تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

ضد قارچ ناخن

ضد قارچ ناخن چیست؟

ضد قارچ کاشت ناخن محلولی است برای از بین بردن آلودگی، چربی، رطوبت اضافی روی سطح ناخن استفاده می شود. درواقع برای زیرسازی و آماده سازی سطح روی ناخن قبل از مواد گذاری ما حتما یک لایه از ضد قارچ می زنیم.
 
ضد قارچ ناخن آلودگی و رطوبت را در خود حل می کند و همه را تبخیر می کند. ضد قارچ ناخن به سرعت خشک می شود. ضد قارچ کاشت ناخن ترکیبات اسیدیته ی ناخن را به مواد تنظیم و نزدیک می کند که همین امر سبب چسبیدن مواد به سطح ناخن می شود و به هیچ عنوان هوا به داخل کاشتمان نمی رود. به کمک خرید ضد قارچ ناخن ما از هرگونه باکتری در امان هستیم و سطح ناخن در سریع ترین زمان ممکن خشک و آماده ی موادگذاری می شود.
 
زمانیکه اصول بهداشتی در روند کاشت ناخن اجرا نشود ما دچار قارچ ناخن می شویم. در کنار رعایت اصول بهداشتی علائم دیگری همچون وجود هوا و یا رطوبت در زیرمواد کاشت ناخن منجر به قارچ ناخن می شود. قارچ ها دقیقا از محلی که هوا وجود دارد رشد می کنند. هم چنین قبل از نشستن بر روی صندلی سالن زیبایی از ناخنکار خود بخواهید که تمامی ابزارهای ناخنی که میخواهد برای شما استفاده کند را استریل و ضد عفونی کند چون ممکن است نفر قبلی شما دچار قارچ ناخن شده و از طریق وسایل کاشت ناخن به شما نیزمنتقل داده شود.
 

انواع ضد قارچ ناخن

دهیدراتور ها و یا ضد قارچ کاشت ناخن  به سه نوع کلی تقسیم شده اند:

 
بعضی از آنها شبیه بطری های لاک هستند وکاملا شبیه لاک روی صدف ناخن زده می شود و مورد استفاده قرار می گیرند.
 
برخی از ضد قارچ ها اسپری مانند هستند که دقیقا روی سطح ناخن اسپری می شود.
 
نوع سوم ازضد قارچ کاشت ناخن،ضد قارچ های پمپی اند که مثل کلینزرهستند و باید از پد بدون پرز یا پد کلینزر استفاده کنید و آن را روی صدف ناخن بکشید.
 

قارچ ناخن

 
عفونت قارچی ناخن شایع ترین بیماری ناخن است که حدود 50 درصد از ناهنجاری های ناخن را تشکیل می دهد. قارچ به طور معمول در بدن وجود دارد، اما اگر بیش از حد رشد کند، می تواند مشکل ساز شود.استفاده از ضد قارچ را هرگز فراموش نکنید. پیشگیری از عفونت قارچی ناخن مستلزم رعایت بهداشت دست و پا است. 
 

برخی از پیشنهادات عبارتند از:

 
کوتاه، خشک و تمیز نگه داشتن ناخن ها را جزو روتین مراقبت از ناخن هایتان قرار بدهید.
پوشیدن جوراب هایی که هوا به داخل آن نفوذ نمی کند را کنار بگذارید.
استفاده از اسپری ها یا لاک های ضد قارچ قبل از زدن هر گونه کاشت و یا لاک بر روی ناخن را از یاد نبرید.
پوشیدن دستکش لاستیکی برای جلوگیری از قرار گرفتن بیش از حد در معرض آب را فراموش نکنید.
خودداری از کندن یا جویدن ناخن کنید چون همین امر ناخن های شما را مرطوب می کند.
از پوشیدن کفش یا صندل تنگ که به پا فشار بیاورد حتما جلوگیری کنید.
اطمینان حاصل کنید که سالن مانیکور یا پدیکور شما به درستی ابزارها را استریل می کند.
تا آنجایی که می توانید از ناخن مصنوعی و لاک ناخن کمتر استفاده کنید.
دست هایتان را پس از دست زدن به ناخن های آلوده حتما با آب و صابون بشوئید.
از به اشتراک گذاشتن کفش و جوراب هایتان جلوگیری کنید.
مراجعه به سالن هایی که اصول بهداشتی را رعایت می کنند.

خرید ضد قارچ ناخن

فروشگاه انلاین نیروان این شرایط را برایتان مهیا کرده است تا در کمترین زمان ممکن کلیه لوازم کاشت ناخن به راحتی خریداری کنید. ضد قارچ کاشت ناخن را به صورت اسیدی و غیر اسیدی در بازار موجود می باشد.

کلینزر دوکاره 

به برندی از ضد قارچ ها گفته می شود که از ترکیب دهیدراتور و کلینزر به وجود می آیند که بعد از ترکیب هم به عنوان کلینزر و هم به عنوان دهیدراتور مورد استفاده قرار می گیرند. نکته ی مهم این است از کلینزر به تنهایی برای درمان قارچ ناخن استفاده نباید بکنید.به دلیل این که توانایی رطوبت زدایی را ندارد که همین موضوع باعث ایجاد هوا در کاشت می شود.

ضد قارچ ناخن در کاشت ناخن چگونه استفاده می شود؟

یکی از مهمترین مواد کاشت ناخن ضد قارچ، پرایمر، پودر و لیکوئید می باشد. طرز استفاده از ضد قارچ ناخن قبل از پرایمرزدن است. در واقع بعد از سوهان کشی و فرم دهی ناخن هایمان ما یک لایه نازک از ضد قارچ ناخن را به روی تمامی انگشتان ناخن می زنیم و اجازه می دهیم تا کاملا تبخیر و یا خشک شود. بعد یک لایه از پرایمر قبل از مواد گذاری بر روی تمامی ناخن ها می زنیم. ترکیب پرایمر و ضد قارچ ناخن بستر ناخن را برای مواد گذاری آماده می کند. به یاد داشته باشید که  در همه ی کاشت ها چه کاشت پودری و چه کاشت پلی ژل بهتر است از ضد قارچ کاشت ناخن استفاده شود.

ضد قارچ ناخن پا

برای ازبین بردن قارچ ناخن پا به چند روش می توان اقدام کرد. اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن قارچ ناخنتان از بین برود می توانید از داروهای ضد قارچ استفاده کنید. داروها به شکل محلول به همه ی لایه های ناخن نفوذ میکنند و همین موضوع باعث می شود به سرعت درمان شکل بگیرید. 
 
محلول های سیرکوپیرکس و آمورول فین از دارو های شناخته شده ی برای از بین بردن میکروب قارچ هستند. سعی کنید محلول ضد قارچ قوی انتخاب کنید تا از بازگشت دوباره ی قارچ جلوگیری کنید.هم چنین برخی از ضدقارچ ها به صورت محلول خوراکی موجود هستند که در کنار درمان های موضعی استفاده می شود مانند تربینافین، اتراکونازول و فلوکونازول هستند.
 
زمانی که کار کاشت ناخن انجام داده اید و علام ها ی قارچ ناخن را در ناخن هایتان مشاهده کردید نگران نباشید اطراف ناخن را خشک نگه دارید و لاک ناخن خود را به سرعت پاک کنید هم چنین می توانید از محلول سرکه سیب و آب استفاد کنید و بعد سراغ یک ناخنکار بروید تا قارچ روی ناخن شما را بتراشد.
انواع قارچ ناخن
قارچ ناخن ساب
قارچ ناخن سطحی سفید
قارچ ناخن ساب پروگزیمال
قارچ ناخن اندونیکس
قارچ ناخن برقکی
 
فروشگاه اینترنتی آرایشی و بهداشتی نیروان با به کارگیری متخصصان پوست و مو به صورت آنلاین برای سراسر کشور و به صورت 24 ساعته پاسخگوی نیاز های لوازم آرایشی و بهداشتی شما عزیزان می باشد.