NOVOHARA
NOVOHARA

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

برند نووهارا

معرفی برند نووهارا

این برند تولید کشور ایران و تحت لیسانس کشور فرانسه می باشد. تولیدات شرکت نوواهارا در زمینه ارائه محصولات آرایشی و بهداشتی می باشد. از جمله محصولات آرایشی نووهارا میتوان به کرم پودر، پنکک novohara، موس صورت نووهارا، همچنین رژلب جامد و رژلب مایع نووهارا اشاره کرد.

محصولات آرایشی نووهارا

محصولات آرایشی این برند به دلیل تنوع در محصولات و رنگ جایگاه خوبی میان مصرف کنندگان لوازم آرایشی پیدا کرده است. از طرف دیگر کیفیت و قیمت مناسب آن باعث شده تا طرفداران محصول هر روز بیش از پیش افزوده شوند.

  • کرم پودر مایع نووهارا با خاصیت پوشش عیوب چهره ،خطوط و لکه های پوست
  • رژ لب جامد نووهارا جلوگیری از خشک شدن لب ها بدون ایجاد سنگینی بر روی لب ها و تنوع در رنگ
  • رژ لب مایع نووهارا Novohara دارای بافت نرم و سبک و رنگ های جذاب و ماندگاری بالا
  • کرم موس نووهارا دارای قدرت پوشانندگی بالا بر روی پوست و پوشش تمام عیوب و لک های صورت

قیمت محصولات نووهارا (Novohara)

محصولات آرایشی نووهارا با قیمت و کیفیت عالی باعث شده تا هرروز به جمع طرفداران این برند اضافه شود. برای اطلاع از قیمت و خرید محصولات آرایشی نووهارا به یکی از بهترین سایت های لوازم آرایشی مراجعه کنید.

بهترین سایت لوازم آرایشی

برای خرید محصولات نووهارا (Novohara) بهتر است یکی از بهترین و معتبرترین سایت های لوازم آرایشی را انتخاب کنید. سایت لوازم آرایشی نیروان یکی از ده سایت برتر در زمینه خریدو فروش لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد که همواره اصل بودن کالاهای ارائه شده خود را تضمین کرده است. برای خرید لوازم آرایشی اصل به سایت رسمی نیروان مراجعه کرده و با فراغ بال خرید خود را انجام دهید.

تگ ها