجیم سازی ژل رنگی و ایجاد قوس کاربرد دارد و از لب پر شدن و بلند شدن ژل های رنگی جلوگیری می کند. همچنین آن را بر روی دیزاین های کروم به کار می برند تا با ضخامت زیاد، مانع از پاک شدن کروم تا زمان ترمیم شود.

انواع رابر بیس ناخن

کاربرد رابر بیس ژل ناخن

رابر ژل ناخن به عنوان محصولات مراقبت حرفه ای برای ناخن های ظریف، شکننده و آسیب دیده به کار می رود. در فرمولاسیون رابر بیس ناخن از مواد خطرناک و حلال استفاده نشده و با فناوری جدید از خاصیت کشسانی و ارتجاعی ویژه ای برخوردار می باشد. این محصول برای رفع ناهمواری سطح ناخن، رفع نواقص، تغذیه و تقویت ناخن های آسیب دیده و محکم کردن ناخن ها استفاده می شود. رابر بیس ناخن دارای چسبندگی و دوام بسیار بالایی بوده و براقیت فوق العاده ای دارد. همچنین رابر بیس ژل ناخن برای حجیم سازی (ژل پولیش روسی) تولید شده و بدون شکاف و حباب حتی در یک لایه نازک بر روی ناخن ها برای مدت زمان طولانی ماندگار خواهد بود.

رابر بیس ژل ناخن

تفاوت رابر بیس ناخن با لمینت ناخن در چیست؟

لمینت ناخن یکی دیگر از روش های زیبایی ناخن ها و جلوگیری از صدمه دیدن آن ها به شمار می آید که برای انجام لمینت به پرایمر ژل و زیرسازی نیاز خواهد بود اما برای رابر ژل به چنین کاری احتیاج نیست و استفاده از ضد قارچ، رابر بیس، کلینزر، سوهان کشی و در نهایت تاپ شاین کافی می باشد؛ از این رو رابر بیس و لمینت ناخن در مراحل انجام با یکدیگر تفاوت دارند. همچنین در روش کاور ناخن با رابر ژل برای افزایش طول عمر و ماندگاری، می توان از تیپ فیبر استفاده کرد.

تفاوت رابر بیس ناخن و لمینیت ناخن

نکات مهم هنگام استفاده از رابر بیس ناخن

امروزه اغلب سالن های زیبایی در زمینه کاشت ناخن به روش های مختلف چون رابر ژل ناخن به متقاضیان خدمات لازم را ارائه می دهند یا افرادی که به دنبال یادگیری هستند را آموزش می دهند. حال در هنگام استفاده از رابر بیس ناخن باید نکات مهم زیر را رعایت کرد:

  • برای چسبیدن بهتر لاک ژل به ناخن ها باید از یک پرایمر عالی برای پوشاندن ناخن ها قبل از استفاده از لایه پایه استفاده کرد.
  • برای افزایش ماندگاری و دوام رابر بیس ژل ناخن باید از تیپ فیبر هنگام انجام استفاده کرد.
  • پایه زل رابر را باید با ضخامت مناسب بر روی ناخن به عنوان کاور و پوشش استفاده کرد تا سطحی صاف و یکدست برای ژل هایی با مارک های متفاوت فراهم شود.
  • برای انجام اصولی و زیبای رابر ژل ناخن باید مراحل و زمان بندی به صورت دقیق انجام شود.

خرید انواع رابر بیس ژل ناخن از فروشگاه آنلاین نیروان

رابر بیس ناخن یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین خدمات زیبایی می باشد که به عنوان لایه پایه برای لاک ژل مورد استفاده قرار می گیرد و از انعطاف پذیری و دوام بسیار بالایی برخوردار می باشد. رابر بیس در 2 نوع رابر تاپ ژل و رابر بیس ژل توسط برندهای مختلف به بازار محصولات و لوازم آرایشی عرضه می شود. در حال حاضر فروشگاه های عرضه محصولات آرایشی چون نیروان در زمینه عرضه و فروش اینترنتی رابر بیس ژل ناخن با تنوع رنگ زیاد و قیمت ویژه مشغول فعالیت هستند. قیمت رابر بیس ژل ناخن تحت تاثیر فاکتورهایی چون برند، حجم و نوع رابر تعیین می شود. اگر به دنبال تهیه و خرید انواع رابر بیس ژل هستید، می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین نیروان از اطلاعات و قیمت محصول آگاهی پیدا کرده و در صورت تمایل به ثبت سفارش اقدام کنید.

خرید انواع رابر بیس ناخن