تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

خرید انواع نرم کننده مو اصل

داشتن مویی لطیف و سالم یکی از دغدغه های اصلی افراد به ویژه خانم ها می باشد زیرا معمولا موی اکثر خانم ها بلند بوده و نیاز به مراقبت روتین پوست و مو دارد. نرم کننده مو جز محصولات مراقبت از مو است که نباید آن را از چرخه ی مراقبت و حفظ موهای خود خارج کنید. استفاده از نرم کننده ی مو نیازمند حساسیت و دقت بالایی است زیرا استفاده بیش از حد آن موجب سنگین به نظر رسیدن موهایتان می شود. هنگام استفاده از نرم کننده سعی کنید موهایتان را با گیره مناسب مو بالای سرتان ببندید زیرا در صورت ریختن موهای آغشته به نرم کننده بر روی شانه های خود در برخی موارد موجب بروز حساسیت پوست می شود.

نرم کننده مو چیست؟

بکارگیری و استفاده از محصولات و اسپری نرم کننده مو جز روتین های مراقبت از مو بوده و نیاز است تا همه افراد به خصوص افرادی که موی بلندی دارند برای حفظ نرمی و لطافت مو های خود علاوه بر نرم کننده از دیگر لوازم مورد نیاز برای مراقبت مو نظیر آبرسان و ماسک مو نیز استفاده کنند.

بیشتر شامپو ها حاوی مواد شیمیایی بوده و موجب تخریب ساقه و ریشه مو می شوند از این رو نرم کننده های مو علاوه بر مراقبت از ساقه مو موجب نرمی و رفع شکنندگی و حالت خشنی مو می شود. نرم کننده ها با توجه به ترکیباتی که دارند، بیشتر آنها شامل روغن های مورد نیاز مو و مرطوب کننده هایی برای حالت دهی و نرم کنندگی مو می باشند.

نرم کننده مو چیست؟

ویژگی نرم کننده های مو:

نرم کننده خوب باید علاوه بر دارا بودن مواد مغذی مورد نیاز ریشه و ساقه مو، حاوی آبرسان نیز باشد. نرم کننده های مو مردانه و زنانه از شکستگی و موخوره شدن مو جلوگیری می کند. نرم کننده خوب حاوی روغن فندق و ارگان و ویتامین بوده و باید متناسب با نوع مو هایتان انتخاب شود.

اکثر شامپو ها موجب گره خوردگی مو شده و این امر موجب می شود تا شما هنگام شانه کردن موهایتان به مشکل خورده و حتی میزان قابل توجهی از موهایتان دچار ریزش شود. برای خرید انواع نرم کننده مو سر می توانید به فروشگاه های معتبر نیروان و یا سایر سایت های فروشی معتبر مراجعه کرده و نرم کننده متناسب با موی خود را تهیه کنید.

ویژگی نرم کننده مو

انواع نرم کننده های مو:

نرم کننده های مو نقش مهمی در حفظ نرمی و لطافت مو دارند. اما هر فرد باید خواص آنها را بشناسد تا بتواند نیاز موهای خود را برطرف کند. نرم کننده ها انواع و تنوع مختلفی دارند. البته تا به الان به چندین شکل مانند: ماسک مو، سرم مو، روغن مناسب با مو، شامپو و اسپری مو تولید و عرضه بازار شده است. کارایی هر یک از این محصولات با یکدیگر متفاوت است و تاثیرات نسبتا متفاوتی روی ماها می گذارند. برای مثال ماسک مو برای موهای رنگ شده و شکننده یا بیش از اندازه خشک مورد استفاده قرار میگیرد و روغن مو برای تغذیه ریشه های و رشد مو و سرم مو هم با ساقه مو ها را در بر می گیرد و از آن محافظت می کند.

همچنین تار های مو را لطیف و حالت پذیر و شفاف می کند.اما پرطرفدارترین و رایج ترین نوع نرم کننده در بازار، شامپو است. بیشتر افراد به خصوص افرادی که موهای بلندی دارند از شامپو استفاده می کنند. استفاده از شامپو بعد از شستن مو ها است که در عرض 5 دقیقه تاثیر خود را روی مو ها می گذارد. همچنین استفاده از نرم کننده شامپو، هر دو یا یک هفته یک بار می تواند با اثر بخشی در بافت های مو تاثیر خوبی بر روی تار های مو داشته باشد.

انواع نرم کننده مو

روش استفاده از نرم کننده مو:

نرم کننده ها به دلیل مواد مغذی و ترکیبات بسیار مفید داخل آنها مناسب برای انواع مو بوده و میتواند در نرمی و لطافت موهایتان بسیار موثر باشد. نرم کننده ها به دلیل اینکه به عنوان ترمیم کننده موها مورد استفادده هستند به همین دلیل در حد شامپو خاصیت پاک کنندگی و تمیز کردن ریشه و ساقه مو از انواع آلودگی و چربی را نداشته به همین علت توصیه می شود در مرحله دوم یعنی بعد از استفاده از شامپو، مورد مصرف قرار گیرد.

برای استفاده از نرم کننده مو گیاهی نیاز است شما ابتدا موهای خود را خیس کرده و سپس با شامپو مناسب موهایتان، ریشه و ساقه موهایتان را کاملا تمیز بشویید. سپس مقدار مناسبی از نرم کننده را بر روی ساقه موهای خود ریخته و از مصرف آن بر روی ریشه مو خودداری کنید سپس ساقه موهایتان را با آرامش ماساژ دهید تا کاملا یکنواخت بر روی ساقه هایتان پخش شود. با استفاده از یک شانه موهای خود را به آرامی شانه کنید. پس از یک دقیقه موهای خود را آبکشی نمایید.

روش استفاده از نرم کننده مو

برترین برند های نرم کننده های مو:

 بهترین نرم کننده مو علاوه بر اینکه موجب ترمیم موهای شما می شود، به موهای شما حالت ابریشمی داده و از وزی موهایتان جلوگیری میکند. از اشتباهات رایجی که بیشتر افراد مرتکب آن میشوند عدم استفاده از نرم کننده و یا مصرف روزانه و بیش از حد آن می باشد. همچنین شما باید نرم کننده و شامپوی خود را تطبیق دهید تا بیشترین تاثیر ممکن را ببرید. نرم کننده ها علاوه بر تغذیه و تقویت موهایتان از نفوذ و تاثیر آلودگی ها بر روی موهایتان جلوگیری کرده همچنین با عنوان لایه ای محافظ رطوبت موهایتان را حفظ می کند. نرم کننده از گره خوردگی و شکستگی موهایتان جلوگیری نموده و معمولا بهتر است هنگام استفاده حدود یک الی سه دقیقه بر روی موهایتان بماند. از برترین و بهترین برند های نرم کننده مو می توان به نرم کننده  (Intensive Conditioner) از برند Pattern Beauty بهترین نرم کننده مو برای موهای خشک و وز، نرم کننده Extraordinary Oil Rapid Reviver از برند L’Oréal Paris و Don’t Despair Repair! از برند Briogeo اشاره کرد.

قیمت و خرید بهترین نرم کننده مو

خرید بهترین نرم کننده های مو از فروشگاه نیروان:

فروشگاه های نیروان جز برترین فروشگاه هایی می باشد که در حال فعالیت بوده و لوازم بهداشتی معتبر و با کیفیتی را به مشتریان خود عرضه می کند. برای خرید نرم کننده مو مد نظر خود می توانید به این فروشگاه ها مراجعه کرده و با خیال راحت و تضمین کیفیت نرم کننده مد نظر خود را خرید کنید. شما همچنین می توانید با خرید شامپوی نرم کننده موی سر علاوه بر پاکسازی موهای خودتان از نرم کنندگی و لطافت آن نیز بهره ببرید. شامپو نرم کننده علاوه بر داشتن خاصیت پاک کنندگی هرگونه آلودگی و چربی به دلیل داشتن ترکیبات نرم کنندگی، می تواند به عنوان نرم کننده نیز عمل کرده و موجب نرمی و ترمیم موهای خشک و آسیب دیده تان شود.