تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

لوازم برقی ناخن

کاشت ناخن معمولا به دو صورت همراه با پودر یا ژل انجام می شود که مطالعه ابزار و وسایل کاشت ناخن که در هر کدام از آن ها به کار رفته، به شما کمک می کند تا انتخاب کنید از کدام روش برای کاشت ناخن های خود استفاده کنید . ما در ادامه این مطلب برای کاشت ناخن، موارد استفاده از تجهیزات کاشت ناخن و خرید لوازم مناسب شما را راهنمایی می کنیم.

تجهیزات کاشت ناخن شامل چه مواردی می شود؟

کاشت ناخن معمولا به دو صورت همراه با پودر یا ژل انجام می شود که مطالعه ابزار و وسایل به کار رفته در هر کدام از آن ها به شما کمک می کند تا انتخاب کنید از کدام روش برای کاشت ناخن های خود استفاده کنید و در صورت نیاز به چه تجهیزات کاشت ناخن احتیاج دارید و از کجا می توانید این وسایل و تجهیزات مورد نیاز خود را تهیه کنید. ما در ادامه این مطلب برای کاشت ناخن و موارد استفاده از تجهیزات کاشت ناخن شما را راهنمایی می کنیم.

لوازم برقی کاشت ناخن

لوازم برقی کاشت ناخن از جمله لوازم مهم در هنگام کار است. ما در اینجا با انواع آن ها آشنا می شویم و شما را راهنمایی می کنیم تا بهترین انتخاب را در خرید لوازم برقی ناخن داشته باشید.

لوازم برقی کاشت ناخن

سوهان برقی ناخن

بدیعی است که سوهان کشیدن با دست برای مدت طولانی کار سخت و طاقت فرسایی است مخصوصا برای کسانی که شغل آن ها کاشت ناخن است. استفاده از سوهان برقی از صرف وقت و انرژی در فرایند کاشت ناخن می کاهد و می توان گفت که از مهم ترین ابزار ها در تجهیزات کاشت ناخن به شمار می رود. از این وسیله می توان برای تمامی خدمات مربوط به کاشت ناخن استفاده کرد اما به طور عمده از آن برای فرم دادن به ناخن و بسترسازی مناسب استفاده می شود. شاید این محصول قیمت بالاتری نسبت به دیگر وسایل برقی ناخن کاری داشته باشد اما در صورت خرید درست، در طولانی مدت شما دیگر احتیاجی به تعویض یا تعمیر این وسیله مهم ندارید.

دستگاه UV ناخن

این دستگاه برای خشک کردن ناخن با استفاده از ژل کاربرد دارد. این دستگاه در حالت عادی به دو دقیقه زمان برای خشک کردن زمان احتیاج دارد. این دستگاه ها توانایی خشک کردن هر نوع کاشتی با ژل یا ژلیش را دارند.

دستگاه LED ناخن

این دستگاه ها با استفاده از لامپ هایLED کار می کنند که برای خشک کردن ژل، ژلیش و لاک مورد استفاده قرار می گیرد. بسته به قدرت های آن متفاوت است به طوری که از پنج ثانیه تا یک دقیقه برای خشک کردن ناخن زمان احتیاج دارد. به طور کلی دستگاه LED نسبت به دستگاه UV باعث صرفه جویی در زمان می شود.

لوازم برقی ناخن

دستگاه لاک خشک کن

لاک ها باید به صورت عادی و با جریان هوا خشک شوند. دستگاه لاک خشک کن با ایجاد جریان باد، باعث سریع تر خشک شدن لاک می شود. برخی از این دستگاه ها قابلیت ایجاد باد گرم را نیز دارند که در خشک شدن لاک موثر است.

لاک خشک کن

فن زیر دست

فن زیر دست همانطور که از اسم آن مشخص است؛ زیر دست قرار می گیرد. در هنگام کار، خرده پودر ها در هوا معلق می شود؛ این دستگاه با مکش این خرده پودرها را در کیسه ای جمع می کند تا مانع از انجام کار نشوند.

اگر می خواهید با لوازم برقی ناخن کاری آشنا شوید و یا انتخاب مناسبی در خرید لوازم برقی ناخن داشته باشید، می توانید با مراجعه به وب سایت نیروان از این دستگاه ها، بهره مند شوید.